2310 Festival 6/7 : Judas Priest,Whitesnake,Firewind & 7/7 : James,Suede,My Excuse

DETOX_EVENTS Detox Events
2310 festival presents: James, Judas Priest,Whitesnake,Firewind,My Excuse +many more Thessaloniki on 6 and 7 july 2011 www.detoxevents.gr

Επισημα πλεον απο το twitter της Detox

:smiley:

[I]Aν και υπάρχει ήδη το topic “Judas Priest/Whitesnake/Firewind 6 Ιουλίου Θεσσαλονίκη, Καυτατζόγλειο”, άνοιξα καινούργιο γιατί πλέον πρόκειται για festival 2 μέρες. Εάν θέλει κάποιος Mod μπορεί να το χωρίσει σε 2 topic πχ. “Judas Priest/Whitesnake/Firewind 6 Ιουλίου Θεσσαλονίκη, Καυτατζόγλειο” & “James, My Excuse 7 Ιουλίου Θεσσαλονίκη, Καυτατζόγλειο”, αν και στην περίπτωση του Rockwave που διαφέρουν ?μουσικά? η δεύτερη από την τρίτη μέρα υπάρχει 1 topic[/I]

ας μου πει καποιος οτι το ονομα των james εχει μπει κατα λαθος πρωτο:!:
λολ,τωρα καταλαβα,γραψτε λαθος.:stuck_out_tongue:

Μπα,έτσι το αναφέρει η εταιρία.

Ελπιδοφόρο το 2310,περιμένω να δω τα υπόλοιπα ονόματα της 2ης μέρας για να γίνει 2ήμερο το τικέτι

[B]6-7[/B] july λεμε

2 μερες

εννοώ αν θα πάρω εγώ για το διήμερο.
εννοώ ότι αν έχει κανά καλό ονοματάκι ακόμα εκτός απ’τους James θα πάω και την 2η μέρα

2310 Festival ticket prices are 45 euro per day and 2 days pass 80 euro.

:!: :!: :!:

Περίμενα καλύτερα.Θα το σκεφτώ πάντως

priest λεμε :slight_smile: θα πεσουν τα τσιμεντα.

Ποιος ο λόγος ύπαρξης 2 topic? Ας αλλάξει απλά το όνομα του άλλου topic και είμαστε κομπλε… σιγά μην κάνουμε topic για κάθε μέρα από κάθε φεστιβάλ…θα χάσουμε την μπάλα στο τέλος…

Μπράβο πάντως στα τσακαλάκια τους My Excuse που αρχίζουν
να μπαίνουν σιγά σιγά σε μεγάλα πράγματα!

Το αξίζουν τα παιδιά γιατί έχουν ωραία μουσική!
Μαζί σας μάγκες!

Μια χαρά πάει μέχρι στιγμής η 2 μέρα…

:slight_smile:

Καιρός ήταν να αποκτήσει και η Θεσσαλονίκη ένα δυνατό festival μακάρι να καθιερωθεί και στο μέλλον να χρειαστεί να ανέβουμε και οι Αθηνέοι πάνω για κάνα live 8)8)8)

(άσχετο αλλά όσο διαβάζω το όνομα τόσο σκάω στα γέλια “2310” πόσο θεός !!! :lol::lol: )

Τελείως γελοίο όνομα :slight_smile:

Ισχυει.

2310-521010 Festival 6/7

Oι Judas Piest στη σαλονικη!Σηκωθειτε απο καρεκλες,ντιβανια,καναπεδες κτλπ

http://www.youtube.com/watch?v=1E4VvNx4NFk

80 ευρω το διήμερο, σαν πολλά δεν είναι??? Δεν λέω φεστιβαλ σε Θεσ/κη είναι καλή φάση, δεν χρειάζεται τα παιδιά από Β.Ελλάδα να έχουν ταξίδια+έξοδα για αθήνα, αλλά εν μέσω οικονομικής κρίσης η τιμή είναι τσιμπημένη…

Αμα υπαρχει μεγαλη ζητηση, λογικο δεν ειναι να ειναι “τριμπημενη” η τιμη;

λίγο τσιμπημένα τα 45 αλλά νταξ … εκεί κοντά περίμενα :slight_smile:

judas priest reeeeeeeeeeeeee!!!

κομπλέ τα 45 για την 1η μέρα… Μόνο με τους james δεν με ψήνει το 2ήμερο, καθώς τους έχω δει ξανά… Αν όμως μπει κανένα ενδιαφέρον όνομα θα το σκεφτώ… θα μετρούσε να ήταν και ο moby αντί να είναι μόνος του, αλλά και έτσι μπόμπα είναι…

Μακάρι να πάει καλά σαν φεστιβάλ και να καθιερωθεί σαν θεσμός…

Φέτος πραγματοποιούντε ένα-ένα τα πιο τρελλά μου όνειρα…
Helloween, Manowar ,Iron Maiden(!!!), Judas Priest… Μην με ξυπνάτε !!!

Δεν ξερω ποσος κοσμος ψηνει για διημερο… αλλες μουσικες αλλοι ηχοι. Προσωπικα μονο την πρωτη θα παω. Οσο δε για τα 45 ευρω, ενταξει δεν εχω παραπονο. Με τοσα λεφτα ειδα μονο manowar ενω αν υποθεσουμε οτι το ιδιο Live με τα ιδια λεφτα ηταν αθηνα ηθελες 45+μεταφορικα+διαμονη+φαγητο+πιθανα εξοδα για μπυρες κλπ (που ενταξει δεν ειναι και πολυτελεια εδω που τα λεμε). Δεν ξερω πως θα εβγαινε κατω απο 250 η ολη φαση (εντελως μπακαλιστικο το μετρημα).

Για εναν κατοικο θεσσαλονικης που εχει μαθει να ξοδευει μια περιουσια σε μεγαλα Live, η τιμη ειναι μια χαρα.