Ανακοινωση Νο 2 (Very Important)

Κατοπιν πληροφοριων εξακριβωμενων … στο site τωρα τελευταια πυκνωνουν οι εμφανισεις ατομων με "σκυλάουα" καταβολες. Παρακαλειστε αν τους εντωπισετε να τους κατανομασετε ωστε να περασουν απο “λαικο” δικαστηριο .

Και ξεκιναω εγω … θα κατανομαζω εναν καθε φορα .

No.1 (και πολυ επικινδυνος) TELISVAS (εθεαθη τελευταια σε μαγαζι της παραλιακης να “ρενει” με λουλουδια και να ανοιγει σαμπανιες για χαρη γνωστης τραγουδιαρας.

__Αίσχος, ντροπή και αϊδία! Να διαγραφεί, να διαγραφεί! Να προσκομιστούν τα απαραίτητα αποδεικτικά στοιχεία (εεε και καμιά φωτογραφία της τραγουδίστριας… για… για να είμαστε σίγουροι βρε παιδί μου…) και να του δείξουμε την έξοδο! Κάτω οι σκυλάδες! Γαβ!

Νιάου

Πρωτον: Αμα σας πω ποια ειναι, θα ζηλεψει ολος ο ανδρικος πλυθησμος του “rocking” (μην σας πω και ο γυναικειος)…
Δευτερον: Αν σας φερω και αποδειχτικα στοιχεια (λεγε με και φωτογραφιες), θα αλλαξοπιστησετε παραυτα…
Τριτον: Εγω δεν ειμαι ρουφιανος και δεν θα καρφωσω κανεναν…
Τεταρτον: Αγαπημενος καλλιτεχνης του Angel in Black ειναι ο Βαλαντης… (τον εδωσα στεγνα)
Πεμπτον: ΟΥΣΤΤΤΤ (μαλλον ΓΑΒ ΓΑΒ) Νιαου προσεχε

pes mas pes maaaassss…

Διαψευδω καθετα τα περι εμπλεγμου μου με ασματα της ελληνικης λαικης κουλτουρας … Κυριε Τελη … εισαι οχια διμουτσινη .

Ντολι Παρτον…

Παιδιά, μη συγχίζεστε…Τις ακριβείς πληροφορίες για όλους τις έχω ΕΓΩ! Αλλά επειδή είμαι καλή κοπέλα -που σημαίνει καθόλου ταβανόπροκα- διαψεύδω κατηγορηματικά τον Τέλη. (Για τους ενδιαφερόμενους, τις αποκαλύπτω ΜΟΝΟ κατόπιν αδρής αμοιβής…) :smiley: :smiley:

Επανερχομαι παλι σας παρουσιαζω ακομα εναν …
Οριστε κυριες και κυριοι …!!! :roll:

Και 3ος …
Ηλια φερε ενα παππα να μας κανει κανα ευχελαιο …
Καντο γρηγορα ομως … οπως παει το πραγμα θα χασουμε και αλλους ροκαδες …

Παει το μαγαζι με τον σκυλα που μπλεξαμε…

χι χι χι χι χι χιχ ιχιχ χιχ ιχ ιχχ ιχιχ

Οι Γερμανοι Ειναι Φιλοι μας :!: :!: :!: :!:

:wink: :wink: :wink: :wink:

[23:21] <kourou> amoivaia ta aisthimata moro mouuuu

και ναι ειναι γεγονος … η κολωνα του site αυτου … εκδηλωθηκε προς εκπληξη ολων μας …

Οχια Τελη τους εχεις καταστρεψει ολους εδω μεσα … :!: :!:

Ευτυχως που υπαρχουν ακομα ατομα που κρατανε τη σημαια του metal
ψηλα , φωτεινα παραδειγματα οπως εγώ , η snuffleeva , η chrysa , ο powerslave και μερικοι αλλοι .

Ο UnHoLyMaRtYr

Ζητω Συγνωμη ταπεινα και ο UnHoLyMaRtYr ειναι μεσα σε αυτους που αναφερω που κρατανε τη σημαια του metal…

Είμαι metal \m/

to anekdoto ths vdomadas! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας
ΑΥΤΟΜΑΣΤΙΓΩΝΟΜΑΙ, ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ

Λεγε τετοια εσυ και θα καλοπερασεις… :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:
Ακολουθει ανακοινωση 3 και πιο ζουμερη απ’ ολες