7-8 October - BONFIRE!

Sthn elladitsa !!! ETSI ETSI POZER KAI KOKORETSI !

Εδώ πού τα λέμε (κατά την άποψη μου) οι Bonfire δεν είναι μία τυπική “poser” μπάντα. Εχουν πολύ πιο heavy ήχο σε σχέση με άλλες μπάντες του είδους! Γι’αυτό και είναι από τις πολύ αγαπημένες μου μπάντες, γενικά!

Και πέρσι στη Θεσσαλονίκη σπείρανε…

Κι εγώ δεν τους θεωρώ πόζερ αν και δεν με νοιάζει τι τους θεωρεί ο καθένας ή όχι.Τέσπα. Εντάξει -είναι οι στίχοι σε μερικά κομμάτια για τα πανυγήρια - αλλά ο ήχος είναι βαρύς, άλφα άλφα λέμε (Ατόφιο-Ανόθευτο). Εγώ έχω μείνει πολύ πίσω, εποχές Fireworks. Μετά τί κάνανε? Συνέχισαν το ίδιο καλά? :?:

ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΘΗΝΑ Η ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ;

κατσε γιατι σιγα σιγα στα ‘ξεπεσμενα’ ειδη (κι εγω αυτα ακουω) , παει να γινει Ελλαδαρα…

Ρε παιδιά τι γίνεται με αυτή τη συναυλία; Εισιτήρια πότε κυκλοφορούν;

Aπό τις καλύτερες γερμανικές hard rock bands ever.Το YOU MAKE ME FEEL είναι μπαλαντάρα.Από poser καλά πάμε γενικώς βλέπω.Καιρός ήταν!Αντε και με το καλό firehouse,danger danger,l.a guns σύντομα ελπίζω! :twisted:

Τίποτα για τιμή εισιτηρίου ξέρει κανείς?Με τόσα ενδιαφέροντα live αυτό το φθινόπωρο φράγκο δε θα μείνει…

Πω πω L.A. Guns- μπαντάρα… =D>

Αλλά αυτοί οι Firehouse ρε αδερφέ πώς με χαλάνε δε μπορείς να φανταστείς… 8)

ποπο οι τυποι ειναι 8εοι τα σπανε πολυ αργια.δεν παιζει να χασω το live.
το ticket εχει 30 νομιζω

θα παει κανεισ απο εδω?σετλιστ??

Εγω Θεσαλονικη ομως! :smiley:

πηγα σημερα για εισητηριο και μου ειπαν οτι δε βγηκαν ακομα ](,) ](,) #-o

Μένουν 2 βδομάδες για τη συναυλία και δεν έχουν κυκλοφορήσει… Ανησυχητικό αυτό :?

Για Θεσσαλονίκη έχουν κυκλοφορήσει πάντως. 25 Ευρώ από Ticket House με support τους WANTED.

μεχρι το περασμενο Σαββατο ,
πηρα στο ticket house και μου ειπαν ,οτι ισως δεν τους φερουν εισιτηρια (η κοπελα μου ειπε λογικοτατα ,αφου δεν μας εχουν φερει μεχρι τωρα ισως δεν μας φερουν … ) !!
πηρα στο wizzard , μου ειπαν οτι απο την αλλη εβδομαδα . (με την τριτη προσπαθεια για να ερθει το ‘παιδι’ που ασχολειται’ )
τα ιδια και για τους Winger . Ελπιζω αυτη την βδομαδα να βρουμε .

Τελικά, κυκλοφόρησαν τα εισιτήρια;

ma kala, pote perimenoun? kana neo kaneis?

ma kala, pote perimenoun? kana neo kaneis?[/quote]
Σαββατο υπηρχαν , οποτε οι ενδιαφερομενοι σπευσατε …