A Song of Ice and Fire & George R.R. Martin

Εγω απλα ειπα πως φανηκε σε ΕΜΕΝΑ. (Η “κοιλια” και “η σερνομενη ιστορια” αφορουσαν καποιους απο τους χαρακτηρες.)
Οι αλλοι να σχηματισουν τη δικη τους γνωμη,ΟΤΑΝ διαβασουν τα βιβλια.

ΕDIT: Τελικα αυτος ο George RR. Martin ολο εκπληξεις ειναι: 8O8O8O

Μάρτιν. Γαμιέσαι.

χαχαχαχα που εφτασες?

Τέλος τρίτου βιβλίου. Σήμερα ξεκινάω 4ο. Είχα ξεχάσει να το πάρω μαζί μου και τις τελευταίες 3 μέρες καθόμουν σε αναμένα κάρβουνα.

α χαλαρωσε, καμια σχεση το 3ο με το 4ο. σε αναμενα καρβουνα θα εισαι μεχρι να τελειωσεις το 5ο…
και μετα δηλαδη…

Τέλος και το 4ο. Άξιζαν περίπου 120 σελίδες από τις 1000 του βιβλίου.

αξιος!! χαχαχα.

Και ξεκίνησα καπάκι το 5ο που έχει 2ο κεφάλαιο Tyrion γαμώ την τύχη 8)

χεχε ετσι, αντε καλη αναγνωση.

http://grrm.livejournal.com/344674.html
Λέει θα χει σαν bonus το πρώτο κεφάλαιο barristan από το The Winds of Winter. Αντε να δούμε πότε θα το χουμε και ολόκληρο.

ενταξει αν αρχισε και να δινει στο paperback κεφαλαιο απο το winds of winter καληνυχτα μας. αντε ρε μαρτιν τελειωνε! θα μας φτασει η σειρα! εκτος κι αν αυτο θελει…

παιδια μια βοηθεια απο οσους εχουν διαβασει τα βιβλια…
σκοπευω με το τελος της καθε season να διαβαζω κ το αντιστοιχο βιβλιο χωρις ομως να σποιλεριαζομαι οσον αφορα τη τηλεοπτικη σειρα!
εχω διαβασει ηδη τα 2 πρωτα βιβλια κ λεω να ξεκινησω το 1ο μερος του 3ου…το τελος της 3ης season συμπιπτει με το τελος του η εμπεριεχει κ κομματια απο το 2ο μερος; μεχρι ποιο σημειο θα μου προτεινατε να φτασω;

η 3η season ειναι το μισο 3ο βιβλιο,καλυτερα να περιμενεις να δεις και την 4η season πριν το αρχισεις…

ok! απλα ελεγα να τα πηγαινω παραλληλα με την καθε season!
επομενως βλεπω κ τη 4η κ επειτα ξαναποσταρω…
ευχαριστω φιλε μου!

άσε τα ημίμετρα και πέσε στη πρέζα.

[B]GRRM Teases New Preview Chapter[/B]

περιμένουμε

Που διαβαζουμε το κεφαλαιο ?
Ενα εδω ενα αλλου θα κανει preview το μισο βιβλιο πριν το κυκλοφορησει.

έχει διαβάσει κανείς αν ο χοντρός θα βγάλει καινούργια τριλογία προγενέστερη των γεγονότων του song???

εδώ: http://www.georgerrmartin.com/excerpt-from-the-winds-of-winter/
θα αντικαταστήσει το προηγούμενο