Aγαπημενος metal δισκος για τo 1990

ωχ πολλα αγαπημενα εχω απο αυτη τη χρονια
διαλεγω

Megadeth:Rust In Peace

Κράξτε ελεύθερα, αλλά για εμένα αγαπημένος δίσκος του '90 είναι το πολύ υποτιμημένο ντεμπούτο των Paradise Lost. Rotting Miseryyyyyyyyyyyyyyyy!!! \m/

Ψιλοαστείο πολλ, όλοι ξέρουν ότι το Πεηνκίλλα όλους τους υπόλοιπους τους έχει για σνακ στο διάλλειμα απ’ τη “δουλειά”.

Ουτε για μενα τιθεται θεμα.Ασε που θα βγει πρωτο αερα!!!

Ελα μωρη ‘‘Rust In Peace’’!!!Μονοι μας παιζουμε!!!

Πραγματικά πολύ περίεργο που το seasons… απαξιώνεται και εδώ!!! :-k

You shall be defeated!!!:stuck_out_tongue:

Σας το εχω ξαναπει πολλακις οτι δεν ειμαι ντεθας,αλλα ρε σεις τι κομματι ειναι αυτο ρε παιδια!!!
Ποσο προσκυναω!!!

Χωρις δισταγμο…

PAINKILLER

Painkiller αλλά βάζω πολύ κοντά τα Rust in Peace και Cowboys from Hell (που στην Ευρώπη όμως δεν το ακούσαμε πριν το '91 είναι η αλήθεια) και Seasons in the Abyss.

Eντυπωσιακό πως από το πολλ λέιπει εντελώς το -άνισο αλλά καλό- Empire. Να υποθέσω πως δεν θεωρείται metal; :-s

Όχι απλά το 1990 κυκλοφορήσαν πολλά καλύτερα Album από αυτό. Ανάμεσα σε Into The Mirror Black, Spiritual Healing, Painkiller, Social Grace εγώ αλλά θα πω τελικά το Painkiller γιατί όλοι οι άλλοι ξεπεράσαν αυτούς τους δίσκους στο μέλλον.

Άκυρο, το Hammerheart θα πω.

Θέλω να μου εξηγήσεις με ποιόν τρόπο ακριβώς οι Sanctuary ξεπέρασαν το Into the Mirror Black. :stuck_out_tongue:

Για το Empire συμφωνώ με τον Anakin, αγαπημένος δίσκος από αγαπημένο συγκρότημα στα “πάνω” του, αλλά όντως το 1990 κυκλοφόρησαν πολλοί ανώτεροι δίσκοι.

Μα και εγώ δεν θα το έβαζα “καλύτερο”, έγραψα άλλωστε πως το θεωρώ “άνισο” το empire έχει μέσα και τραγικά fillers (ειδικά για standards Queensryche!), απλά επειδή ακριβώς είναι Queensryche (και είμαστε στο 90 και όχι το 2011 :wink:) με εντυπωσιάζει να μην αναφέρονται καν!

To “into the mirror black” ήταν και αυτό '90 ε; Δεν ήμουν σίγουρος, πάνε τόσα χρόνια… :stuck_out_tongue:
Σίγουρα από τις μεγάλες κυκλοφορίες της χρονιάς και ένα live που όσοι το ζήσαμε το θυμόμαστε ακόμα… :roll:

Να υποθεσεις οτι δεν ειναι κορυφαιο,για μενα τουλαχιστον που εκανα το poll.

Με το Dreaming Neon Black:p:p

Λολ, ήμουν σίγουρος ότι μια τέτοια μαλακία θα γραφες. :stuck_out_tongue:

το φθινοπωρο το 90 ενας δισκος εκρυψε τον ηλιο

[SPOILER]
[I]
lonely from this maelstrom
free are you
from this maelstrom
to be with you[/I]

[B]ELIZIUM[/B] κυριες και κυριοι
[/SPOILER]

Rust in peace από το Poll, αλλά και τα Into the mirror Black, Hammerheart αλλά και Social Grace είναι εξίσου τεράστεια!

Καταγγελω δημοσια τον jiopas γιατι ο αγωνας ειναι σικε,το ματς ειναι στημενο κυριες και κυριοι!Αφου στο ειπα οτι το Painkiller δεν εχει αντιπαλο…:stuck_out_tongue:

με μονη ενσταση οτι θα πρεπε ναναι we’re taking over everything και οχι this town.