Γιάννης Αγγελάκας και οι Επισκέπτες, Διώνη - 29,30/01 @ Fuzz

Εγώ θα πάω αύριο, να πάτε κι εσείς για να δείτε/ακούσετε μια από τις καλύτερες συναυλίες του 2010. :smiley:

Πολύ ενδιαφέροντα τα όσα διάβασα για Διώνη, δεν τις έχω ακούσει και αναμένω…

Εγώ θα πάω μεθαύριο… χα!

Εγώ αύριο!

Ελπίζω μόνο να έχει εισητήρια στην είσοδο

Εγώ πήρα εισιτήριο την προηγούμενη εβδομάδα για αύριο και μου είπαν οτι είχε ακόμα αρκετά,λογικά πιστεύω να βρεις στην είσοδο,εκτός σαν Έλληνες πήγαν όλοι αυτή την εβδομάδα! :p:p

Φαντάζομαι ότι για σήμερα που είναι η πρόσθετη μέρα θα έχει.
Άιντε κάτι ώρες μείνανε αν και είμαι κομμάτια! :smiley:

Γιάννη ζούμε για να σ’ ακούμε. :bow:

Επίσης ένα προκαταβολικό “ΒΟΥΛΩΣΤΕ ΤΟ!” στους σπασαρχίδες που θ’ αρχίσουν απ’ το πρώτο λεπτό να φωνάζουν “ω, ειν’ ωραία στον παράδεισο”.

ξέρουμε αν υπάρχει καμία στάση κοντά στο fuzz ? δεν έχω ξαναπάει

049 από Ομόνοια-Αθηνάς και έχει με το που περνάς Χαμοστέρνας (δε θυμάμαι όνομα στάσης), θα δεις που θα κατεβαίνουν οι πολλοί.

http://maps.google.com/maps?source=s_q&hl=en&geocode=&q=Χαμοστέρνας&sll=37.0625,-95.677068&sspn=31.564064,56.337891&ie=UTF8&hq=Χαμοστέρνας&radius=15000.000000&split=1&hnear=&ll=37.968518,23.698454&spn=0.002597,0.004045&z=17

ναι αυτό κοιταζα τώρα. γενικά προτιμώ μετρό/τρένο αλλά οκ

θενκς πάντως

Τέταρτο και βάλε με τα πόδια από το σταθμό.

Kαι γω το Σαββατο θα παω.Και εισιτηριο απο εκει.Ξερουμε γενικως αν στη περιοχη θα βρω παρκινγκ γιατι ειναι η πρωτη φορα που παω στο καινουριο φαζ και θα ρθω με αμαξι.

Όχι εύκολα και λογικά όχι κοντά.

Πανεύκολα βρίσκεις πάρκινγκ, αρκεί να ξέρεις.

Δηλαδή για ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ κατεβαίνοντας την Πειραιώς (προς Πειραιά) δεν στρίβεις μετά τη Χαμοστέρνας αριστερά για να μπεις Ταύρο. Εκεί δεν πρόκειται να βρεις με τίποτα. Αντίθετα, στρίβεις στη Χαμοστέρνας δεξιά και πριν τις γραμμές του τρένου (ΟΣΕ) αριστερά κ θα βρεις σχεδόν στάνταρ. Αν όχι εκεί τότε κάπου πολύ κοντά. Μετά είναι 3 λεπτά περπάτημα για να ξαναβγεις Πειραιώς και να περάσεις απέναντι. Check και χάρτη για να προσανατολιστείς.

sold out και οι δύο βραδιές

http://www.rocking.gr/article6960.php

Χο. Και σκεφτόμουν να πάω σήμερα. Καλά να πάθω.

Αυτό είναι το ελληνικό κοινό, μονο στον Αγγελάκα και τους Σκόρπιονς ξέρει να πηγαίνει. [-X

Πάει ο Αγγελάκας σε ένα μπουγατσάδικο στη Θεσ/νίκη και λέει στον καταστηματάρχη.
-Δώσε μου μία μπουγάτσα
-Με κρέμα ή τυρί?
-Με κρέμα,Με κρέμα,Με κρέμα

ο άκυρος…

Ούτε σωστό δεν ήταν…:stuck_out_tongue:

Πήγα να πάρω εισητήρια για Om σημερα κατα τις 2 και μία δίπλα μου πήρε για Αγγελάκα 2 εισητήρια…δεν ξέρω τώρα πότε έγινε sold out…μάλιστα η κοπέλα δίπλα έπαιρνε για άλλους φίλους της όχι για αυτήν και είπε “2 εισητήρια για τον Αγγέλακα…”

ήθελα να γελάω πολύ δυνατά αλλά κρατήθηκα…άκου Αγγέλακα…έλεος!

Αν και δεν νομιζω οτι το ειπε για αυτο νομιζω σε μια συλλογη ποιηματων του ηταν τονισμενο το ονομα ετσι:p

Θενξ Κρισπ αλλα οπως φαινεται δεεεεν.#-o