Ανακοινωση Νο 2 (Very Important)

Λοιπόν κάτω τα χέρια από τον κολλητό!!!Φαντάζομαι ότι υπήρχε σοβαρός λόγος για να βρίσκεται στην παραλιακή να τραγουδάει Μπουγά και να χορεύει τσιφτετέλι πάνω σε τραπέζι!!!(αυτή η γκόμενα έχει καμιά καλή φίλη???)

Δε μπορώ να σας καταλάβω ρε παιδιά!!!Ποιός είναι σκυλάς???τι και αν μου αρέσει ο Τερζής?Αλλάζει κάτι???"…Και έχει ένα φεγγάρι απόψε που με κάνει και αρρωσταίνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω…και έχει ένα φεγγάρι απόψε…γαβ…που…γαβ γαβ γαβ …"
Δεν αστειεύομαι!Όντως γουστάρω Τερζή,Μιτσιά και…και…(γαμώτο δε θυμάμαι και κανα άλλο όνομα…)Οι παλιοί(μπιθικώτσης…μαλλον ΣΕΡ Μπιθικώτσης,ολόκληρο τίτλο του έδωσε η Βασίλισσα Ελισάβετ-τσατσογρια-)μετράνε για σκύλοι???Αν είναι έτσι τότε με βλέπω να διαγράφομαι :lol: :lol: :lol:

Ακόμα!Συνεχίζοντας την εξομολόγηση,έχω να πω ότι την Κυριακή του Πάσχα χόρευα 4 με 5 ώρες με κλαρίνα(οκ οκ το ρεκόρ μου είναι 8 ώρες…αλλά δεν είχαν όρεξη οι υπόλοιποι)…Τι να κάνω για να συχωρεθούν οι αμαρτίες μου??? Αν πω 10 φορές το child in time και 15 το Stargazer θα είμαι οκ???

ΥΓ…Περιμένω σκυλάδικα παραστρατήματα των Ice_queen Unholly και Snuffleeva(αποκλείεται να είναι τόσο άγιοι… :twisted: :twisted: )

Τους εχω υπο την προστασια μου οποτε … ξεχνατο ρε …

Κοίτα δε σου ζήτησα να πεις για τότε που η Εύα είχε πάει στον Τερλέγκα και έσπαγε πιάτα,ούτε για εκείνη την φωτό που έχεις τον Unholly με μία κόκκινη γραβάτα ένα μπουκάλι στο χέρι και να χορεύει ζεϊμπέκικο στα πόδια της Έφης Θώδης…Λέω για τα πιο νορμάλ…

Exw stoixeia kai ntokoumenta pou apodeiknuoun to gegonos oti o Unholy einai apo tous megaluterous skulades edw! Ka8e antitupo einai stin dia8esh pasa endiaferomenou (enanti enos sumvolikou posou) :twisted:

Το συμβολικό ποσό είναι τετραψήφιο νούμερο???

Αλήθεια στον γάμο σου unholly θα φέρεις τους Halloween???(Μία φορά παντρεύεται κανείς!Μην τσιγκουνευτείς!Φέρε Deep, halloween, Nightwish, lacuna Coil, μπλα μπλα μπλα…Στο τέλος αν είναι καλό-3 μέρες θα κρατήσει ο γάμος-ίσως σταματήσουμε να ασχολούμαστε με το Rockwave και να αρχίσουμε να σε παντρεύουμε κάθε χρόνο…)

“Εσύ έβγαλες εισητήρια για το γάμο του Unhooly???”

Είσαι fetal

Well well well παντρολογήματα part 2 βλέπω!

ΟΚ λοιπόν! Και ποιά η τυχερή που θα πάρει τον Unholy?

Πάντως φίλε μου ετοιμάσου γιατί θα κάνω μεγάλη ζημιά στο πάρτυ του γάμου!
Θα ανοίξω 400 κασόνια τζιτζιμπύρα και θα ρέουν άφθονα τα Doritos!

Επίσης θα βάλουμε:

Την sniffleeva για κουμπάρα (χωρίς κουμπάρο…)
Την Ice_Queen για παρανυφάκι
Τον φίλο μου telisvas για παραφιδάκι
Τον maestro για παρασκυλάκι
Ο St. Anger θα είναι ο παπάς (Jim Panousis style = CULT)

Εγώ, ο kourou και ο Angel_In_Black θα είμαστε στην ορχήστρα…
Εγώ κιθάρα, εκκλησσιαστικό όργανο και καραμούζα
Ο kourou στις solo κιθάρες και στο μπαγλαμαδάκι (hailz αρχηγέ!)
Ο Angel_In_Black στα ταμπούρλα και στα δυναμιτάκια!

Ο coBra’s θα χτυπάει τις καμπάνες! (σαν τον Κουασιμόδο…)

Άντε και a fool for your loving no mooooooooooooooooore!

XA A X AX A X A X A X A X A X A X AX A X A X A X A :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Powerslave απλά έγραψες!

Thnx my lord!

Αν εχω τετοιους φιλους τι να τους κανω τους οχτρους…
Παντως εισαι καλλιτεχνης, να και μεγαλος προβοκατορας

15/04/2004
[00:49] * ^Powerslave^ akouw Zafiris Mellas - S’Agapaw Koita

Και ναι ειναι γεγονος … και αλλος ενας εκδηλωθηκε κυριες και κυριοι …
προς μεγαλη μου θλιψη …
Αντε να δουμε που θα καταληξουμε…

Η ψυχη μου κλαιει :cry:

Πάντα σε πειράζω φίλε μου!

:smiley: Κάθαρμα! :smiley:

Ωραία! Όλα τα κανονίσαμε…Έκλεισε κι εκκλησία ο Powerslave(την Παναγιά την Αντροτραγανίστρα) και τώρα έχω να σας κάνω 3 πολύ σοβαρές ερωτήσεις, παρακαλώ:
:arrow: 1. Το γαμπρό το ρωτήσαμε ή είναι μηδαμινής σημασίας η άποψή του :?:
:arrow: 2. Η νυφή που είναι ρε παιδιά :?: :!: :?: Την πλύνατε με azax κι έγινε διάφανη;
:arrow: :!: 3. :!: Θέλω κάποιος να μου εξηγήσει τον ΑΚΡΙΒΗ ΣΥΛΛΟΓΙΣΜΟ με βάσει τον οποίο γίνομαι κουμπάρα! 8O

Ευχαριστώ πολύ!

Αρχικά: Απάντησες σε λάθος ανακοίνωση :lol: :lol: (εσύ δεν παντρευόσουν ή μήπως μπερδεύτηκα???Στο τέλος έτσι όπως πάμε θα αραβωνιάσουμε ανόμια πράγματα πχ τον πεταλούδα με μελισσούλα ή την ελεφαντίτσα με τον ποντικούλη ή τον angel με τον powerslave… :twisted: )

Prosferomai ws gampros. Aparaithtes proupotheseis: h nufh na einai thea tis omorfias, plousia kai anektikh sta elattwmata mou. Epishs prin to gamo prepei na topothetithoun 100.000 euro ston trapeziko mou logariasmo.

Εχω καποια τετοια στο μυαλο μου … λεγεται Γεωργια Βασιλειαδου … και ειναι πολυ ερωτευμενη μαζι σου.

P.S. na einai en zwh kai nea :smiley:

MAZESTIX, ποιός παντρεύεται;; Εγώ;; 8O 8O 8O Μα κανείς δε μ’ενημέρωσε??? :stuck_out_tongue:
Όπως και να’χει δε φταίω’γώ που ο Θεός Έρωτας ( :arrow: Powerslave) έχει αποφασίσει να μας μετατρέψει σε Χρύσο Κουφέτο εδώ μέσα…Ορίστε είδατε;; Κάτι τέτοια βλέπει κι ο St_Anger και παίρνουν τα μυαλά του αέρα…
Όχι να τ’ακουώ εγώ όμως για τα προξενιά της θείας απ’το Σικάγο…(once more :arrow: Powerslave) Άντε μπράβο! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: