Ελληνικό Πρωτάθλημα 2006-2007

αυριο με το Αεκαικι που θα φατε 2-3 θα σπαμε εμεις πλακα :twisted:

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

τουμπεκί όλα τα βαζέλια μαμώ τη μάρα σας πωλοβουτάνας πιοι!!!

ρεεεεε,έχω δίκιο…μόνο εγώ,αλήθεια!!!

Μυρίζει πολύ διπλό στην ατμόσφαιρα αύριο… 8)

Ε, φιλος ο Παναθηναικος ειναι τυπικα γηπεδουχος, οχι η ΑΕΚ.
Αρα ασσος, εκτος αν το ξερεις και το διπλο μυριζει απο τωρα αρα ψυνεται ,αρα ασσος αυριο με τρια αυτογκολ του Ντελιμπασιτς και με πασα του Σορεντινο στον Ρομερο για να βαλει παλι ενα επικο γκολ οπως αυτο στη Χαποελ.

Ε, φιλος ο Παναθηναικος ειναι τυπικα γηπεδουχος, οχι η ΑΕΚ.
Αρα ασσος, εκτος αν το ξερεις και το διπλο μυριζει απο τωρα αρα ψυνεται ,αρα ασσος αυριο με τρια αυτογκολ του Ντελιμπασιτς και με πασα του Σορεντινο στον Ρομερο για να βαλει παλι ενα επικο γκολ οπως αυτο στη Χαποελ.[/quote]

:lol: :lol: Η ρέντα του Εμπεντε αύριο θα πάρει τέλος…Μια και καλή…

Εφτασε η μερα!!!
Αλλα δεν θα το δω το ματς λογω υποχρεωσεων. :cry: :cry:
Γιατι το βαλαν δευτερα και μαλιστα απογευμα, δεν το βαζαν εννια το βραδυ???
Πολυς κοσμος θα χασει τη μπαλα. :cry:

Μπααααααααααααααα μόνο οι βάζελοι την χάνουν την μπάλα… Πάιζουν κρυφτό μαζί της εδώ και πολλά χρόνια

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σε ειδα και σενα χτες στο Περιστερι!!!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Οταν μιλάνε οι προφήτες… :lol:

Η σειρα σου Lille τώρα… 8)

Εκεί που με έψησε η ΑΕΚ να πάω να δω κανένα αγώνα της μέσα στο ΟΑΚΑ, με ξενέρωσε χθες ο Ντέμης. Τέτοια κωλοτούμπα σε θέματα βίας δε την περίμενα από τον Νικολαϊδη…

(Γενικά, δεν είμαι και άτομο που τον πάει, αλλά είχα την εντύπωση ότι πλάτες και κωλοτούμπες στις απόψεις τουμ αυτός δεν έκανε τουλάχιστον…)

ΑΣΧΕΤΟ…

Πάει και ο Ουαντού… Α ρε Ανατολάκη γίγαντα

Πάντα ο Ανατολάκης θα παίζει βασικός. Τα έχουμε πει αυτά!!!

Ακόμα, νομίζω δεν είναι σίγουρο για τον Ουαντού. Το μόνο βέβαιο, είναι ότι ο Καψής θα χάρηκε :stuck_out_tongue: :lol: :?

Αντε πάει και η Καλαμαριά…Επόμενος… 8)

γκολ μετά από πάσα του αμυντικού,δοκάρι η Καλαμαριά…α ρε αεκάκι, τσούκου τσούκου και φέτος…

ΔΙΠΛΟ ΣΤΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΕΚ ΟΛΕ ΟΛΕ…(Και ας τους άλλους να βγάλουν τα μάτια τους…) :lol:

Davidian μη μας ερχεστε με τη μυτη ψηλα,ειμαστε πολυ επικινδυνοι αυτη τη στιγμη…Με τα κωλοαποτελεσματα μας μεχρι τωρα εχουμε φτασει σε σημειο να κινδυνευουμε να μεινουμε πολυ πισω και να εχουμε τρεχαματα παλι.Η νικη ειναι μονοδρομος για τον Αρη.Και επειδη δεν θα κλειστειτε πισω ουτε εσεις ουτε εμεις,το ματς θα ειναι πολυ αμφιρροπο.
Αλλα παλι x το βλεπω… :x

2Χ θες να πεις… :wink:

Α. Προσκυνάμε Φερέρ. Ο μοναδικός προπονητής που δουλεύει στην Ελλάδα. Οι άλλοι αποτελούν ντεκόρ για τους πάγκους.

Β. Ο ΠΑο κέρδισε υπερδίκαια, χωρίς να μαγέψει. Μου άρεσαν πολύ οι Ισπανοί του

Γ. Αν αυτός ο Ολυμπιακός περάσει στην Ευρώπη, ή διεκδικήσει το πρωτάθλημα μέχρι τέλους (που θα το κάνει) θα έχει κοιμηθεί ο θεός. Δεν θυμάμαι πότε είχα ξαναδει τόσο κακή ομάδα. Ακόμα και η ΑΕΚ του Σάντος που έβαζε γκολ με τάμα στην παναγιά, μπορούσε να αλλάξει τρεις πάσες.

Δ. Γαύροι τι λέτε για το Σόλιντ ?