A matter of a life and death vs St. Anger:Ποιο ειναι χειρότερο?

Γιατί δέν βάλατε και αυτό μέσα?
Μήπως γιατί σαρώνει τα άλλα δύο???:wink:

Τοσο σκατα ειναι το συστεμ?

Τώρα κατάλαβα ότι είναι αρνητική η ψήφος#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

Θρεντ-παγιδα ειναι…

Ολοι ψηφιζετε St. Anger και μετα καταλαβενεται οτι η ψηφος εδω ειναι αρνητικη…

Μουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :twisted:

AMOLAD uber alles8) 8)

P.S. Το Χιουμανιτυ γιατι δεν ειναι στο πολλ??:-k :roll:

Γιατι οι Σκορπιονς θελουν δικο τους πολλ.Ποιος δισκος ειναι πιο σκατα απο τον αλλον

Εμένα πάντως μου άρεσε το Χιουμάνιτι8)

oN tOPIC

Χειρότερο ΦΥΣΙΚΑ και είναι το ΣΤΑΝΓΚΕΡ:wink:

Lol.Μονο που μπαινει στο ιδιο πολ το A Matter of Life and Death kai to St Anger,ετσι μου ρχετε να δειρω τον θρεντ σταρτερ.

Μα καλα πατε καλα?Μιλαμε για ενα απτα καλυτερα των μειντεν και ενα απτα χειροτερα των Μεταλλικα

EDIT:Μου ρχετε να τον δειρω επισης.επειδη μας μπερδεψε με τα πολ

Second account του χρηστη freedomofrock.ΜΠΑΝ!!!

Κατσε κατσε για να καταλαβω.Πολυ ωραια μεχρι εδω το FTGGOG ειναι θεικο συμφωνω.Και τα αλλα δε παλευονται?Μα καλα πας καλα?Αντε να μου λεγες δε σαρεσει τιποτα να πω δεν ειναι του γουστου σου,αλλα το λες και μονος σου.Γουσταρεις το FTGGOG και δε γουσταρεις τα υπολοιπα

Εχω να πω ενα μεγαλο [SIZE=“7”]ΕΛΕΟΣ[/SIZE]

γαιτι το χιουμανιτι γαμαει !!!

Το A matter of life and death είναι ένας καλός δίσκος. Ούτε κατά διάνοια βέβαια δεν μπορεί να συγκριθεί με οποιοδήποτε άλμπουμ τους μέχρι και το Fear of the Dark. Ακούγεται όμως αρκετά ευχάριστα για ένα διάστημα και μετά αραχνιάζει στη δισκοθήκη.

Το St. Anger όμως δεν είναι απλά ένα κακό album… Από τις συνθέσεις τους στίχους τα φωνητικά μέχρι την τρισκατάρατη παραγωγή όλα είναι εμετικά πάνω του. Ακόμα και οι ίδιοι το έχουν αποκηρύξει. Πραγματικά όταν ακούω κάποιον να του αρέσει αυτό το album 1 πράγμα μπορώ να συμπεράνω.Είναι τόσο πορωμένος οπαδός που ακόμα και να ρευόταν στο μικρόφωνο ο Hetfield (εδώ που τα λέμε σχεδόν αυτό κάνει) θα του άρεζε.

ρε παιδια τι σας εχει κανει το καημενο το stanger και το θαβετε ολημερις και ολονυχτις??οι metallica εκαναν κατι διαφορετικο σε μια δυσκολη περιοδο γι αυτους, για αυτο και ο θυμος στη μουσικη και στους στιχους, αλμπουμ ψυχαναλυση ηταν(μην ακουσω εξυπναδες γι αυτο) .πιστευω πως λιγα ατομα το εχουν ακουσει προσεκτικα ,χωρις να εχουν διαμορφωσει αποψη πριν καν το ακουσουν. καλυτερο ειναι απο το αμολαδ που οι maiden απλα τραβανε τις ιδεες τους οσο μπορουν για να συνεχισουν να βγαζουν αξιοπρεπη αλμπουμς, χωρις να τους κραζουν για ξεπουλημα.μην ειμαστε απολυτοι ακομα και στη μουσικη!!!
AMOLAD χειροτερο με λιγα λογια γιατι το stanger ειναι καλυτερο αποτι νομιζετε

Το οτι εκαναν κατι διαφορετικο δε σημαινει οτι ειναι και κατι καλο.
Και το ομωνυμο ηταν κατι διαφορετικο αλλα δε μπορεις να το συγκρινεις με τον αγιο θυμο

Κατα τα αλλα με καλυψε ο κραμπας πιο πανω

Το ΑΜΟΛΑΔ ειναι απο τις δισκαρες τις 10ετιας .

O φριντομ το εχει παραξηλωσει.Ποσα ακαουντ εχει πια?

Μαλακα με προλαβες. Τι διαβολο γινεται πια;!;!;!;!;!;!:!:

Α. Επισης.

Το Humanity ειναι απο τις δισκαρες της δεκαετιας.:!: :oops: :tomato:

ελα ρε ποσοι τους κατηγορουσαν τοτε πως ξεπουληθηκαν και ο δισκος δεν ακουγεται γιατι ηταν εμπορικο μεταλ.σε 5-6 χρονια θα αλλαξουν παλι ολοι γνωμη.για την παραγωγη μονο συμφωνω πως εινα χαλια. ο δισκος μια χαρα ειναι

δεν ξέρω για το δίσκο, αλλά το cd δεν ακούγεται με τίποτα.

εγω το εχω σε βινυλιο των 45 και ακουγεται

να υποθεσω πως γουσταρει να κανει αψιμαχιες με τον εαυτο του οπως στο hammerfall thread,ε?