Aγαπημενες ταινιες σεζον 2010

και ιδού η πιο \m/ σκηνή…

αγάπη

To other guys δεν το εχω δει αλλα απ’ολες τις υπολοιπες που συζητατε το hot tub time machine,
ηταν η καλυτερη.Ανετα κιολας.Θεμα αλα 80’s (ποσες ταινιες ειχαν τοτε επιστημονικα ατυχηματα?)
ωραια feeling γενικα και ε ειχε γελιο σε πολλες σκηνες.

Δεν εχω καμια απορια.Με ποναει η κοιλια μου απ’τα γελια απλως απ’τις μαλακιες που λες.:lol:

ΥΓ.Πες μας για την …“προπαγανδα” του deer hunter τωρα.#-o:lol3::lol3:

3 μαλακιες δικες μου απεναντι σε 120φευγα ποστ αρνητικου IQ δικα σου δεν ειναι τιποτα…

διαβασες τωρα καμια σοβαρη αποψη να μας την πλασαρεις εδω ως δικη σου ή τουλαχιστον θα επιχειρησεις κατι οντως δικο σου?(θα γελασουμε και με τα δυο παντως, μην ανησυχεις:D )
(επισης για το δεερχαντερ ακομα περιμενουμε καποια σοβαρη γνωμη περα απο πιπιλισμα ‘αντιπολεμικη ταινια-φρικη του πολεμου’ διαφορων σαιτς)

Οτι ειχα να πω για το deer hunter το ειπα.Συνεχισε να νομιζεις οτι κατι λες παπαγαλιζοντας το παραμυθακι περι “κακων αμερικανων” και “καλοι οι υπολοιποι”(οτι λεει η μοδα) μπας και ψαρωσεις τους 11χρονους εδω μεσα.Απο εκει και περα θαυμαζω το γουστο σου.Καταπληκτικη κωμωδια το the other guys,μιλαμε για αριστουργημα,βρεθηκε ανταγωνιστρια για χειροτερη ταινια της εικοσαετιας απο το a serious man.:lol3:
Παρακαλω συνεχιστε,ειδικα εκεινο το thread “μεγαλες ταινιες που δεν μας αρεσαν” ειναι επικο,προσφερει μεγαλες στιγμες.:lol::lol:

εσύ γιατί δεν ποστάρεις εκεί? :stuck_out_tongue:

Black Swan (ταινιαρα και η Natalie Portman θεα) και το Hachiko (αν και δεν ειμαι φαν του Richard Gere)

γαμας λεμε, δωσε:D

να γκρινιαξω λιγο :stuck_out_tongue:
παρα πολλες ταινιες που εχετε γραψει κατι mary and max , a serious man κ.α ειναι ταινιες του 2009 απλα παιχτηκαν στην Ελλαδα το 2010

λιστα του 2010 δεν θα επρεπε να εχει ταινιες που εχουν βγει στις αιθουσες 2010?
το bronson ταινια του 08 δεν μπορει να μπει σε λιστα του 10 επειδη παιχτηκε στο Ελλαντα 2010
και το black swan ταινια του 10 θα θεωρειται δεν μπορει να μπει σε λιστα του 11

προσωπικα εχω δει λιγες η λιστα θα ειναι ετοιμη σε κανα χρονο οταν θα εχω δει ολες του 10 που θελω :stuck_out_tongue:

Ε καλα πολλές ξένες ταινίες βγαίνουν στις ελληνικές αίθουσες ακόμα και μετά απο 2 χρόνια (και σε μερικές περιπτώσεις ακόμα παραπάνω). Φαντάζομαι όταν λέμε ταινίες του 2010 αναφερόμαστε σε αυτές που βγήκαν στις ελληνικές αίθουσες αυτή τη χρονιά.

Εμενα μου αρεσε η Σιωπη των αμνων και το Seven… :stuck_out_tongue:

Ok, περα απο την πλακα τωρα:

Inception
Mary and Max
Ghost Writer
Shutter Island
Kick Ass
The Kids Are Alright
Τown
Ο Αμερικανος
social network
Black Swan (ναι, ειναι του 2010)

Κατα τα άλλα όντως, κακη χρονια…