A matter of a life and death vs St. Anger:Ποιο ειναι χειρότερο?

Οχι αλλα ειναι ο μονος στον Γαλαξια μας που πιστευει οτι το ΑΜΟΛΑΔ ειναι καλυτερο απο το Νουμερο του θηριου

εξαρταται απο ποιο νουμερο ειναι#-o #-o

:lol:

Πνευματωδες
πνευματωδες…

σπαμαριωδες…

Στους αλλους ομως??:stuck_out_tongue:

Αν συνεχισεις να προσβαλεις τις μουσικες μου επιλογες θα παρω τα accounts μου και θα φυγω…#-o

METALLICA=> THE BEST

Ετσι! Ποιοι Maiden τωρα?

φαντασου ποσο μπροστα ειναι οι metallica ωστε το χειροτερο album τους να συγκρινεται με το καλυτερο των maiden…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

η ποσο μλκς μπορει να ναι ο θρεντ σταρτερ
υποθετικα μιλωντας παντα

αρνητικη ηταν η ψηφος???#-o επιτηδες το κανατε?για να βγει καλυτερο το st.anger?:x

ασε μας ρε φιλε…αμα δεν γουσταρεις μην ποσταρεις…μια χαρα γαματο ειναι το θρεντ εσυ εισαι ασχετος κ θεωρεις το αμολαδ δισκαρα του αιωνα…

Έλεος… από που κι ως που???

χειρότερη μέρα τον maiden >>>>>>> καλύτερη μέρα τον metalica :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

χτεσ το ξανάκουσα ολόκληρο μετά από κάνα 2-3 μήνες και μου φάνηκε ακόμα καλύτερο … :slight_smile:

[SIZE=“7”]ετσι ρε!!!πεστα!!METALLICA ΡΕ!!![/SIZE]

Δεν υπιρξε ποτε κακη μερα στους Maiden . Δεν υπαρχει κακο αλμπουμ . Ειναι η μπαντα που οτι εχει δημιουργισει ειναι
[SIZE=“4”]:respect:[/SIZE]

No prayer for the ripper…:lol:

St. Anger ρε!!! Δεν υπάρχει χειρότερο. Δεν παίζει να βγει χειρότερο! Μια ζωή στην κορυφή!

Ριπερ πραγματικα μια μερα που θα κατεβω στο ΤΕΙ θα ηθελα να σε γνωρισω απο κοντα για να δω αν οντως αυτα που λες τα ενωεις ή τα λες για χαβαλε

Λιγο ακυρο τοπικ. Το AMOLAD δεν ειναι δισκαρα αλλα με τιποτα δεν το λες απογοητευτικο.

χτεσ το ξανάκουσα ολόκληρο μετά από κάνα 2-3 μήνες και μου φάνηκε ακόμα καλύτερο … :)[/QUOTE]

και εγω οταν ακουω το st.anger ξανα τελικα μου φαινεται οτι εχει πολυ γαματα riff!!!