7-8 October - BONFIRE!

όντως αυτό έχει σημασία.
Συγκριτικά με τη Θεσ/νικη πριν 1-2 χρόνια πως έπαιξαν? τους είχε δει κανεις?
Τώρα ήταν πολύ καλοί.[/quote]

Τους είχαμε δει [size=1]μεγάλη[/size] παρέα και μπροστά στους Tyketto ήταν καλούτσικο support

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
Κοίτα τι σου κάνει η χώρα προέλευσης όμως…
Οι [size=7]Bonfire[/size] support στους [size=1]Tyketto[/size]

Το σκεπτικό σου σωστό… Ο πρώτος που τα λέει αυτά είμαι εγώ…

Αλλά στο σανίδι αποδείχτηκε άλλο

Οι [size=7]Tyketto[/size] έδειξαν τα ωά τους στους Bonfire

Μονο που Τελη μου οι Tyketto ηταν support στους Bonfire και λογο της αργοποριας που ειχαν στο αεροδρομιο, αργησαν να φτασουν στο club και παιξανε δευτεροι!!! Μην μπερδευετε τον κοσμο. 8)
Τουλαχιστον αυτον τον λογο ειπαν οι διοργανωτες.

Σωστό αυτό που λες…

Απλά επί της ουσίας δεν αλλάζει τίποτα

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Οι Tyketto ήταν πολύ καλύτεροι

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

…nomizw oti eisai yperbolikos sto oti oi Tyketto itan kalytetoi apo tus Bonfire…

Η αληθεια ειναι οτι ηταν co-headliners και γιαυτο αλλωστε επαιξαν και οι δυο full set. Η σειρα ηταν να παιξουν πρωτοι οι Tyketto και μετα οι Bonfire και οχι γιατι η μια μπαντα ειναι καλυτερη απο την αλλη αλλα γιατι επαιζαν σε Ελληνικο κοινο που ηξερε (ισως) καλυτερα τα τραγουδια των bonfire. H κακοκαιρια το αλλαξε, αλλα μαλλον προς το καλυτερο θα ελεγα. Οι Tyketto εσκισαν και αυτο ωφειλουμε να το παραδεχθουμε οσο και αν αγαπαμε τους bonfire!!

To εχω αυτό…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ο κιθαρίστας των Tyketto είναι από τους καλύτερους live κιθαρίστες που έχω δει στην ζωή μου…

Proteinetai re paidia ta 1-2 kalytera albums twn Bonfire gia na bw sto kolpo…

Kαι οχι μονο … μπορεις να δωσεις και αλλους ορισμους σε ολο αυτο … το θεμα ειναι οτι μολις γινουν μεταλλοπατερες ερχοντε και λενε στην αρχη … “σε αυτες τις συναυλιες πρεπει να αγορασουμε τα εισητηρια και οχι να παμε με προσκλησεις για να στηριξουμε το γεγονος αυτο και να ερθουν και αλλοι” … και μολις φτασει η ωρα του live ξεχνανε τι λεγανε και υποστηριζανε . Τελικα απο οτι αποδεικνυεται οι μεταλλοπατερες μονο καλο δεν κανουν στην σκηνη αυτη.[/quote]

συνηθως αυτοι που λενε ΄αγοραστε’ ,‘στηριξτε’ ειναι αυτοι που εχουν τα τσαμπα δειγματα (να τα ακουγαν κιολας καλα θα ητανε ) ,και τις προσκλησεις(να ακουγαν και τις συναυλιες επισης καλα θα ητανε) .

Το “Fireworks” (1987) ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ και μετά, είτε το προηγούμενο (και πρώτο τους) “Don’t Touch The Light” (1986) με λίγο πιο χύμα ήχο και ύφος, είτε το επόμενο “Point Blank” (1989) για πιο μελωδικές / εμπορικές προτιμήσεις.

Κλασικοί δίσκοι και οι τρείς…

Kαι οχι μονο … μπορεις να δωσεις και αλλους ορισμους σε ολο αυτο … το θεμα ειναι οτι μολις γινουν μεταλλοπατερες ερχοντε και λενε στην αρχη … “σε αυτες τις συναυλιες πρεπει να αγορασουμε τα εισητηρια και οχι να παμε με προσκλησεις για να στηριξουμε το γεγονος αυτο και να ερθουν και αλλοι” … και μολις φτασει η ωρα του live ξεχνανε τι λεγανε και υποστηριζανε . Τελικα απο οτι αποδεικνυεται οι μεταλλοπατερες μονο καλο δεν κανουν στην σκηνη αυτη.[/quote]

συνηθως αυτοι που λενε ΄αγοραστε’ ,‘στηριξτε’ ειναι αυτοι που εχουν τα τσαμπα δειγματα (να τα ακουγαν κιολας καλα θα ητανε ) ,και τις προσκλησεις(να ακουγαν και τις συναυλιες επισης καλα θα ητανε) .[/quote]

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: