Ανακοινωση Νο 2 (Very Important)

pes mas pes maaaassss…

Διαψευδω καθετα τα περι εμπλεγμου μου με ασματα της ελληνικης λαικης κουλτουρας … Κυριε Τελη … εισαι οχια διμουτσινη .

Ντολι Παρτον…

Παιδιά, μη συγχίζεστε…Τις ακριβείς πληροφορίες για όλους τις έχω ΕΓΩ! Αλλά επειδή είμαι καλή κοπέλα -που σημαίνει καθόλου ταβανόπροκα- διαψεύδω κατηγορηματικά τον Τέλη. (Για τους ενδιαφερόμενους, τις αποκαλύπτω ΜΟΝΟ κατόπιν αδρής αμοιβής…) :smiley: :smiley:

Επανερχομαι παλι σας παρουσιαζω ακομα εναν …
Οριστε κυριες και κυριοι …!!! :roll:

Και 3ος …
Ηλια φερε ενα παππα να μας κανει κανα ευχελαιο …
Καντο γρηγορα ομως … οπως παει το πραγμα θα χασουμε και αλλους ροκαδες …

Παει το μαγαζι με τον σκυλα που μπλεξαμε…

χι χι χι χι χι χιχ ιχιχ χιχ ιχ ιχχ ιχιχ

Οι Γερμανοι Ειναι Φιλοι μας :!: :!: :!: :!:

:wink: :wink: :wink: :wink:

[23:21] <kourou> amoivaia ta aisthimata moro mouuuu

και ναι ειναι γεγονος … η κολωνα του site αυτου … εκδηλωθηκε προς εκπληξη ολων μας …

Οχια Τελη τους εχεις καταστρεψει ολους εδω μεσα … :!: :!:

Ευτυχως που υπαρχουν ακομα ατομα που κρατανε τη σημαια του metal
ψηλα , φωτεινα παραδειγματα οπως εγώ , η snuffleeva , η chrysa , ο powerslave και μερικοι αλλοι .

Ο UnHoLyMaRtYr

Ζητω Συγνωμη ταπεινα και ο UnHoLyMaRtYr ειναι μεσα σε αυτους που αναφερω που κρατανε τη σημαια του metal…

Είμαι metal \m/

to anekdoto ths vdomadas! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας Δεν ειμαι σκυλας
ΑΥΤΟΜΑΣΤΙΓΩΝΟΜΑΙ, ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ

Λεγε τετοια εσυ και θα καλοπερασεις… :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:
Ακολουθει ανακοινωση 3 και πιο ζουμερη απ’ ολες

Λοιπόν κάτω τα χέρια από τον κολλητό!!!Φαντάζομαι ότι υπήρχε σοβαρός λόγος για να βρίσκεται στην παραλιακή να τραγουδάει Μπουγά και να χορεύει τσιφτετέλι πάνω σε τραπέζι!!!(αυτή η γκόμενα έχει καμιά καλή φίλη???)

Δε μπορώ να σας καταλάβω ρε παιδιά!!!Ποιός είναι σκυλάς???τι και αν μου αρέσει ο Τερζής?Αλλάζει κάτι???"…Και έχει ένα φεγγάρι απόψε που με κάνει και αρρωσταίνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω…και έχει ένα φεγγάρι απόψε…γαβ…που…γαβ γαβ γαβ …"
Δεν αστειεύομαι!Όντως γουστάρω Τερζή,Μιτσιά και…και…(γαμώτο δε θυμάμαι και κανα άλλο όνομα…)Οι παλιοί(μπιθικώτσης…μαλλον ΣΕΡ Μπιθικώτσης,ολόκληρο τίτλο του έδωσε η Βασίλισσα Ελισάβετ-τσατσογρια-)μετράνε για σκύλοι???Αν είναι έτσι τότε με βλέπω να διαγράφομαι :lol: :lol: :lol:

Ακόμα!Συνεχίζοντας την εξομολόγηση,έχω να πω ότι την Κυριακή του Πάσχα χόρευα 4 με 5 ώρες με κλαρίνα(οκ οκ το ρεκόρ μου είναι 8 ώρες…αλλά δεν είχαν όρεξη οι υπόλοιποι)…Τι να κάνω για να συχωρεθούν οι αμαρτίες μου??? Αν πω 10 φορές το child in time και 15 το Stargazer θα είμαι οκ???

ΥΓ…Περιμένω σκυλάδικα παραστρατήματα των Ice_queen Unholly και Snuffleeva(αποκλείεται να είναι τόσο άγιοι… :twisted: :twisted: )

Τους εχω υπο την προστασια μου οποτε … ξεχνατο ρε …

Κοίτα δε σου ζήτησα να πεις για τότε που η Εύα είχε πάει στον Τερλέγκα και έσπαγε πιάτα,ούτε για εκείνη την φωτό που έχεις τον Unholly με μία κόκκινη γραβάτα ένα μπουκάλι στο χέρι και να χορεύει ζεϊμπέκικο στα πόδια της Έφης Θώδης…Λέω για τα πιο νορμάλ…

Exw stoixeia kai ntokoumenta pou apodeiknuoun to gegonos oti o Unholy einai apo tous megaluterous skulades edw! Ka8e antitupo einai stin dia8esh pasa endiaferomenou (enanti enos sumvolikou posou) :twisted: