Κύπελλο Ελλάδος 2008-2009

Καπου στη μεση δεν μπορει να ειναι…:stuck_out_tongue:

Το σβησαν λογικα γιατι εβρισε τον γαβρο

Πωπω,πάλι βλακείες γράφει ο Καρπετόπουλος.Τι αναλύει ρε παιδιά,απ’τη στιγμή που η φάση με Μπακαγιόκο είναι καθαρή,άσε τις άλλες,ο Ολυμπιακός πρέπει να μείνει με 10,ναι,αδικήθηκε ο ΠΑΟΚ,τι αναλύει ο άνθρωπος γαμώ το κέρατο μου και πληρώνεται κιόλας για τις σαχλαμάρες

κ μενα λειπει ποστ μ…δεν ειναι ρε συ μονο η φαση με τον Μπακα…ειναι και οι ποσες φασεις που θα πρεπε να ωγει τιμωριημενος ο ολυμπιακος συμφωνα με αυτα π σφυριζε κατα του παοκ κ δν εγινε τπτ…

Γιατί να μείνει με 10; Ήταν ο Μπακαγιόκο σε προφανή θέση για γκολ; Δίπλα υπήρχε και άλλος παίχτης του Ολυμπιακού, Ο Ζεβλάκοφ αν θυμάμαι καλά.

Η Πανσεραικάρα θα κάνει την έκπληξη. Το θέμα είναι όμως και να σωθεί:!:

Ρε θα μας κάνετε όλους παοκ ρε. Αν είναι δυνατόν ρε.
Όχι δεν είναι κόκκινη, ούτε είναι σε προφανή θέση για γκολ. :lol2:

Μακάρι να κερδίσει και το κύπελο και τη παραμονή της.

Μα καλά, 7 άτομα ψήφισαν πως πιστεύουν πως θα το πάρει ο Πανσεραϊκός; :expressionless:

Ε ναι ρε, εδώ 9 ψήφισαν πως θα το πάρει η ΑΕΚ :lol:

Bασικά η ερώτηση είναι “Ποιος θα πάρει το Κύπελλο Ελλάδος φέτος;”

Εντάξει δε λέω ότι είναι “ποιος θέλεις…” αλλά το κρύβει. Άλλωστε είμαστε και τα βόρεια αγόρια και γω προσωπικά υποστηρίζω πανσεραϊκό :slight_smile:

Λοιπον!
Η δικη μου προβλεψη ειναι:
Τελικος:
Ο.Σ.Φ.Π.-Α.Ε.Κ.:2-1
Το ποσταρω τωρα για να μην μου λενε καποιοι καποιοι οτι τα λεω κατοπιν εορτής!

χαχαχα δεν εκατσα να διαβασω τα ποστς αλλα ποιος αλλος ψηφισε Αστερα?:smiley:
Αλεξανδρε?:-s

Παμε μωρη Τριπολαρα!!!:drunk:

Α ρε καημένοι βάζελοι… :lol::stuck_out_tongue:

Τι βαζελοι ρε κατεστραμμενε, Αρκαδες ειμαστε, ποσες φορες θα το πουμε?:stuck_out_tongue:

Εγώ ψήφισα Αστέρα.

Αλήθεια…

Οι ενιά που ψήφυσαν την Πανσεραικάρα, από τις Σέρρες ήταν, γιτί εγώ που είμαι από Σέρρες ψήφυσα Θρύλο:!:

χαχα, ωραιος ρε!:smiley:

τελικός απόψε

η ΑΕΚ των χιλίων προβλημάτων, αντιμετωπίζει τον πρωταθλητή γαύρο που (λένε πως) έχει χαλαρώσει

ευτυχώς επιστρέφει ο Κυριάκος κ η ΑΕΚ θα είναι τουλάχιστον σοβαρή

το φαβορί είναι ο Ολυμπιακός - θα δούμε το βράδυ

καλή επιτυχία στην ομάδα μας

Ε και περισυ λεγαμε πως ειχε χαλαρωσει,ειχαμε Μπαγεβιτς προπονητη και λεγαμε θα το παρουμε αλλα με ανοιχτα τα ποδια χασαμε.
Ψηνεται πολυ μια επαναληψη των περσινων :Ρ

βασικά αυτό θέλω να δω

αν ο βατραχος έμαθε από το περσινο πάθημα.

Στις 21.00 έχει και το ελκλάσικο.:?
Μακάρι να το πάρει η ΑΕΚ.