Γιορτή Μπύρας 2-13/9/09 , Σ.Ε.Φ

:smiley: καλο ακουγεται

παντως απο μουσικη…μπλιαχ!μονο ζουγανελης και βαβουρας με ιντρικαρουν

Διαβασα Καρβελας και σκαλωσα για λιγο. :-s Μετα προσεξα το Λ.

Οντως Βαβουρας και Ζουγανελης ειναι respect. Γαμω τις μορφες.

Σ’αρεσουν λιγο οι καραφλες ή ηταν αθωα συμπτωση? :stuck_out_tongue:

:lol: συμπτωση.Ισα ισα.Οι μαλλιαδες μ’αρεσουν :stuck_out_tongue: Αλλα ετσι κι αλλιως για τραγουδιστη,δε θα κοιταγα εμφανιση αλλα φωνη. :wink:

μα ποιος ειναι ο Λ.Καρβελας τελος παντων?:-kΤον ξερει η μανα του?

Μιας και πήγα χθες, να μεταφέρω τις εμπειρίες μου:

Είσοδος 9 ευρώ, δεν είχε δωρεάν μπύρα φέτος, αλλά επέστρεψε το αναμνηστικό γυάλινο ποτήρι.
Μουσική: Κάποιοι Megavat στην αρχή, έπαιξαν διασκευές σε Τρύπες, Guns ‘n’ Roses και δε θυμάμαι τι άλλο, ίσως και κανά δικό τους κομμάτι, ποιος ξέρει. Μετά Μακεδόνας, σε κάποια φάση κόπηκε και το ρεύμα, αλλά Manowar στο Rockwave. Στο τέλος είχε κάτι άθλια καραόκε, αλλά είχε πάψει να με νοιάζει προ πολλού.
Φαΐ: Σκάσαμε γύρω στα δέκα ευρώ το άτομο και πήραμε πολύ πράμα (περίσσεψε κιόλας). Σε μικρές παρέες μάλλον θα βγαίνει παραπάνω. Ωραίο κρέας πάντως.
Μπύρες: προφανώς άφθονες και σε μεγάλη ποικιλία. Τιμές για όλα τα βαλάντια, από τρια ευρώ (η φθηνότερη που πήρε φίλος) μέχρι 12 ευρώ (η ακριβότερη που πήρα εγώ, αλλά με μπόνους ποτήρι).

Συνολικά, καλή φάση. Γουστάρουμε και κάθε χρόνο ξαναπάμε.

καλα ηταν…τουλαχιστον απο φαγητο και τη…μπυρα!:stuck_out_tongue:
πολυς κοιμισμενος/νταγκλαρισμενος κοσμος στα τραπεζια , χαλια μουσικη (εκνευριστικη σε σημεια)…
Να’ναι καλα η δεκαρα η Duvel και το μαριναρισμενο χοιρινο με τη καυτερη σαλτσα των ρωσων (?)

και πολλη ζεστη χθες!

Κι εγω που πηγα αν εξαιρεσεισ το τσαμπα 9ρι στην εισοδο,οι τιμες μεσα ηταν νορμαλ…μια χαρα ηταν μπορω να πω,ειδα και Στανιση! :stuck_out_tongue:

Σε ζηλεύω, είναι παιδικό μου όνειρο…

οι mega watt λεγανε τπτ?ποιος πηγε σαββατο να μου πει?