Aθλητικές εφημερίδες

ο γαύρος γράφει ¨ρίξτε τους στη θάλασσα", τα σπορ του βορρά γράφουν “πνίξτε τους στο λιμάνι”…κ μετά απορούμε γιατί σκοτώνονται οι οπαδοί μεταξύ τους.

σωστος

Συνεννοημένοι…δεν εξηγείται αλλιώς!

τα πιο ηλίθια μυαλά δεν χρειάζονται συνεννόηση…ο συγχρονισμός ειναι αυτόματος…

Πολυ σωστος. Και μου αρεσει που ολοι αυτοι οι τυποι θελουν να λεγονται δημοσιογραφοι [-X[-X[-X

Sportday με δευτερη επιλογη το Φως των Σπορ αλλα δεν το εχει στο πολλ

Τα πρωτοσέλιδα σήμερα είναι ένα κι ένα, πέρασα ένα απολαυστικό τέταρτο διαβάζοντάς τα.

Nαι,οντως!
Τα ‘‘Αθλητικα Νεα’’ εχουν φωτο του Τσιωλη με το σημα της Λαρισας απο πισω του
http://www.sport-fm.gr/newspapers/athlitikanea/latest/
και το ‘‘Φως’’ φωτο του Μιραλας με τσιχλα στο στομα.
http://www.sport-fm.gr/newspapers/fostonsport/latest/

Όλα τα λεφτά! :lol:

Μαζί με φώτο Τσάκα-Πρίγκηπα και μανιφέστο Ώρας για το σαββατιάκο ματς.

Και το μανιφέστο της ωρας για σπορ είναι καλό…ενα βήμα πριν την επανάσταση λέμε…

[B]*edit[/B] σκατά…το διο ειπε και ο απο πάνω…
**[B]2ο edit [/B]46 χρόνια εχει να κερδίσει η αεκ τον ολυμπιακό τον μηνα Οκτώβριο…χαχαχαχχα
***[B]3ο edit[/B] ναι ρε πράσινη δεν με απογοήτευσες

Γελάνε και τα πληκτρολόγια με τη φωτοσοπιά της κίτρινης…

Ο ιδιοκτήτης του «Φίλαθλου», Γιώργος Κουρής έστειλε εξώδικη δήλωση προς τους 37 εργαζόμενους της εφημερίδας, με την οποία δηλώνει ότι από 3/10/2011 (η επίσχεση εργασίας ξεκίνησε από 20/9) έχουν αποχωρήσει οικειοθελώς απ? την εφημερίδα, χωρίς να προσφέρουν την εργασία τους στο εντυπο. Ο κ. Κουρής επισημαίνει στο εξώδικο πως η συμπεριφορά των εργαζόμενων ισοδυναμεί με οικειοθελή αποχώρηση προς την οποία δεν εναντιώνεται η εργοδοσία

…τι να πω…κρίμα
:):!:

Tωρα αυτο ειναι πρωτοσελιδο σοβαρης εφημεριδας?

κάνεις ενα λάθος…οχι και σοβαρής…:lol:

*ο άλλος έβαλε εξώφυλλο τον θειο με τον νινιαδη…ε ρε παναγιτσα μου…

Μαγκες πλεον καμια αθλητικη εφημεριδα δεν ειναι σοβαρη.Ειλικρινα της εχω σιχαθει ολες γι’αυτο και εχω σταματησει να αγοραζω εδω και παρα πολυ καιρο.

Μεγάλοι μάγκες, για αυτά περηφγανεύονται:
Που ο μεγαλύτερος τσάτσος του Βαρδινογιάννη στο Ελληνικό ποδόσφαιρο (μιά ζωή τιμωρούνταν/“τραυματιζόταν” πριν τα παιχνίδια της ΑΕΚ με τον βάζελο) ύψους 1,90 κατάφερε να πιάσει από τον λαιμό παίχτη του Ολυμπιακού ύψους 1,65! #-o

Δεν ξέρω αν είναι πιό ξεφτίλας ο ίδιος ή αυτοί που τον θαυμάζουν και τον έχουν για “σημαία”!

Κάτω τα χέρια από την ΩΡΑ ρε αλήτες :!:

τα έχουμε ξαναπει. τις εφημερίδες αεκ τις διαβάζουν 20 γραφικοί

τις ανάλογες του γαύρου πάλι…

lol, επικο εξωφυλλο σημερα!!