Πρωτάθλημα Β' Εθνικής 2009/10

φοβαμαι θα τον διωξουν, εχουν ξεκινησει τρελη μουρμουρα… :frowning:

ακομα δεν εχει κριθει τιποτα. ουτε ο 1ος γυρος δεν εχει τελειωσει. ειμαστε η καλυτερη ομαδα αναμφισβητα μεχρι τωρα. δεν ξερεις τι μπορει να γινει μετα.

ααα ξεχασα να αναφερω το συνθημα που μας ενωνε με τους αγρινιωτες χτες… :smiley:

γ…ται ο πας, κι ο καθε παγουρας!!!

διαβαστε πως ειναι ενας αγωνας β εθνικης και κλαψτε…

http://contra.gr/Soccer/Hellas/BEth/EthnikosAsteras_OFI/259967.html

πραγματικα δεν ξερω τι να πω…

:?

Δυστυχως η Βολαρα δεν τα καταφερε και χασαμε 3-2 απο τη Ροδο και μαλιστα το ενα γκολ μας το εβαλε η παιχτουρα που περισυ τιμησε τη φανελα μας,ο Ιραλα.
Χειροτερο ομως ολων ειναι οτι εφυγε απο τη ζωη ο δημοσιογραφος Γιωργος Πλακιδας,φιλαθλος και ανταποκριτης του Ολυμπιακου Βολου.Συλλυπητηρια στην οικογενεια του.Ο Γιωργος στηριξε πολυ τη Βολαρα και ολοι οσοι ειναι φιλοι του Ολ.Βολου γνωριζουν πολυ καλα το εργο και την προσφορα του.Κριμα που δεν θα δει το Βολο στην Super League.
Καλο ταξιδι Γιωργο Πλακιδα…

Τι θέλω και τα γράφω…ντουγρού για Γ’:-s:!:

σημερα ημουνα μεσα. στο 2ο η ηλιουπολη επαιζε 8-2-0 συστημα. τους σφυροκοπαγαμε και τα βγαζε ολα το τερμα τους!! ευτυχως βαλαμε ενα με το παιχταρα το παρασκευαιδη που τα κανει ολα στο κεντρο και πηραμε τους 3 βαθμους…
τρενο η κερκυραρα ολοι εχουν μεινει πισω με τα κυαλια.
συλληπητηρια στο δημοσιογραφο απο το βολο, κριμα γιατι ηταν πολυ νεος…

Σημερα η ομαδαρα μας επαιξε πολυ καλα και αξια καρφωθηκε στη δευτερη θεση κερδιζοντας [B]μονο[B] με 2-0 τον πολυδιαφημισμενο Εθνικο των 20 φιλαθλων.Το γηπεδο ειχε κοσμο για αλλη μια φορα και αποδιδωντας κατα διαστηματα πολυ καλο ποδοσφαιρο οδευουμε ολοταχως με συγκρατημενη αισιοδοξια για Super League!!!

Μακάρι να ανέβουν επαρχιακές ομάδες, που έχουν και κόσμο όπως ο Βόλος, η Κέρκυρα, και ο Παναιτολικός:):!:

ο παναιτωλικος δυσκολα φγετος, νομιζω θα ανεβει ο οφη

Nαι ο Ο.Φ.Η αναμενεται να πρωταγωνιστησει στο δευτερο γυρο.
Παντως αν θες την αποψη μου θα τολμησω να κανω μια προβλεψη για την εξαδα,εκ των οποιων οι δυο ανεβαινουν κατ’ευθειαν και οι υπολοιποι παιζουν play off.
1)Κερκυρα
2)Ολυμπιακος Βολου
3)Ο.Φ.Η
4)Παναιτωλικος
5)Εθνικος
6)Δοξα Δραμας

Την επομενη αγωνιστικη φιλε Sami παιζουμε μεταξυ μας.Δεν εχω μεγαλες προσδοκιες γιατι η Κερκυρα ειναι σιγουρα η καλυτερη ομαδα της κατηγοριας,αλλα ελπιζω για κατι θετικο.

αν το γηπεδο μας ειναι απο βροχη φευγεις πανευκολα με το χ.

Χ στις Σέρρες, άντε να δούμε πότε θα κάνουμε καμιά νίκη:):!:

[QUOTE=stef;792787]Χ στις Σέρρες, άντε να δούμε πότε θα κάνουμε καμιά νίκη:):!:[/QUO

Φιλε μου,ακου.Οταν ξεκινησε το πρωταθλημα τον Πανσερραικο,που σημειωτεον μου ειναι πολυ συμπαθης και γιατι ειναι ομαδα της επαρχιας με κοσμο και γιατι εχω περασει πολυ καλα στην πολη σου και ως φανταρος και ως απλος τουριστας,τον ειχα για φαβορι για ανοδο.Κυριως το πιστευα αυτο λογω Ογιος που τον γουσταρω τρελα.Φετος ομως ο Ογιος κανει τα παντα για να:a) σας ριξει στη Γ Εθνικη και b)να καταστρεψει την πολυ καλη φημη που εχει.Θελω να δω να εξαφανιζονται απο τη Β Εθνικη και απο το ελληνικο ποδοσφαιρο οι γειτονιες της Αθηνας,οι ομαδουλες των 30 φιλαθλων(βλεπε Αιγαλεω,Ιωνικος,Ηλιουπολη) και οχι η Πανσερραικαρα!!!

Νά’σαι καλά χ1000 σε ότι έγραψες:):!:

Ο Εδεσσαικός σε ποιά κατηγορία βρίσκεται ;

Στην Δ Εθνικη

Ξεφτίλα ! Ευχαριστώ jiopas.

forza κερκυραρααααααααααααααα

τουτ τουτ ανεβαινουμε… :smiley:

…ναι και την επόμενη χρονιά γίνεστε υποβρύχιο…:):!:

αμα στηνουν κωλο παλι οι αλλοι για να μην πεσουν οι κωλογριες…