Κυπελλο Ελλαδας 2010-2011

Αν ειναι δυνατον…#-o
Σορυ για το Νταμπλ ποστ.

αρχισε ηδη η μεγαλη μαχη . . .
[B]
Τα έκαναν «γυαλιά-καρφιά»![/B]

Μετά τις σφοδρές συγκρούσεις στη Λεωφόρο Αλεξάνδρας, οπαδοί της ΑΕΚ με μηχανοκίνητη πορεία τα έκαναν «γυαλιά-καρφιά» στην περιοχή του Ζωγράφου! [B]Επιτέθηκαν στο αστυνομικό τμήμα, έκαψαν ένα περιπολικό και στη συνέχεια σύνδεσμο οπαδών του Παναθηναϊκού, οι οποίοι για να γλιτώσουν ανέβηκαν στην ταράτσα! [/B][B][U]Φόβοι για σοβαρά τραυματισμένο φίλο των «πρασίνων».
[/U][/B]
Περίπου 300 μηχανάκια με οπαδούς της ΑΕΚ συνέχισαν την καταστροφική εξόρμησή τους στους δρόμους της Αθήνας, προκαλώντας φθορές και καταστρέφοντας, ανάμεσα σε άλλα, [B]ολοσχερώς σύνδεσμο του Παναθηναϊκού στην πλατεία Γαρδένιας! [/B]Στο σημείο έχουν σπεύσει δυνάμεις της Αστυνομίας, η πυροσβεστική και ασθενοφόρα για τυχόν τραυματίες.

Λίγη ώρα πριν από την έναρξη του τελικού του Κυπέλλου, η κατάσταση είναι έκρυθμη! Μικρότερης έκτασης επεισόδια σημειώνονται [B]και από οπαδούς του Ατρομήτου, οι οποίοι με μηχανάκια στην έξοδο της Αττικής οδού για τη Λεωφόρο Ηρακλείου, επιτίθενται σε αυτοκίνητα τα οποία φέρουν διακριτικά (σημαίες, κασκόλ) της ΑΕΚ[/B].

δεν σε επιασα εδω…
εγω παντως εννοουσα οτι βαρεθηκα η αθηνα να χει 325325 ομαδες α εθνικη μονο αυτο (αρα θελουμε παντα το κακο των αθηναικων ομαδων β κατηγοριας) :stuck_out_tongue:

καλα δεν εχει και τοσες πλεον η αθηνα…

ον τοπικ.καλα ρε δωνη τι τον εβγαλες τον σαρμιεντο?

οι κλασικοί κανίβαλοι των γηπέδων[-X[-X

να θυμηθούμε οτι ορίτζιναλ και φενταγίν έχουν και προηγούμενα…

Λοιπόν, το γράφω από πριν το ματς για να μην μου πουν πως “τα λες τώρα που το πήραμε” κλπ.

KAΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΕΚ!
Ειλικρινά εύχομαι να πάρει το αεκάκι το κύπελλο παρά τα κόμπλεξ κάποιων Αδαμίδηδων, Καφέδων, Ντέμηδων και λοιπών. Σήμερα θα είναι στο γήπεδο πολλοί φίλοι αεκτζήδες (ένας είναι και συντάκτης στο ρόκινγκ) και οι δύο κουμπάροι μου (ο ένας με τον εννιάχρονο γιό του που είναι μπαλαδόφατσα αλλά το καημένο δεν έχει δεί τρόπαιο…).
Δεν θα είναι στο γήπεδο ένας γνωστός μου άρρωστος Αεκτζής που παντρεύεται απόψε και ο καθυστερημένος ορισμός του τελικού τον έσκισε! #-o
Εγώ του είπα να πάει στο γήπεδο “Γυνάικα θα ξαναβρείς, τρόπαιο δεν ξανασηκώνετε!” αλλά φαίνεται αγαπάει πολύ και δεν με άκουσε! :p:lol:

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΕΚ, το ξαναγράφω! Για όλα τα καλά παιδιά που μαζοχιστικά την υποστηρίζουν!
(έντιτ: Kαλή ώρα ο Ορίτζιναλ από πάνω!)

Δεν τον εβαλε τελικα.Ακουσα ΕΡΑ ΣΠΟΡ πριν λιγο.

αυτο λεω…μεγαλο λαθος…

Τώρα κατάλαβα ότι είναι σήμερα ο τελικός #-o

ενας που μιλαει στη νετ ειπε

ας νικησει ο καλυτερος και ο πιο τυχεροτερος

ε λογικό ρε,αφού δεν κατεβήκατε 80000 παόκια…:stuck_out_tongue:

Μου την λες και δεν μπορώ να απαντήσω τώρα… :roll:

Αχ τι κάνουν 50 άζωοι

αχαχαχαχ Α ΡΕ ΑΘΑΝΑΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΠΟΠΤΕΣ ΑΧΑΧΑΧΑΧ 2 ΜΕΤΡΑ ΟΦΣΑΙΝΤ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ

=D>

να ξεθαψω τα 46567 ποστ που εχω κανει για τις διαιτησιες του ατρομητου φετος…?? κριμα για το ματς… αντε να βαλει ακομη 2-3 γκολ η αεκ να μην φανει πολυ η παραβαση…

*σπανε ολη τη χρονια μιλια ε

Εντάξει αναμενόμενα πράγματα όπως πάντα. Άδικο είχα που δεν με ένοιαζε αν πάρει το κύπελλο ο ΠΑΟΚ;

μετα απο αυτο το γκολ εκλεισα την τηλεοραση…αρκετα ειδα απτον τελικο.

εκανε μια πολυ καλη επεμβαση ο ιτανζ…απο πισω του, στα δυχτια υπαρχουν 6 οπαδοι της αεκ…τυχεροι…τι εισητηριο να εκοψαν αυτοι αραγε?

Σαν Βολιωτη με συμφερει να το παρει η ΑΕΚ,αλλα ξαναειπα οτι ειμαι με Ατρομητο.
Ουστ Κακο σιχαμα και λοιπα κορακια του κωλου.
ΑΙΣΧΟΣ!!!

ήταν απαράδεκτο γιατί ήταν πασιφανές από την κανονική διάρκεια.