Ποιά ομάδα έπαιξε την καλύτερη μπάλα? 2006-2007

Λοιπόν ποια??
Εγώ λέω μακράν αρειανάρα!!

ψήφισα Ολυμπιακό γιατί έπαιξε την πιο άσχημη για τα δεδομένα του μπάλα που θα μπορούσε να παίξει, αλλά για άλλη μία φορά ήταν μακράν ο καλύτερος… Μπορεί να μην ήταν ελκυστικός, αλλά ως γνωστόν, δεν είμαι οπαδός του ελκυστικού, αλλά του αποτελεσματικού…:wink:

Χμ, ο Αρης επαιξε ομορφα αλλα δεν ειχε διαρκεια στην αποδοση του. Γενικα δεν ειδα πολλες ομαδες, οσες εδειχνε η κρατικη.

[bluzlick mode = on]

[SIZE=“5”]ΚΑΜΙΑ !!![/SIZE]

[bluzlick mode = off]

Ο ¶ρης ήταν ο κορυφαίος, ενώ για`μένα τον ακολουθούν Πανιώνιος, Εργοτέλης 2ου γύρου, ΌΦH

+1000000

Μακραν το χειροτερο ποιαοτικα πρωταθλημα των τελευταιων χρονων…

Αρης στανταρ, αεκ απο πρωτο γυρο.:stuck_out_tongue:

+1 :wink: :wink:

[SIZE=“5”]Manchester Utd[/SIZE] :wink:

AEK Άρης Πανιώνιος Οφη έδειξαν δείγματα οργανωμένου ποδοσφαίρου αλλά καμία δεν είχε διάρκεια.

Ριβάλντο Καστίγιο Νικοπολίδης το πήραν μόνοι τους φέτος

Χειρότερες ομάδες ΠΑΟ Αιγάλεω Ιωνικός Ηρακλής

Aρης πρωτος,και μετα ΑΕΚ,ΟΦΗ(η επιθεση του με Ντρουλιτς,Οφορικουε,Νουαφορ εβγαζε φωτιες).

Αφού μιλάτε για ελληνικό πρωτάθλημα, ο Ολυμπιακός έπαιξε την καλύτερη μπάλα γτ πολύ απλά οι υπόλοιπες ομάδες είναι εντελώς ανυπόληπτες.

Και ως γνωστόν Μονόφθαλμος>Τυφλού. :wink:

Sorry guys, αυτή είναι η άποψή μου.

Από όλα τα thread που υπάρχουν στο forum εδώ ταιριάζει περισσότερο το trademark του Bluezlick

[SIZE=“5”]KAMMIA[/SIZE]

ειμαι καπου αναμεσα στη γνωμη του crasbody και του gigatron…:slight_smile:

Πράγματι από κάτι τέτοιες ομάδες περιμένεις να είναι μεγάλες πραγματικά. Όχι όπως κάτι άλλες Ελληνικές όπως ΑΕΚ, Ξάνθη κτλ κτλ. Την λυπάμαι πραγματικά την Manchester και τον κόσμο της για το στήσιμο στην αγαπημένη ομάδα του Steve Harris

Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

H Αεκ του πρώτου γύρου,ο Αρης και ο Πανιώνιος…

Και εγω.

ARIS8)

Αν και είμαι γαύρος πιστεύω ότι ο Αρης έπεξε την καλύτερη μπάλα φέτος 8)