Τριημερος εορτασμος γενεθλιων Προκατ34+1

Ελα γκρινιαρη.
Ταρατατζουμ ταρατατζουμ !

6α μπορει και 7α γενεθλια της καταληψεως.
Τριημερο γιατι ειμαστε και αχορταγοι.

τι ωρα ξεκιναει το παρτακι σας να ουμε;

Παρασκευή σχολάω από δουλεια, ανεβαίνω στο πρώτο ψαροκάικο/κτελ για πάτρα και με βλέπω κατά τις 21.30 μιναρούπολη. Το προφταίνω; Αν όχι, γουόρστ κάνε τράμπα τη σειρά σας και κλείδωσε τους χειμερία σε αποθήκη μέχρι να φτάσω.

Α και Κοσμά κάνε ένα σπλιτ σε νέο θρεντ να μιλάμε σαν άνθροπη

Οτι και να λεμε αργα θα αρχισει.
Προκατ ειναι αυτα.Η ζωη κυλαει αργα.
Ανετα προλαβαινεις.
Θα σου φυλαξω και κανα σουβλακο.

χαχαχαχα ή αλλιώς τριήμερη εορταστική χέζα και τα σχετικά! Bleeding αγορινα σε περιμένουμε πως και πως! Πιστευω θα προλαβεις και χειμερια νάρκη (οι οποίοι να ξερεις ερχονται ψημενοι πολυ) και fields of locust κι εμας οποτεςςς don’ t worry! Aντε αντε αντε 3 μερες ακομη

(και μια ανακοινωση απο εμας: http://dirtywombs.blogspot.com/ )

εγω βαζω αμαξι με με 3 κενες θεσεις με προυποθεση με αναχωρηση αθηνα 18:00 και επιστοφη σαββατο μεσημερι ή αυθημερον

ακουω

Εγω το ψηνω να σκασω αλλα μονο αυθημερον γιατι εχει Destroyer 666 την επομενη μερα. Ουτως ή αλλως η πρωτη μερα με ψηνει περισσοτερο για τους Dirty Wombs που καπου ακουσα πως παιζει να ειναι τρελα ΑΛΑΝΙΑ. Μη με υπολογιζετε παντως, αν ειναι θα δω πως θα τα βολεψω.

Σας περιμενουμε με κουτακια στο χερι :stuck_out_tongue:

Τρέλα ρε μάγκες το line up που φτιάξατε, τουλάχιστον την πρώτη μέρα οπωσδήποτε μέσα!

Πληροφοριακά, έξω θα γίνει?

Eξω στη φυση!

Εγώ θα ερχόμουν μόνο άμα μέρος των εσόδων πάει εκεί που πήγαν και στις 07/01/2012 .Που?
μέρος των εσόδων του live θα διατεθεί
προς ενίσχυση των μεταναστών που
εκδιώχθηκαν από τον καταυλισμό της
πειραικής πατραικής στις 05/01 με την
αγαστή συνεργασία του ΟΛΠΑ,
της αστυνομίας και του δήμου.

http://prokat35.wordpress.com/:roll:

παρε πουλο φασιστακι σκατοφλωρε. οπως θα ερχοσουν, θα φευγες

Βασικα, δεν μπορεις να φανταστεις ΠΟΣΟ ΣΤΟ ΜΠΟΥΤΣΟ μας αμα θα 'ρχοσουν. :slight_smile:

Να είστε σεβαστικοί στον Νταμνέησιον και να μην τον αποπαίρνετε.
Ο τύπος προσφέρεται για παλιάτσος του event και τον βρίζετε, άλλοι πληρώνουν για κάτι τέτοια.

antimob ακυροι αυριο. λογω ηχογραφησης

αντε γαμησου εργατια, δουλευω σαββατο. κριμας.

Όλα λόγια τελικά. [-X[-X[-X

GUARDIANS ευκολα η πιο γαματη μπαντα που εχω δει τελευταια λαιβ. Σοβαρα.

απο κει και περα ωραια τα περασαμε κι εφετο! Λιγοτερος κοσμος και λιγοτερη ζωντανια, αλλα μεγαλες μπανταρες, ειδικα τη δευτερη μερα πανικος. Απειρα ++++ στα παλικαρια mass culture οπου ξετρελαθηκα!!

Αυτα ειναι και του χρονου μαγκες!

Moνο μπροστα μου πηρατε εσυ και ο καραφλας 14.
Ποιος ξερει σε τι αριθμο σταματησες.

Ωραια και φετος αν και μετα απο 3 μερες ειμαι κατακοπος.
Χθες οι ρεμπετες παιζανε απο τις 5 μεχρι 1.30 περιπου οποτε
η φαση ηταν αραγμα,καρεκλιτσα και κουβεντα.
Η πιο χαλαρη βραδια και η καλυτερη μιας και δεν ειχε τρεξιμο
αλλα αραγμα.
Για τις ημερες του λαηβ δεν μπορω να πω πολλα γιατι ειδα πολυ
λιγες μπαντες.

Κάπου στα 20, δέκα ο καθένας δηλαδή. Σταματήσαμε μόνο όταν πλέον δεν υπήρχε τίποτα άλλο που να τρώγεται. Γιατί όταν ξεκινάς ένα παιχνίδι, πρέπει να το ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙΣ. :blues: