A matter of a life and death vs St. Anger:Ποιο ειναι χειρότερο?

οι τελευταιοι δισκοι των μεγαλων αυτων συγκροτηματων ηταν απογοητευτικοι! το θεμα ειναι…ποιος ειναι πιο απογοητευτικος??

Αφού και οι 2 ήταν απαγοήτευση,αν και αυτό είναι πολύ υποθετικό μιάς και το τι θεωρεί ο καθένας μας ικανοποιητικό και τι όχι αλλάζει,πολύ απλά μετράνε σαν αποτυχία.Το πιο είναι χειρότερο είναι θέμα γούστου.

Ποιος ειπε οτι το AMOLAD ειναι απογοητευτικο?

εγω :!:

εντιτ: βασικα ολοι εκτος απο σενα και τον μειντεν1821 :!:

Και τον Σκωτσεζο… :!:

8O 8O 8O 8O
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!

[SIZE=“5”]ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΟΛΑΔ!![/SIZE]

την αποψη σας θελω…αν τα θεωρειται απογοητευτηκα απλα επιλεγεται το περισσοτερο απογοητευτικο…απλο ειναι!!!ψηφιστε ντε

οκ θα την πω την αμαρτια μου

st.anger :smiley:

Σιγα μην ελεγες καλο λογο για το ΑΜΟΛΑΔ :stuck_out_tongue:

αν καταλαβες ψηφισα χειροτερο το Ανγκερ
η ψηφος εδω ειναι αρνητικη :stuck_out_tongue:

Και εγω Φαν του αμολαδ να με ωαλε τε στα members plzzz ωασικα το θεωρω γαμω τα αλμπουμς!:smiley: 8)

βασικα το στ-ανγκερ εχει ενα κομματι που γουσταρω τρελα σε φαση τις κοβω. το αμολαδ ουτε ενα.

ναι, γουσταρω τρελα το Some Kind Of Monster. δε μπα να λετε οτι θελετε, εχει ριφφαρα.

το αμολαδ εχει το for the greater good of god που πρεπει να μεινει στην ιστορια …πραγματικα ειναι θεικο…τα αλλα δεν παλευονται…αντε 2-3 με δυσκολια…

amolad

και μενα δεν μ’αρεσε το αμολαδ (περα απο 1-2 κομματακια κι αυτο γιατι ειναι μειντεν αλλιως…) αλλα δεν ειναι και st.anger, ας ηταν τουλαχιστον virtual η DOD vs. st.anger

Angel Of Retribution:p :stuck_out_tongue:

χωρις πλακα, AMOLAD χαλαρα!

Δισκαρες και τα δυο!

Τι είναι πιο άκυρο, να συγκρίνουμε μεταξύ τους το Number of the Beast με το Master of Puppets, ή το AMOLAD με το St. Anger?

Πιο ακυρο ειναι να συγκρινουμε το AMOLAD με το Master Of Puppets. Η’, το St. Anger με το Number Of The Beast…

Κι εμενα!!!

Εννοειται AMOLAD…Το AMOLAD οχι μονο μαμει το St. Anger, αλλα ειναι και στους 20 καλυτερους δισκους της δεκαετιας…Και βριστε με οσο θελετε!

τι διαολο, πρωτη μου συναυλια ητανε :cry: