A matter of a life and death vs St. Anger:Ποιο ειναι χειρότερο?

Εχει ριφαρα, οπως και το Unnamed Feeling…Και το Frantic κατι λεει αν και χαζο…απο κει και περα…!

εντιτ: γαμωτο, νομιζα οτι ψηφιζαμε τον καλυτερο!!! ελεος…ακυρη η ψηφος μου

st. anger μακραν . οι maiden εδω και 15 χρονια τα ιδια βγαζουν . γνωμη μου παντα

Κανεις δεν εχει καταλαβει το νοημα του θρεντ…

Το θεμα δεν ειναι ποιο ειναι καλυτερο, αλλα ποιο ειναι χειροτερο…:roll:

'ntaksei, oi misoi psifoi kai ta misa sxolia einai akyra giati berdepsame ta boutia mas me thetikes-arnitikes psifous!

πω ρε πουστη, κι’εγω για καλυτερο νομιζα…

To matter ειναι καλυτερο πιστευω αλλα το anger για μενα το γαμησαν τρελα τα drums. Ο καραγκιοζης ο ulrich αραγε φταιει? Τον ξεφτιλισαν τελειως τον ηχο τους. Αλλα εχει και μερικα πολυ γαματα riff 8)

Το matter είναι απλά καλό αλμπουμ ενώ το Anger ειναι μέτριο με κανα δυό εξαιρέσεις.
To matter δεν είναι ο χειρότερος δίσκος των maiden, ενω το Anger είναι το χειρότερο των Metallica. ¶ρα…

το life δεν ειναι ασχημο ενω το St. ειναι!

Ε ναι, αν το παιζεις εκ του ασφαλους ποτε δεν εισαι ασχημος…

ΚΑΝΕΝΑ!

Ειπε οτι ΚΑΝΕΝΑ δεν ειναι απογοητευτικο!! Αρα του αρεσουν και τα 2! Αρα θα του αρεσουν σιγουρα και ολα τα υπολοιπα αλμπουμ των Maiden και των Metallica!

Bluezlick κρυφο-μεταλλα αποκαλυφτηκες!

Καλά ε, είστε στόκοι, ούτε ένα poll δεν μπορείτε να διαβάσετε σωστά! :stuck_out_tongue:

Anyway, ανήκω στο AMOLAD clan άρα θα ψηφίσω St. Anger, το οποίο πέραν του ομότιτλου και του Unamed Feeling είναι εξαιρετικά βαρετό. Αντίθετα το AMOLAD είναι φοβερός δίσκος! 8)

Πφ, βαρετο το Sweet Amber? Οχι δα…

χειροτερο για μενα ειναι το AMOLAD γιατι εχει ολο μετρια τραγουδια.τουλαχιστον το st.anger εχει 2-3 κομματια,που εχουν ωραια riff,οπως το some kind of monster(κορυφαιο το riff του),το sweet amber και καπως καλο ειναι και και το frantic.

το amolad εμενα μ’αρεσει αρκετα κιολας.αντιθετα metallica δεν μ’αρεσαν καθολου απο το black album και μετα.αποτε το amolad ειναι πολυ καλυτερο.

100 post:yahoo:

εχεις καιρο ακομα για να καταφερεις να σε υπολογιζουν…:smiley:

Καμιά πιο άκυρη σύγκριση δεν παίζει; :stuck_out_tongue:

χμμμμ

Μanowar Vs Προφιτερολ ?

προφιτερολ με 1000.ποτε δεν μου αρεσαν οι μανοβαρ.

101 posts:D

Οχι, απλα εχει φτιαξει προγραμμα που να ποσταρει “ΚΑΝΕΝΑ!” σε ολα τα δημοψηφισματα. Δεν παιζει.

Εμενα μ’αρεσουν και τα 2…Ανωμαλη; Ισως…Παντως λιγο χειροτερο θεωρω το AMOLAD…