Ανακοινωση Νο 2 (Very Important)

St_anger δυστυχώς τα χρήματα που ζητάς είναι πολλά…Κρίμα και είχαμε την Θεά της ομορφιάς που ανέχεται όλα τα ελαττώματα,είναι καλη νοικοκυρά(και όχι μόνο)αλλά επειδή διαθέταμε μόνο 99.990(παιχνίδια Jumbo ένα στυλ)την δώσαμε σε angel…Eίναι ελαφρώς μεταχειρισμένη σε τιμή ευκαιρίας…

Τώρα βέβαια αν προσφέρεται η snuffleeva εγώ δεν έχω να προσθέσω τίποτα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Χρυσό κουφέτο???Τι λέτε ρε παιδιά???Εγώ μόλις τώρα θα πρότεινα σε powerslave να ανοίξουμε γραφείο προξενιών…Είσαι???1000 ευρω σε κάθε επιτυχημένο γάμο…ε???

Μου άρεσε αυτό snuffleeva…

St_Ander η snuffleeva πληρεί τις προαναφερθείσες προϋποθέσεις!
Αλλα τα λεφτά ξέχνα τα! Θέλω να πάρω ένα Triaxis!

Καλέ μου φίλε MAZESTIX, εγώ και ο Anglel είμαστε στην ίδια συνομοταξία και δεν μπορείς να μας παντρέψεις… (Αναζητούμε την γυναίκα της ζωής μας! Την έχουμε είδη βέβαια αλλα μας έχει πλακώσει στο ξύλο…)

Συγνώμηηηηηη…με ΠΟΣΟΥΣ ακόμα έχεις σκοπό να με παντρέψεις??? 8O 8O Στο τέλος θα μπερδευτώ! :roll:

Λοιπον ξαναγυρναει στο θεμα μας , μην το αλλαζεται και το πατε στο ασχετο πιστευοντας οτι ισως τη γλυτωσετε …

Συνεχιζουμε …
[01:09] *** kourou has quit (Quit: exe geia panagia ta milisame, oneiro itane ta simfonisame)

Αντε ρε Ηλια την επομενη φορα πεσμας και κανα Tολη Τσιμογιαννη.

Και σ’ανωτερα

Χεχεχε έχει ακόμα…

Εννοείτε φίλε MAZESTIX!

Παντρέψτε κ εμέ να ησυχάσω (back από διήμερο διακοπών)

Πω πω πω… Μην γκρινιαζεις… Εχουμε πολλα “καλα” παιδια για εσενα…

ΟΚ λοιπόν…Ποιός έχει σειρά;;; Έλα λίγο πιο γρήγορα γιατί έχουμε και δουλειές… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πάρε κόσμε πάρεεεεεεεεεεεεε
Snuffleeva μη βιάζεσαι ρε συ…Εδώ έχουμε στήσει ολόκληρο διαγωνισμό σε ποιον θα σε δώσουμε!!!Μέχρι στιγμής η τιμή σου βρίσκεται στα 0.10 ευρώ(αυτή ήταν και η τιμή που ξεκινήσαμε…)Ακούω προσφορές!!!Ποιός δίνει 0.20???

Πολύ ακριβή μ’εχεις ρε… Δηλαδή δεν παζαρεύομαι με τίποτα!! :stuck_out_tongue:

Anyway παίδες, μέχρι ν’αποφασίσετε σε ποιόν θα με δώσετε (και βρεθεί και κάνας γαμπρός της προκοπής…) εγώ πάω ως την Πάτρα… (καθοτί έχουμε και μια σχολή! Είμαστε επιστήμονες άνθρωποι,όχι αστεία! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: -Έλα-έλα ν’ανεβαίνει το κασέ, παρακαλώ… ) ώσπου να τα ξαναπούμε λοιπόν… Φιλάκιααααααααααα σας!! :slight_smile: :wink:

PS. Θα μου λείψετε ρε καθάρματα!!

Γιατί δεν έχει νετ καφέ η Πάτρα???αν είναι να σε συστήσω σε ένα φίλο που είναι Πάτρα να μπαίνεις από το δικό του pc :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Η τιμή ανέβηκε…Είσαι στα 0.11

Dinw 0.12 (elpizw kapoios na dwsei parapanw, mh mou ksemeinei :? )

Είστε gay
Σας δίνουν γυναίκα κ την βγάζετε με πενταροδεκάρες
Ξενέρωσα, βγαίνω εκτός συναγωνισμού (λες και ήμουν ποτέ εντός δηλαδή)

Esu eisai gay!
Tin kopanas sta duskola? Tsiggouneuesai ena lepto?
Fantazomai an mpei se plhstiriasmo kana agoraki tou forum, tha dwseis maxh mexri teloys :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Λασπολόγε

καλά καλά εγώ δίνω 0.14

Εγω 0.15… Οσα και να δωσετε εγω θα την παρω στο τελος, καθοτι πιο γερος απ’ ολους σας και αγωνιω μην μεινω στο ραφι… snuffleeva θα σε διεκδικησω μεχρι 1 ευρω…

Μακρυα καθηκια … δεν σας την χαραμιζω … ουστ !!!

Εν αγνοία της κοπρίτες;