Κυπελλο Ελλαδας 2010-2011

ποτε περασαν τα 9 λεπτα ρε ? αλλαξα καναλι και μολις το εβαλα παλι ολοι ειχαν μπει μεσα

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΕΜΕ !!

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Aπατη τελικος.Τωρα οι ΑΕΚτσηδες αισθανονται υπερηφανοι που ο Κακος και οι οπαδοι τους εξευτελισαν το θεσμο???

Πραγματικα γιατι να μην καταργηθει το επαγγελματικο ποδοσφαιρο στην Ελλαδα…


[FONT=“Arial”][SIZE=“7”][B][I][U]ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΡΕ![/U][/I][/B][/SIZE][/FONT]

lol

!!!

"Ειναι μασκοφοροι.Ειναι οι γνωστοι αγνωστοι!!! "
Χαχααχαχαχαχαχα τι λεει ρε!!!
Σιγα μην ειναι ο Ζορο με τον Μπατμαν!!

Με τέτοιες αστείες εικόνες (εκεί έχουμε φτάσει πλέον να τις χαρακτηρίζουμε), είναι αισθητή η απουσία των λατρεμένων μας σπίκερ!

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!

Περιμένουν να παίξουν τα υπόλοιπα 7 λεπτά !!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

[I]“δεν ξέρω αν αυτο είναι το ποδόσφαιρο που θα θέλαμε να έχουμε” [/I]

Άντε να δούμε πόσες ακόμα φορές θα το πει κάποιος αυτό #-o

Δεν ξέρω με ποια κριτήρια ακριβώς έχουμε επαγγελματικό ποδόσφαιρο. :-k

Χαχαχαχα πινουν και οι επισημοι χημικα. Πιειτε αρχιδια να δειτε πως ειναι.

Η εικόνα του ντου των οπαδών της αεκ στους παίχτες του ατρομήτου και και στην κερκίδα με τις οικογένειές του, και οι σπικερ να λένε για την ομορφιά του τελικού και του ποδοσφαίρου, τα λέει όλα…

Αυτοί είμαστε και δεν δικαιούμαστε τίποτα καλύτερο… Σαν το μπασκετ να το κάνουν… 1000 εισιτήρια η κάθε ομάδα και τα υπόλοιπα νεκρά…

Τώρα η αεκ δεν πρέπει να παίξει σε άδειο γήπεδο τα play-off?? Λέω γω τώρα…

Δεν υπαρχουν διχτυα???
ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!

πωωωωωωωω ειναι μεγαλοι [SIZE=“7”]ηλιθιοι[/SIZE] οι αεκτζηδες
ειναι μεγαλοι μαλακες!
ντρεπομαι που μαι αεκτζης!
γαμω την οριτζιναλ!

@savealekos

Μη βιαζεσαι να χαρεις,δν εχει τελειωσει το ματσακι ακομα,εχει 7 λεπτα και γυρναει πολυ ευκολα.Περιμενε μονο να μπουν τα διχτυα και θα δεις . :!:

Ρε κουφαλα Savealekos,[B]ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ[/B] εισαι!!!

[U][B]Που είναι τα επεισόδια ΟΕΟ??[/B][/U]

Κατά τα άλλα μεγάλη ατάκα του σπικερ για έναν τελικό που ξεκίνησε όμορφα και τελειώνει με επεισόδια…#-o

δεν εχει σφυριξει την ληξη και εχουν διαλυσει τις δυο εστιες…#-o#-o#-o#-o

ξυλο στους παιχτες του ατρομητου, φωτοβολιδες στην κερκιδα που δεν εχει φανατικους του ατρομητου,και ολα αυτα για να πανυγυρισουν…!! ουτε η λαρισα…ποσες αγωνιστικες θα φαει η αεκ?

*αδαμιδη πιες 2-3 ουισκι και πηγαινε να κανεις δηλωσεις παλι…
**σε μια φαση υπαρχει καποιος πεσμενος και ειναι 6 γυρο του και τον πατανε…καλο καρκινο και στους 6 σας.!!
***2 φορες εχω πει να σταματησω να βλεπω αυτη τη μαλακια…και ομως συνεχιζω…ποσο ΜΑΛΑΚΑΣ νιωθω.

ε ρε ξερεις οτι η βολαρα πανω απ ολα ρε! αλλα αεκ απο μικρος δεν ξεχνιουνται αυτα
αλλα πραγματικα μεγα αισχος αυτο που γινεται και τον λυμπε τον ποσταρα γιατι με καταλαβαινετε οτι ενταξει ειμαι χαρουμενος :stuck_out_tongue: