Μεγάλη Έκθεση Σκίτσου και Εικαστικών στο Θησείο! (Σχολή Ορνεράκη, 21 ως 26/6)

:lol: ωωωωωωωωω!!!

Τί εννοείς κύριος; είμαι ένας ιδιαίτερα σοβαρός άνθρωπος με κύρος. Δε σε καταλαβαίνω… [-X

Στο χαντάκι κύριε. Στο χαντάκι. [-X :stuck_out_tongue:

ανθρωπε με κυρο γραναζη εχει δικιο ο Ellanor…διαβαζοντας το ποστ σου με επιασαν τα γελια λιγακι :stuck_out_tongue: πολυ κυριλε η απαντηση σου…ενω απο κοντα εισαι εντελως χαζοχαρουμενο,ουδεμια σχεση,τι να πει κανεις; [-X μονο εγω ειμαι τρου τελικα :-k


Εγώ είμαι τελείως κυριλέ γενικότερα… 8) Δεν καταλαβαίνω τί εννοείτε δεσποινίς ούτε εσείς… Συνωμοτείτε εναντίον μου; Τς τς τς… :stuck_out_tongue:

πλακιτσα εκανα.Μην ανησυχεις jim δεν σου τσαλακωνω το image :stuck_out_tongue: αλλα απο κοντα ησουν λιγο αλλιως:p

οι μανογουορ δεν ειναι πλεον τρου…ειναι για τα πανηγυρια…με απογοητευσαν

Είμαι γαμάτος ούτως ή άλλως μην ανησυχείς, δεν παρεξηγιέμαι… 8)

Δεν κοβετε λιγο το οφτοπικ λεω γω? Που μου πηγατε σε μια εκθεση του Ελανορ και την ειδατε κουλτουριαρηδες και μας πρηζετε? :lol::stuck_out_tongue:

Εγω δεν προλαβα να παω πριν κλεισει αλλα απ’οτι ειδα σε μερικες φωτογραγειες πρεπει να ειναι πολυ ωραια και τουλαχιστον ειδα τα αλλα παιδια και λογικα θα μπορεσω να παω σημερα το απογευμα να δω τα σκιτσα του κουνελου. Κατα τα αλλα συμφωνω με Ριτσα και Αλεξη. Ο Jimαρος καμια σχεση απο κοντα. Πολυ μορφη
Respect και σε αυτον και στον Mackintosh. 8)

:wink:

Ευχαριστώ κ τον αγαπητό Alucard που με τη σειρά του αναγνωρίζει τη larger-than-life προσωπικότητά μου (:p) κ ανταποδίδω credit ως ένα απ’τα πιό cool παλικάρια π έχω γνωρίσει :thumbup:

(καλά ρε άθλιε κοτζαμάν κοπελάρα η mackintosh… κ κάνεις τέτοια γκάφα; σε λίγο θα μας πεις ότι δε σ γυάλισε κιόλας… :naughty:)

On topic: περιμένουμε ανταπόκριση από Alucard για την έκθεση :wink:

Οου γκαντ, κεκτημενη ταχυτητα. Ελπιζω να μη με αρχισει στις γρηγορες η Mac :roll:

Αλλα ρε γαμωτο δεν πηγα. Ειχα ξεχασει οτι σημερα εχω βραδυνη βαρδια οποτε μετα τα σεμιναρια ηρθα σπιτι να ξεραθω για να την παλεψω το βραδυ :frowning:
Αμα ειναι θα μου τα δειξει ο Ελανορ πριβε :wink::wink:

Αυτό ήταν λοιπόν. Τρία χρόνια συμμετοχής μου στις εκθέσεις της σχολής Ορνεράκη τέλος. Ευχαριστώ όλα τα παιδιά για το ενδιαφέρον που έδειξαν όλον αυτόν τον καιρό.

Aluc, no problem man.

Κατα τ’ άλλα, εδώ θα μαστε να τα λέμε. 8)