Γιορτή Μπύρας 2-13/9/09 , Σ.Ε.Φ

εξα-σκισει θελει

Εντάξ’ δεν είναι και η σέξι θεία Λόλα, αλλά τον έχει τον τρόπο της…

Μαγκες αν βρει κανεις το προγραμμα η’ κανα link ξερω γω ας το μοιραστει μαζι μας :stuck_out_tongue:

Η καλύτερη γιορτή μπύρας ήταν μια χρονιά όπου φύσαγε πάρααααα πολύ. Οι περισσότεροι είχαν φύγει λόγω αέρα, και στην σκηνή να βρίσκεται ο Βαβούρας με τον Δρολαπα να δίνουν ρέστα και να μην καταλαβαίνουν τίποτα!

ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ:
Έμαθα ότι είναι 15Ε με μια μπύρα μέσα και απο εκει και πέρα ότι πάιρνει το πληρώνεις!

Έτσι είναι τα πραματα ?!? Ας βοηθήσουν οι μεθύστακες μεταλλάδες του φόρουμ!!! χαχα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πέρσι είχε 10 ευρώ είσοδο και μια μπύρα. Αν θες να δοκιμάσεις κάμποσες και να φας και κάτι, μην πάει ξεροσφύρι το αλκοόλ, έχε κάνα 50 άρι μαζί σου.

ναι όπως τα λέει ο από πάνω είναι. γενικά αν περιμένεις να πας στο φεστιβάλ μπύρας για να πιεις πολλές μπύρες πρέπει να έχεις μπόλικα λεφτά μαζί σου.

Σε γενικες γραμμες ομως κι αν εξαιρεσεις το εισητηριο εισοδου,οι μπυρες μεσα εχουν καλη τιμη…τουλαχιστον οι Paulaner που πλακωνω εχουν 3-3.50 τo ποτηρι

χλωμό. Τίποτα ‘‘έντεχνους’’ θα φέρουν πάλι :lol:

Μάλιστα! Αν έχουν και καλες τιμές οπως λέτε οκ τοτε! Νταξει και πάλι είναι αρκετά όμως!:-k

εγω θυμαμαι το 2005 ή το 2004 πως πληρωσαμε γυρω στα 5 ευρω εισοδο και ειχαμε μονο μια μπυρα :S

τι να κανω?

Τα 5 ευρω πανε χρονια πλεον…περυσι ειχε 10,φετος δεν ξερω.Εγω θα παω οπως καθε χρονο μιας και γινεται κι απεναντι απτο σπιτι μου

Τι πιο συμφέρει να πας αμα ειναι και πολύ κοντά σου!! Δηάδή εγώ που είμαι λίγο μακρυάΒριλήσσια ,μου προτίνεις να ερθω ?!?

Κοιτα ειναι ωραια γιατι ειναι και διπλα στη θαλασσα…και γενικα με καλη παρεα αν πας και μερα με κανα λαιβ που να κανεις λιγο κεφι ειναι μια χαρα :slight_smile:

Double post αλλα ειμαι ευτυχισμενος!Μαγκες τσεκάρετε εδω : :stuck_out_tongue:

ΤΙΜΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ: 7 ή 10 (ανάλογα με την συναυλία )
ΠΑΡΟΧΕΣ : 1 Ποτήρι γυάλινο με χερούλι αναμνηστικό. Το πρώτο γέμισμα του ποτηριού με μπύρα από τις κάνουλες με την αντίστοιχη σήμανση.

Θα λιωσουμε

Καλη φαση το μπυριλικι… και οι τιμες δεν ειναι και τιποτα το παραλλογο. Να δουμε και τι μουσικη θα παιζει ομως. Δεν ψηνομαι και τοσο τρελα να σκασω 40 ευρω για να ακουω Μακεδονα :-s

Να δουμε ποτε θα ανακοινωθει το προγραμμα…Μπορει να πεταχτω κι απο αυριο μιας και ειναι απεναντι μηπως λεει τπτ απ’εξω…

Τωρα να πας να μας πεις!!! ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ???!! :stuck_out_tongue:

χαχα
περασα χτες βασικα αλλα ακομη στηνανε ¨:-/

Edit το προγραμμα αλλα δεν ξερω ποιες μερες ειναι ποιοι

Μπάσης
Στανίση
Μακεδόνας
Ζουγανέλης
Βαζαίος
Γιαννούλης
Τσέρτος
Δασκουλίδης
Γ. Λεμπέσης
Εμιρλής
Μπινιάρης
Τζώννυ Βαβούρας
Μιχάλης Κακέπης
Mega Watt
Νέκυια
Στέλιος Mac
Αμπατζής
Λαϊκά Κορίτσια
Λ. Καρβέλας