ΜΟΥΣΙΚΑ ΚΥΜΑΤΑ 2012 // 21-22 Ιουλίου

21 & 22 ΙΟΥΛΙΟΥ
NEED
TARDIVE DYSKINESIA
THE BLISS
PROGRESS OF INHUMANITY
POTERGEIST
INFIDEL
KARMA VIOLENS
FREEFALL
BEYOND PERCEPTION
MORTAL TORMENT
STILL FALLING
SARCASTIC OBEDIENCE
BAND BARBAX
HOMO SAPIENS

  • µερικές ακόμα που θα ανακοινωθούν σύντομα!!

…πολλά και καλά γκρουπ:):!:

Φετος με καποιον τροπο λεω να δωσω παρον γιατι αξιζει με τα χιλια απ’οσο εχω ακουσει. Να στηριξουμε και την σκηνη βεβαια, γαματες μπαντες βλεπω (και) φετος!

Ξέρει κανείς τι παίζει με συγκοινωνίες κτλ.;

Παίρνεις κτελ για νέα μάκρη από σταθμό βικτώριας, νομίζω είναι 2? περίπου, και κατεβαίνεις όπου κατέβουν οι περισσότεροι τυπάδες που θα φοράνε μαύρα… Και well, φροντίζεις να κάνεις φίλους στο live για να έχεις αμάξι τη νύχτα για το γυρισμό xD [εμείς κάπως έτσι την παλέψαμε πέρυσι :Ρ]

Πέρα απ’ την πλάκα πάντως δεν θυμάμαι τη στάση που κατεβαίνουμε οπότε ας βοηθήσει και κάποιος άλλος (:

Ναι, για πειτε την σταση γιατι θελω να παω και εγω. Και το πολυ πολυ γυρναω το πρωι.

Α διαμορφωθηκαν και οι μερες απ’οσο βλεπω! Πρωτη μερα εκει λοιπον, παμφθηνη εισοδος, μπανταρες, παρεα να βρω και ολα καλα :Ρ

Τα ΚΤΕΛ φεύγουν από την Μαυρομματαίων ([I]χάρτης[/I]).
Παίρνεις τη γραμμή για Μαραθώνα (ή και για Γραμματικό).
Κατεβαίνεις στην Αμερικάνικη Βάση μετά τη Νέα Μάκρη.
Καμιά ωρίτσα κάνει από την αφετηρία και το εισιτήριο είναι κανα 4αρι (2αρι φοιτητικό).
Για το γυρισμό, τα πρώτα λεωφορεία ξεκινούν κατά τις 5:30.
Για ακριβείς ώρες δρομολογίων και τιμές βλέπεις εδώ —> [I]http://www.ktelattikis.gr/[/I]

Ας βάλω και τις λεπτομέρειες για το φεστ μιας και βγήκε και το lineup κάθε μέρας:

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΟΥΛΙΟΥ

NEED
TARDIVE DYSKINESIA
SLAVEBREED
POTERGEIST
THE BLISS
PROGRESS OF INHUMANITY
STILL FALLING
SARCASTIC OBEDIENCE

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΟΥΛΙΟΥ

KARMA VIOLENS
HEAD CLEANER
INFIDEL
FREEFALL
BEYOND PERCEPTION
MORTAL TORMENT
BAND BARBAX
CHRONOSPHERE

  • Special guests

ΒΑΡΕΛΙΣΙΑ ΜΠΥΡΑ, COCTAILS, ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ, MΠΛOYZAKIA KAI CD ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤIΣ ΜΠΑΝΤΕΣ!

Είσοδος: 2 ? την κάθε μέρα
Ώρα έναρξης: 17:00

ΣΤΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ & ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
(ΠΡΩΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΒΑΣΗ) ΛΕΩΦ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 196, ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

Σταθερή αξία σκηνικό και ωραία βολτίτσα!

Σταθερά, κλασσικά, εκεί.
Και, το καλύτερο line up by far, αν και αυτό το 2ήμερο είναι δύσχρηστο ρε γαμώτο… πού να οδηγείς, να (προσέχεις να) πίνεις (λίγο), να γυρνάς, να ξυπνάς, να ξαναοδηγείς, να πίνεις, να γυρνάς (τρέμοντας το αλκοτέστ). Καλοπερασάκιας γνωστός έθεσε θέμα κάμπινγκ στην παραλία.

βασικά δε καταλαβαίνω γιατί φέτος ξέρω 3 μπάντες από τις 16, ενώ πέρισυ τις ήξερα όλες. Τί έγινε

Need, Slavebreed και Progress of Inhumanity να υποθέσω

ου γαρ έρχεται μόνον…

την αρχαιζουσα δε την καταλαβαινω καθοτι 22 χρονων

προγκρες, σλειμπριντ, ταρντιβ ντισκινιζια

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΟΥΛΙΟΥ

NEED


TARDIVE DYSKINESIA

SLAVEBREED

POTERGEIST

THE BLISS
https://www.facebook.com/pages/Thebliss/135106459884951
PROGRESS OF INHUMANITY

STILL FALLING

SARCASTIC OBEDIENCE

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΟΥΛΙΟΥ

KARMA VIOLENS


HEAD CLEANER

INFIDEL
http://www.infidel.gr/
FREEFALL

BEYOND PERCEPTION

MORTAL TORMENT

BAND BARBAX

CHRONOSPHERE

  • Special guests

ΒΑΡΕΛΙΣΙΑ ΜΠΥΡΑ, COCTAILS, ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ, MΠΛOYZAKIA KAI CD ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤIΣ ΜΠΑΝΤΕΣ!

Είσοδος: 2 ευρό την κάθε μέρα
Ώρα έναρξης: 17:00

ΣΤΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ & ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
(ΠΡΩΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΒΑΣΗ) ΛΕΩΦ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 196, ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

Υποστηρικτές:

MANSTER DESIGN

VENERATE INDUSTRIES
www.venerateindustries.com

METAL HAMMER

CTS Productions
www.CTSprods.com

PANDORA’S BOX BOOKING
www.pandorasboxbooking.eu

GMS Promotion
www.facebook.com/greek.metalscene

UNCLE CHRONIS - Tattoo & piercing
http://www.unclechronis.com/en/

Το γήρας μωρέ, είναι πασίγνωστο ρητό…

Almighty μη βάζεις δύσκολα στη νέα γενιά. Πες κάνα “LOL” μπας κ σε καταλάβουν :stuck_out_tongue:

ασε ρε μορφωμενε εσυ. παλιε. Κατα τ αλλα καμια χαρντκοριλα δεεεε?

@Jim, δεδομένου του “κακούλικου” σχολίου μου (το οποίο παρέπεμπε στο αλτσχάιμερ του γήρατος, ναι, εκεί), θεώρησα ότι ο worst με έβαλε (εσκεμμένα ή όχι) έξυπνα και με επιτυχία στην οριακά τριαντάρα θέση μου :stuck_out_tongue:

Εγώ πάλι ξέρω ακριβώς τα μισά. φεστιβάλ με τα όλα του πάντως…

Εκεί θα είμαστε, στηρίζοντας όλες τις μπάντες και ειδικά τους Need και τις γυναικάρες φίλες τους, που προχτές στο Six Dogs απέδειξαν πως έχουν το ομορφότερο και πιο κουλ γυναικείο κοινό έβερ για μπάντα της σκηνής είστε καταφερτζήδες ρε άτιμοι Σας περιμένουμε όλες εκεί. 8)

Ντάξει έχεις δίκιο… Πλάκα έκανα πάντως και κυρίως στην Almighty πήγαινε :slight_smile:

(No hard feelings… απλά είναι ρε συ εξαιρετικά πασίγνωστο ρητό… και δεν έχει τόσο να κάνει με ηλικίες το συγκεκριμένο :stuck_out_tongue: δεν πειράζει τώρα το’μαθες :wink: )

On topic : Ούτε εγώ ξέρω τις μπάντες αυτή τη φορά αλλά δεδομένης της γαμάτης φάσης γενικότερα ενδέχεται να τιμήσω

δε ξέρεις τους Need μικρέ; όταν έρθουν προς τα μέρη μας [κάποια στιγμή θα γίνει, δε μπορεί] θα δεις…

Για μένα, είναι η πιο δυναμική ελληνική metal μπάντα αυτή τη στιγμή, δεδομένου πάντα και του ήχου στον οποίο αρέσκεται ο καθένας. Περιμένω πως και πως το νέο άλμπουμ.

Από τις υπόλοιπες μπάντες ξεχωρίζω τους Bliss που θα ήθελα να δω.

ωραία προσπάθεια. μακάρι να πάει πραγματικά καλά.