2310 Festival 6/7 : Judas Priest,Whitesnake,Firewind & 7/7 : James,Suede,My Excuse

Για πολλά γέλια που βάλανε James.
Άντε τώρα και Placebo για να αποζημιώσουν για πέρσι.

Ρε [SIZE=“5”]METAL GODS[/SIZE] και ας έιναι και ο [SIZE=“1”]Τζαστημπήμπερ[/SIZE] μαζί τους.

Οχι ρε πουστη τι James τωρα?? Χαρηκαμε που θα βλεπαμε και δω πανω priest & whitesnake και τωρα παιρνουν τη χαρα πισω??? Α αι στα διαλα ρε. Ελπιζω να νε μουφα η ειδηση γιατι αλλιως :blow::blow:

ρε πουστη μου ηταν που ήταν σκατα τα σαπορτ βαλαν και την James και τα κανε αποσκατα…οριστε που καταντύσανε…ουστ απο δω ρε λουκρες

έχετε χάσει την μπάλα??!! τι σας πειράζει που είδατε James για την δεύτερη μέρα.??

τι εννοεις δεν θα ειναι σαπορτ ?

Αλλη μερα ειναι οι James,αλλη οι Judas Priest

τι εννοείς, δε θα είναι support οι James στους Priest?!?!?!?!
:drunk:

oi James den 8a pai3oun tin idia mera me Priest (no greek)

Ρε παιδια χαλαρωστε λιγο και διαβαστε πως ειναι 6 και 7 Ιουλιου. Διημερο φεστιβαλ. Στις 6 θα ειναι οι Priest + whitesnake και στην δευτερη θα μπουνε οι James. Ειναι δυνατον να τους βαλουνε την ιδια μερα?

Βρε τρόμπες κατευθείαν να κράξετε…

Διαβάστε καθαρά την ανακοίνωση!

8O 8O 8O 8O

[B][SIZE=“4”]ΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΙΝΑΙ 2ΜΕΡΟ!!!

ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ JAMES ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΟΙ PRIEST!!![/SIZE][/B]

κριμα γαμωτο,και θα ειχε μουνακια

Πηγαινε και την επομενη να δεις και τα μουνακια αμα λαχει…χαχα:wink:

Λοιπον οριστε και για του λογου το αληθες…

Για Priest 6 Ιουλιου
http://www.judaspriest.com/news/default.asp

Για james 7 Ιουλιου
http://www.wearejames.com/live/

Ουτε εμενα μου αρεσουν οι James, αλλα εντελως ακυρο το κραξιμο σας, διαβαστε πρωτα ρε κολλημενοι.

Ευτυχως, γιατι αν ηταν Αθηνα μονο πεφτει ιδιες μερες με την ορκομωσια μου, που προφανως δε θα πηγαινα. Στην ορκομωσια.

[B]ΘΕΟΣ…[/B]:bow2:

έχουν ανακοινωθεί τιμές για σαλονίκη?

Αν ακούσω ΑΥΤΟ είναι αρκετό για να με κάνει ευτυχισμένο!!

θεά για την ακριβεια.

άντε και μετά τα τελειωμένα baby oil που έμειναν απο τους manowar, πάμε να κατεβάσουμε απο το πατάρι τα δερμάτινα περικάρπια με τα καρφιά…

PRIEST!!! έχει φτιάξει η μέρα μου!!