Aθλητικές εφημερίδες

Αύριο γαβροφυλλάδες με το γκολ Λουκά στην Άρσεναλ.
Στην πρώτη συνέντευξη θα παραδέχεται ότι το νταμπλ του 10 ήταν στημένο.

αφισα βυντρα ο τουλουμπας σημερα…

[SPOILER][B][U][SIZE=“5”]ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΓΛΟΥ!!![/SIZE][/U][/B][/SPOILER]

Το βαζω εδω αν και ειναι γενικοτερα για πολλες κλωτσομπουνιες ο ιδιος

…γνωστός μαλάκας#-o
:):!:

Απο το τους πιο εμετικους δημοσιογραφους(ο θεος να τον κανει)

[B][SIZE=“4”][FONT=“Century Gothic”]The legacy goes on γατακια!!![/FONT][/SIZE][/B]

[SPOILER][SIZE=“1”]μονο που επειδη φετος δεν εχουμε ποδοσφαιρο το ριξαμε στο μπασκετ αλλα δε βαριεσαι ποιος τα παρατηρει αυτα[/SIZE][/SPOILER]

Γιατι.Απλα γιατι?

Γιατί είστε κακόγουστοι ρε!

μόνο κλάμα:!:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!Τοσους παιχτες εχετε τον ασχημομουρη τον Αβρααμ βρηκατε να βαλετε;;;

Συνέντευξη ΓΙΩΡΓΟΥ ΡΟΥΣΗ σήμερα στο Φως.

Τη διάβασε κανείς να μας πει αν ευκαιρίας δοθείσης, στο περιθώριο των όσων είπε για τον Ολυμπιακό, έδωσε πάλι τα φώτα του για την επαναστατική στρατηγική και τακτική;

συνεχιζουν ακαθεκτοι

Αποκρουστικοί. Είναι το είδος, που με κάνει να σκέπτομαι ότι μια δικταοτορία δεν είναι ότι χειρότερο τελικά…

Ρε τοξικέ, κι εσείς με τον ΠΑΟ δεν σπεύσατε να ασχοληθείτε χτες αμέσως μετά το ματς, στο δίπλα θρεντ;
Τι “αηδιάζεις” ξέρω γω;

απο το λεξιλογιο ισως?

Ρε Γράκχε από τι να αηδιάζω; “Καύλα” είναι η ξανθιά που έχω πετύχει δύο συνεχόμενα πρωινά στο λεωφορείο για τη δουλειά και αν την ξαναδώ, θα της ζητήσω αυτόγραφο. Πάντως, να της το φωνάζω στο δρόμο ή μέσα στο λεωφορείο, δεν παίζει…
Οι φυλλάδες θέλουν κάψιμο και μερικοί από δαύτους παλούκωμα. Έγινα σαφής;

Για ξανασκέψου το καλύτερα γιατί είναι σχεδόν σίγουρο οτι σε μια δικτατορία αυτές οι κωλοφυλλάδες θα είναι πρώτες σε αναγνωσιμότητα με τις ευλογίες του καθεστώτος.

Άρα κατά βάση το πρόβλημα είναι ότι δεν είναι αρκετά “διακριτικοί”.

  • αυτό που λέει ο Τζο βέβαια.

Τι διακριτικοί, λες; Είναι νορμάλ η λέξη “καύλα” στο πρωτοσέλιδο ή όχι; Όχι. Ακόμα και αν δεν υπήρχε αυτός ο τίτλος, η πλύση εγκεφάλου που γίνεται, είναι τραγική…
Αν θες τη γνώμη μου είναι ότι δεν έπρεπε να υπάρχουν οπαδικές εφημερίδες στην Ελλάδα. Ο πιο πολύς κόσμος συμφωνεί με αυτό, αν και όλοι μας τις χαζεύουμε κάποια στιγμή.
Τέτοιοι τίτλοι προσβάλουν την αισθητική, τη νοημοσύνη και καταδεικνύουν το επίπεδό μας. Αν το θέμα είναι η λέξη “δικτατορία”, οκ. Με τη λέξη δικτατορία θέλω να πω ότι τέτοιες φυλλάδες πρέπει να κλείνουν. Αν στο όνομα της ελευθερίας του τύπου μπορούμε να λέμε κάποια πράγματα, σόρρυ παιδιά, αλλά κάποιο πολύ σοβαρό πρόβλημα υπάρχει με την ελευθερία του τύπου.

Όσο για το τι θα αβαντάρει το καθεστώς, ε, αυτό σηκώνει συζήτηση. Αν δεν του χρειάζεται, την κλείνουν από χθες το βράδυ. Μπορούν να στηρίξουν όποια άλλα πράγματα τους χρειάζονται.

[SPOILER]ΠΩ ΠΩ ΚΑΥΛΑ,
ΠΩ ΠΩ ΚΑΥΛΑ,
ΤΩΡΑ ΟΙ KREATOR ΕΙΝΑΙ ΤΑΥΛΑ

WARLORD ΡΕ ΑΠΙΣΤΟΙ!!![/SPOILER]