Πρωτάθλημα Β' Εθνικής 2009/10

δεν εχει ανοιχτει Thread για το φετινο πρωταθλημα το οποιο ειναι αρκετα καλο μεχρι στιγμης…

εσεις πως τα βλεπετε?

το νησι μας ειναι τραινο λεμε!!! παμε φουλ για ανοδο μετα το μεγαλο διπλο στη ροδο…!!! :smiley:

μεγαλο διπλο και μεσα στην καλαματα…!!! Α’ ξαναρχομαστε…

Εγώ είμαι με την Παναιτωλικάρα την ομάδα της καπνεργατιάς!

και ο συναδελφος μου στο διπλανο γραφειο :lol: .
θα τα πουμε στις 3 γεναρη…:smiley:

Είδα την κόκκινη που έδωσε κατά του Αγροτικού αστέρα στο ματς με την Κέρκυρα και έκλαιγα από τα γέλια. Δε νομίζω ότι αξίζει να ασχολούμαστε με το πιο βρώμικο πρωτάθλημα στην Ευρώπη

τραινο η κερκυραρα!!! 4 και οι σερρες…!!!

0-2 στις Σέρρες, πάμε ρε Παναιτωλικάρα, γκολ η ρουφιάνα!!

ελα μωρη κερκυραρα!!!παμε να ανεβουμε 1η εθνικη!!χασαμε αυτην την αγωνιστικη αλλα δε πειραζει

Εσύ γελάς και εγώ κλέω:(…α ρε Πανσεραικάρα, στη γ’ σε βλέπω:-s:!:

η ομαδα παιζει την καλυτερη μπαλα. ενταξει δεν πειραζει που χασαμε το 1ο ματς στη 12τη αγωνιστικη… παμε γερα. ο εθνικος ανεβαινει… για να δουμε αν θα αντεξει. στα καλα το οτι ο αστερας εφερε χ. εκπληξη για μενα το διπλο του πανιτωλικου, τις σερρες δεν τις κοβω καλα…

Με τον περουκάκια πρόεδρο, κανείς δεν κόβει καλά τις Σέρρες…ερχονται μαύρες μέρες:!:

το τραινο πηρε παλι μπρος… ακομα και ο 2ος υποκλιθηκε στο νησι…

καλη χρονια.

μολις γυρισα κερκυρα απο αγρινιο. ακομα και οι αγρινιωτες υποκλιθηκαν (και φυσικα χειροκροτησαν) στην ανωτερη ομαδα της κατηγοριας. τετοια μπαλα δεν εχει παιξει καμια ομαδα ουτε στην α’ εθνικη φετος. αδικο το 1-1 οταν σου ακυρωνουν καθαρο γκολ, εχεις κλασικες ευκαριες στο τελευταιο 20λεπτο και μαλσιτα δοκαρι στο 90 μεσα στην πιο καυτη εδρα της κατηγοριας. ο παναιτωλικος επαιζε δυστυχως μονο με στημενα και γιομες. παραφωνια τα επισοδια που εγιναν και απο τις δυο μεριες.

Αν δεν ήταν τόσο δεμένη στο άρμα του Ολυμπιακού, ίσως τη συμπαθούσα την Κέρκυρα! :stuck_out_tongue:
Τι να κάνουμε…

Όχι τίποτα άλλο θα τους φάω στη μάπα τους κερκυραίους όλη τη χρονιά! :lol:

σα νησι ναι, εχει τους περισοτερους οπαδους, σαν ομαδα ομως καμια σχεση δεν εχουν καλες σχεσεις.

1-1 με Κέρκυρα σήμερα η Παναιτωλικάρα, λέει!

Παραμένει πέμπτη και χτυπάει άνοδο.
ΟΛΟΙ οι πραγματικοί γαύροι στηρίζουμε την ομάδα του μεγάλου Γκόγκιτς!

Φιλε κερκυραιε,αναγνωριζω οτι εχεις την καλυτερη ομαδα της κατηγοριας κι οτι κατα πασα πιθανοτητα εισαι ηδη στην Super League,αλλα κι εμεις παμε πολυ καλα,πολυ κοσμο αν και καναμε γκελες εντος εδρας,αλλα πιστευω οτι φετος θα πρωταγωνιστησουμε και μαλλον θα ανεβουμε.Ποιοι ειμαστε εμεις?Ο Ολυμπιακος Βολου φυσικα!!!

Καλό είναι να ανέβουν ομάδες της επαρχίας…και η Πανσεραικάρα…καραχλωμό…μην πέσουμε κιόλας:):!:

λογω κοσμου και πορωσης θα ανεβει καποια στιγμη. εχει και προεδρο με χρημα. παντως μπαλα δεν παιζει, μονο γιομα και στημενα. ετσι δεν γινεται να ανεβει και ειδικα φετος δυσκολο. χφρειαζεται μεταγραφες. με το χ ηταν ευχαριστημενοι χτες. :slight_smile:

Έχει Γκόγκα όμως!! :bow: