Κυπελλο Ελλαδας 2010-2011

Μαγευτικό παιχνίδι.

ολοι περιμεναμε μετα το γκολ ποτε θα σφυριξει το οφσαιντ…τραγικα πραματα, φαινοταν απο την κανονικη διαρκεια

Εν τω μεταξύ, πάλι ο Μπέος ευνοείται από το διαιτητικό λάθος!!! :lol:

ε τωρα και εσυ…δεν γινονται αυτα τα πραγματα…μην γινεσαι γραφικος…

Γιατι ευνοειται ο Ολυμπιακος Βολου αν κερδισει η ΑΕΚ?

αν το παρει ο ατρομητος, βγαινει ουεφα αυτος και οχι ο τελευταιος των πλει οφ

τι επιασε ο ιταντζ ρε

Γιατι σε διαφορετικη περιπτωση,αν το παρει ο Ατρομητος και στα play-off βγουμε τελευταιοι,παει Ευρωπη ο Ατρομητος ως Κυπελλουχος!

γιατι βγαινει ο βολος ευρωπη χωρις την αγωνια των πλαι οφ αν το χασει ο ατρομητος/…

ον τοπικ…συνεχιζει τις ομορφιες ο κακος…αυτος που παει με απλωμενο ποδι κερδιζει το φαουλ…

Εγώ λέω ότι η ΑΕΚ θα βγεί πέμπτη στα πλέη οφ, άρα ευνοείται διπλά.

Sorry,για την υπεροψια,αλλα για εκει ειναι η ΑΕΚ.

ελπιζω να μην ακουμπαει μπαλα ο λυμπεροπουλος στην κεφαλια αλλιως και το δευτερο γκολ της αεκ ειναι οφσαιντ.!! :lol:/#-o

Ρε παιδιά, σοβαρά τώρα, αυτές οι δυο ομάδες παίζουνε ποδόσφαιρο τώρα?

Κάποιες φορές, όταν βλέπεις μετά απο καιρό ελληνικό ματς, πραγματικά σοκάρεσαι από το πόσο κακό ποδόσφαιρο παίζεται.

Γαμησε τα φιλε…

Σας παρακαλώ μην μας κλέβετε. Πέμπτος θα βγει ο ΠΑΟΚ. Η διαιτησία λοιπόν σήμερα μας ευνόησε για ακόμα μία φορά.

Πειτε μου οτι δν το πε αυτο σπικερ ??

[SIZE=“3”]AΠΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΞΩ Ο ΟΠΑΔΟΣ ΤΗΣ ΑΕΚ !!![/SIZE]Οπαδοι ειναι και αυτοι !

:lol2: :lol2: :lol3: :lol3:

τα καραγκιοζιλικια των οπαδων της αεκ δειχνουν ποσο εχει μικρυνει η ομαδα της αεκ τα χρονια αυτα…ουτε οταν κατακτησε ο πανιωνιος ή η λαρισα δεν εκαναν ετσι οι οπαδοι…

+100000

Κι ομως το ειπε ο μαλακας οπως και ο Μανωλης Δρακος ειπε ‘‘του φρενηρη ρυθμου’’ το οποιο ειναι φυσικα λαθος!!!
Μεγαλη ομαδα και μπαλα η ΑΕΚ και αξιοπρεπεστατος λαος!!!#-o#-o#-o
Ουστ ζωα!!!

Κάθομαι και κοιτάω αυτά τα τελευταία λεπτά και έχω πέσει κάτω από τα γέλια. Τσίρκο, συνεχίζω να μην βρισκω λόγο για να ασχοληθεί κανείς με αυτό το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα. :lol:

+10000000!