Ελληνικό Πρωτάθλημα 2006-2007

Δεν το αρνουμαι αλλα το εκανε λογω ΠΟΚ, καταλαβες φανταζομαι, επεισης θα γινουμε τωρα τσατσοι των διοικησεων των ομαδων, δεν μας φτανουν οσοι ηδη υπαρχουν(δημοσιογραφοι, ορισμενοι οργανωμενοι) ??? Απο καζουρα ξεκινησε και εσεις καντευετε να τρελαθειτε!!!

Εκει ειχε τελειωσει το ματς, και επεισης για υποβιβασμο μην μιλας, μετα βγηκαν οι κασετες με το Μητροπουλο για τα στημενα και τον Ολυμπιακο, οποτε, αστο καλυτερα.[/quote]
Ποια στημένα ρε φίλε σοβαρομιλείς;
Που σε κάθε πρωταθλημα είσαι η μοναδική ομάδα που ξεκινά με 6 βαθμούς…
Και επειδή είχε τελειώσει 2 λεπτά το ματς τι πάει να πει;
Ας την κόψουμε την κουβέντα βαρέθηκα.
Είστε πεθαμένοι κι εμείς μαλάκες που δε σας νικήσαμε.Τέλος.

Και εγω βαρεθηκα την κουβεντα.
ΑΦΟΥ ΕΙΣΤΕ ΑΜΠΑΛΟΙ ΡΕ!!! :lol:

Δεν πειράζει ρε σε συγχωρώ γιατί ακούς Vinnie Moore!!!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8) 8) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Γιατι ρε θα μου κραταγες μουτρα??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Ελα οταν ξαναπαμε για μπαλα, να δειξουμε την κλαση στους αμπαλους του karvou.

Yeeaaahhhh!!!

έτσι! ειρήνη ω ρε!!!

Παρεπιπτοντως στην γειτονια μου το Σαββατοβραβο γαυροι και Αεκτζηδες πλακωθηκαν, μυριζε καμενο ολη η ατμοσφαιρα, ελεος, τα ζωα!!!

Παρεπιπτοντως στην γειτονια μου το Σαββατοβραβο γαυροι και Αεκτζηδες πλακωθηκαν, μυριζε καμενο ολη η ατμοσφαιρα, ελεος, τα ζωα!!![/quote]

Bάζελους δεν είχε??Πάλι λαγοί ωρέ… :lol:

Δεν ειδοποιηθηκαν απο κανεναν να ερθουν στη συναντηση…
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ!!!

:lol: :lol: :lol:

Τη λύση την έχω βρεί εδώ και χρόνια, αλλά κανεισ δεν με ακούει…

Είναι απλό παίρνουμε ΟΛΟΥΣ του φανατικούς από κάθε ομάδα και τους κλείνουμε σ’ ένα γήπεδο (ο καθένας στην θύρα του…) μετά την κάνουν με τρόπο οι μπάτσοι και ready

Αμα θέλανε το πρόβλημα της βίας θα είχε λυθεί εδώ και πολλά χρόνια…Με πολλούς και διάφορους τρόπους.Κάποιοι έχουν συμφέροντα από αυτήν την κατάσταση.Οπου υπάρχει δράση πρέπει να υπάρχει και αντίδραση.Με αυτόν τον γνώμονα λειτουργούν.

Ζάκυνθος-Πάο Βάρδας 2-1 .Νίκησαν και οι μονόφθαλμοι… 8)

ΕΤΣΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΜΕ ΤΟΝ ΒΑΡΔΑ!!!

ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΡΕ ****ΙΑ!!!

βασικά εννοω ‘ρε παιδια’. γιατι; για καφρο με περάσατε; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα φάτε καλά καρπούζια στην Βάρδα (φημίζονται κιόλας) μην φοβάσαι… 8)

ασε ρε…‘πελατες’ εισαστε…σας εχουμε οποτε και οπου θέλετε… :stuck_out_tongue:

Γράψατε πολλά και βαριέμαι να απαντήσω… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

2 πράγματα μόνο

Πρώτον: Rychehead, οι κασσέτες με Μητρόπουλο ενέπλεκαν στο σκάνδαλο τον Παναθηναϊκό εξίσου (αν όχι περισσότερο) με τον Ολυμπιακό. Με την παράγκα συνεργάστηκαν ΟΛΟΙ. Και για αυτό κανείς δεν τιμωρήθηκε…

Δεύτερον: Πάνο, αυτά που μου είπες είναι η εκδοχή της Θύρας 7 για την αλήθεια. Τη δική σου άποψη θέλω να ακούσω. Αν η Θύρα 7 δεν ήταν έτσι όπως είναι τώρα, είμαι σίγουρος ότι θα είχαμε πολύ περισσότερα μέλη από τα 30,000 ενεργά που έχουμε τώρα… Ο Τζόλε πάντα έβγαινε τα βράδυα. Αλλά πάντα ήταν και ο ηγέτης αυτής της ομάδας. Καλώς ή κακώς, τα τελευταία καλά του παιχνίδια ΔΕΝ τα έκανε το 2001 που μου λες… Μπορεί να μη τρέχει σαν 20αρης, αλλά τα τελευταία 3 χρόνια στην Ελλάδα ήταν το μοναδικό βαρόμετρο του Ολυμπιακού και της Εθνικής Σερβίας… Αυτός και όχι ο Ριβάλντο…
Η θύρα 7, όπως οι περισσότεροι σύνδεσμοι στην Ελλάδα, μόνο τα γένια τους ξέρουν να ευλογούν. Αυτοκριτική να κάνουν δε ξέρουν… Αν είναι όταν βρεθούμε από κοντά, μπορούμε να αναπτύξουμε τις ιδέες μας. (Αλλά όχι για πολύ ώρα, γιατί κανένας Ολυμπιακός δε το αξίζει 8) 8) )

Πίστεψέ με, δε θα βγάλουμε άκρη, γιατί έχεις τελείως διαφορετικό τρόπο σκέψης.
Η άποψή μου είναι αυτή και να ξέρεις ότι η θ7 ξέρει τα πάντα αλλά για καλό του Θρύλου δε λέει σχεδόν τπτ.
Και μάθε ότι και ο Κελεσίδης την έβγαζε στα μπουζούκια και ήταν πρώτος στο γήπεδο…
Και πες μου πότε πήρε ο Τζόλε την ομάδα στις πλάτες του σε εκτός έδρας αγώνα Τσαμπιονς λιγκ.
Ή θα φύγει με τιμές απο την ομαδα ή με τη βια.
Ας διαλέξει…
Και μαλακίες τύπου “θέλω να συνεχίσω 1 χρόνο ακόμα” να τις αφήσει…
Είδες τι έκανε ο Ζινταν…