Κυπελλο Ελλαδας 2010-2011

Tην Τεταρτη η ομαδα της πολης μου δινει εναν ιστορικο αγωνα διεκδικωντας τη μια εκ των δυο θεσεων του Τελικου του κυπελλου.
Θα ηθελα οι αντικειμενικοι και ουδετεροι ποδοσφαιροφιλοι του forum να ψηφισουν και να εκφρασουν την αποψη τους για το ποια εκ των δυο ομαδων θα αντιμετωπισει,συμφωνα με την αποψη τους,το νικητη του ζευγαριου Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ.
Ο Ολυμπιακος Βολου καλειται να γραψει ιστορια και μονο εχοντας συμμετοχη στο τελικο του Κυπελλου ανεξαρτητα με την κατακτηση του.

Βολαρα ταξιδεψε μας φετος στο Ο.Α.Κ.Α και του χρονου στην Ευρωπη!!!:slight_smile:

Μεγαλες στιγμες αγωνιας και αδημονιας ζει η πρωτευουσα της Μαγνησιας καθως περιμενει πως κ πως το αυριανο παιχνιδι με τον Ατρομητο!
Αν συναχιζαμε να εχουμε Τσιωλη θα ημουν πιο αισιοδοξος απ’οτι τωρα που φοβαμαι αυτην κουφαλιτσα ,τον Δωνη που του εχω απιστευτη εμπιστοσυνη οτι μπορει να μας στειλει στο σπιτι μας αυριο!
Τες πα,αυριο θα γινει χαμος,καθως ηδη εχουν φυγει κοντα στα 9000 εισιτηρια,πλην των διαρκειας!
Αντε ρε Βολαρα,τρελανε μας αυριο!!!

Για να δούμε αυριό…αν θα πέσω μέσα
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΕΚ είχα πεί για να δούμε αν μια απο τις 2 ομάδες που στηρίζω θα είναι στο τελικό

σκατά στα μούτρα 150 ζώων, ενός διαιτητή που λεει συνέχεια την επόμενη φορά θα το διακόψω, και στην αεκ που θέλησε λέει να τελειώσει το ματς…ενω μερικές μέρες πριν υποστήριζε άλλα…οτι πρέπει να μην ολοκληρώνονται αυτά τα ματς…

*να διοργανώσει η επο λέει το πρωτάθλημα…ουτε φιλικό της εθνικής, ούτε και ενα ματς κυπέλλου δεν μπορεί να κάνει,

Κέρδιζε…αλλιώς θα ήταν διαφορετική η στάση της εννοείται:wink:

Μάνταλος: “Την επόμενη φορά φεύγω”…yeah right

ο μανταλος το ειπε 3 φορές…αμα έχεις αρχίδια καντο…αν δεν έχεις μην το κάνεις αλλά ρε φίλε ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΣ κιολας.!!

καλά ηθικά όμως δεν εχει σχέση αν κερδίζει ή οχι…αλλιώς να μην στέλνει 3 ποδοσφαιριστές να λενε αρλούμπες στις συγκεντρώσεις των ποδοσφαιριστών…

*πάντως η αλήθεια είναι οτι τα πήρε ο ζαγορακης για να παίξει η λαρισα στην τούμπα χωρίς κόσμο…:stuck_out_tongue:

Χ1000:):!:

Ατρομηταρα του Δωνη σηκωσε το ολοψυχα!!!

Mπα φίλε η ΑΕΚ θα το σηκώσει…δεν τους παίρνει και άλλη στραβή!!!

ευχη εκανε, οχι προβλεψη

o ρομαντικ μολις εκανε αντι-προφητεια…οποτε παιξτε ολοι ατρομητο για σιγουρα φραγκα

…σε λίγο θα στείλει ο Κούγιας τα ποστς του Ρομάντικ στον εισαγγελέα:p :slight_smile: :!:

(αν και πιστεύω ότι θα το πάρει η αεκ)

άντε ρε [B]giorgos donis[/B].!! :smiley:

*παρακαλώ την αεκ αν γινεται να το κατακτήσει με 1ημιχρονο 2τελικο.ευχαριστώ.!

Δεν πιστευω οτι ο Ολυμπιακος Βολου θα βγει τελευταιος στα play-off,οποτε υποστηριζουμε Ατρομηταρα σημερα.
Παντα με τους ‘‘μικρους’’!!!

Ποιος θα βγει τελευταίος jiopa?

Ρε φιλαρακι δεν ειπα οτι θα βγει ο ΠΑΟΚ,μην τρελαινεσαι.
Γιατι ομως πρεπει να βγει ο Βολος?
Ας πουμε η ΑΕΚ αποτελει κανενα τρελλο φοβητρο φετος?
Αν π.χ δεν παρει το κυπελλο σημερα,οι παιχτες που θα τους εχουν σπασει τα αυτοκινητα κ τις περιουσιες πιστευεις οτι θα εχουν ψυχολογια να παιξουν?
Τες πα και τελευταιος να βγει ο Βολος,επιτυχια ηταν και ειναι που σπασαμε το μονοπωλειο κ μπηκαμε σφηνα στους μεγαλους.Ετσι δεν ειναι?

Δεν παρεξηγήθηκα,ούτε σε ρώτησα επειδή νόμιζα ότι είπες τον ΠΑΟΚ :stuck_out_tongue:

Απλά επειδή το ακούω πολύ τελευταία αυτό, νομίζω πως είναι το φαβορί για την τελευταία θέση.
Μακάρι να πάτε για Τσ. Λ. κι ας βγούμε εμείς τελευταίοι (αλλά να πάμε Ευρώπη ε 8) )

Φυσικά είναι επιτυχία του Βόλου,και είναι παράδειγμα προς 8-10 ομάδες με τα ίδια κυβικά.

Αλλά δεν το πήγαινα εκεί,και προφανώς με παρεξήγησες

ΥΓ:Για την ΑΕΚ δεν μπορώ να μιλήσω,γιατί στα χειρότερά της και φέρνει τρελά αποτελέσματα με μένα.Πάω να κάτσω στην γωνία μου τώρα

Δεν σε παρεξηγησα ρε παιχταρα,προς Θεου.Ολα καλα.
Εσυ σημερα θες ΑΕΚ η Ατρομητο?
Εγω,αν κ ολοι στο Βολο θελουν ΑΕΚ για να εξσφαλισουμε Ευρωπη απο τωρα,θελω Ατρομητο.

εγω εκτος απ το να θελω αεκ γιατι υποστηριζω και αεκ δεν θα γουσταρα ποτε να το παρει ο δωνης και μια ομαδα που ειναι η 5η της αθηνας… :slight_smile: ποσο μαλλον οταν μας νικησε και ημιτελικο

Αφου ο Ατρομητος απεκλεισε τον Βολο που τον θεωρουσα πιο σιγουρο για το κυπελλο τοτε μπορει ακομη και να το σηκωσει σημερα.Παντως και αυτη η ΑΕΚ αξιζει ενα κυπελλακι.Τοσο καιρο το πασπατευει:p