Aθλητικές εφημερίδες

τωρα αλήθεια δεν καταλαβαίνετε τι λέει ο τοξικος?
σας λεει οταν στέλνει την κόρη του να πάρει εφημερίδα δεν θέλει να γυρνάει σπιτι και να λεει μπαμπά τελείωσε το goal και πήρα ΠΟΥ ΤΣΑΡΟΣ (εξώφυλλο γαύρου που βγηκε και 2 φορες χωρις να γινει τιποτα).

Bάλε το ερωτηματικό, γιατί θα κλείσω κι εσένα…:stuck_out_tongue:

καλό και το καύλα αλλα ο πούτσαρος είναι αξεπέραστης ομορφιάς:!:

Χμμμ…:-k:-k:-k

αμα είναι να κλείσεις και τις εφημερίδες ταυτόχρονα δεν εχω πρόβλημα.:stuck_out_tongue:
και επιμένω. που τσαρος(?)… αισχρή , αντιαισθητική εξυπνάδα 5χρονου που ειναι κρεμασμένη στα περιπτερά και ενας μαλάκας σε κάποια αρχή δεν βγήκε να τους πει, ελα εδω ρε μάγκα, πάρε ενα προστιμο να δω πόσο μάγκας εισαι.
α συγνώμη . μην χάσουν οι οικογένειες των εργαζόμενων το ψωμάκι τους :lol:

τι ψάχνεις μωρέ κι εσύ τώρα?? εδώ υπάρχουν πόσες χιλιάδες, επαναλαμβάνω χιλιάδες, άτομα που τα γουστάρουν αυτά και τα πληρώνουν#-o
απλα΄δεν υπάρχει σωτηρία.

Πράγματι, τέτοιες μαλακίες μόνο ο γαύρος και ο ντε μάιο είναι ικανοί να πουν και να τους αποθεώνουν χιλιάδες από κάτω.

πριν πιάσεις τον ντεμάιο στο στόμα σου να το πλένεις με το αίμα των εχθρών μου πρώτα.

επίσης υπαρχουν χιλιαδες που αρέσκονται στην παιδεραστία και άλλοι που γουστάρουν να κυνηγάνε ανθρώπους διαφορετικού χρώματος με μαχαίρια και μπαστουνιά του μπέιζμπολ. δεν χρειάζεται να τους έχουμε στα περίπτερα .
αλλά ναι. δεν υπάρχει σωτηρία, είναι αλήθεια

Κοίτα δεν πρόκειται εδώ πέρα να ανοίξουμε κουβέντα ούτε για την ελευθερία του Τύπου, ούτε για δικτατορικά καθεστώτα, γιατί θα φάμε όλη μας τη μέρα και δε θα βγάλουμε και άκρη. Εγώ απλά επεσήμανα κάτι που μου έκανε μπαμ, το ότι δηλαδή ο μέσος ας πούμε σοβαρός οπαδός του γαύρου νιώθει την αισθητική του να χαλιέται από πρωτοσέλιδα τύπου Γαύρου και Πρωταθλητή (όπως αντίστοιχα και ο μέσος ας πούμε σοβαρός οπαδός του ΠΑΟ νιώθει την αισθητική του να χαλιέται από τα πρωτοσέλιδα της Πράσινης) και γκρινιάζει γι’ αυτά, αλλά στο δια ταύτα και ο ίδιος δεν είναι ικανός να κάτσει να φχαριστηθεί την επιτυχία της ομάδας του χωρίς να πετάξει και την παπαριά του για τον αιώνιο αντίπαλο, όπως κάνατε διάφοροι, επαναλαμβάνω, αμέσως μετά τη νίκη σας προχτές. Μην κοιτάς που δεν μπήκα τότε να σας κράξω που αντί να αποθεώσετε τους δικούς σας αρχίσατε να ειρωνεύεστε τον Πεδουλάκη, το Διαμαντίδη και τον Τσαρτσαρή (λες και δεν έκανε και ο ΠΑΟ τεράστια προσπάθεια να φτάσει στην ίδια επιτυχία με σας). Απλά είπα να σεβαστώ τη νύχτα που ήταν δική σας και να μη σας το χαλάσω με κόντρες. Αλλά δεν μπορώ την υποκρισία. Ούτε αυτό το ολοφάνερο κόμπλεξ κατωτερότητας. Κανονικά θα έπρεπε σαν βάζελο να με ικανοποιεί, αλλά στην πραγματικότητα με ενοχλεί, γιατί σε αντίθεση με πολλούς, σέβομαι και εκτιμώ απεριόριστα στο μπάσκετ τον αιώνιο αντίπαλό μου, και όταν σας βλέπω να ετεροκαθορίζετε την υπόστασή του ως μπασκετικού μεγέθους (περάσαμε στο F4 - αλλά κυρίως ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ), μου φαίνεται ότι μικραίνετε την ομάδά σας.

ναι αλλο αυτο
και αλλο το φαινομενο του να βλεπουμε εκφρασεις καφενιου στις εφημεριδες λες και εχουν το ακαταλογιστο.

για το δευτερο κυριως αναφερθηκε ο τοξ.

Ρε παιδιά, το να πούμε κάποια κουβέντα του χαβαλέ ή και όχι του χαβαλέ, να ειρωνευτούμε ή να κάνουμε καζούρα είναι θεμιτό. Δε γούσταρα να περάσει ο Παναθηναϊκός και είναι δικό μου πρόβλημα. Δεν θα έχανα και τον ύπνο μου με το αντίθετο. Δεν με κάνει αυτό, ούτε κάφρο, ούτε βλάκα, ούτε χουλιγκάνο, ούτε ορκ (κατά Κρισπ). Αυτή η κουβέντα να γίνει στο θρεντ των ομάδων μας και έχουμε πράγματα να πούμε, εντός ορίων, πάντα. Εδώ το θέμα είναι οι αθλητικές εφημερίδες και το τι γράφουν. Στα δικά μου μάτια, πρέπει να υπάρχει κάποιο μέτρο και ένας κώδικας. Θες να το πεις “διακριτικότητα” ρε συ Γράκχε; Οκ. Αλλά αυτό το εξώφυλλο με κάνει να ντρέπομαι, μόνο και που το διαβάζω. Ρε απέλαση, που θα έλεγε και ο Αλέφας…

κι αν είσαι ορκ μη σε φοβάσαι:p

Καλά ρε παιδιά, ασχολούμαστε εδώ και πόσα ποστ με το πρωτοσέλιδο του γαύρου τη στιγμή που η Πράσινη έχει ξεκινήσει ΑΝΕΝΔΟΤΟ κατά του “διορισμένου προέδρου” της Ευρωλίγκας? [-X

χαχαχα, δεν ειχα δει οτι και σημερα το συνεχιζε! ε μα, αφου ο κοσμος μιλησε…:lol:

Ποιος είσαι Μπερτομέου που στερείς ΟΛΟΚΛΗΡΟΝ ΟΥΚΙΤΣ από το φάηναλ-φορ :?: :!:

Και τον μισό Ούκιτς (μέχρι το Ουκ, δηλαδή) να στερήσεις, η απώλεια είναι το λιγότερο τεράστια.

Non-stop η φυλλάδα του τράκη! :lol3: :lol3:

μιλαμε πλεον για σκληρα ναρκωτικα…:lol::lol:

Τέτοιο πόλεμο, ούτε η Αυριανή κατά της επαράτου Δεξιάς…

ΠΡΑΣΙΝΗ
Η εφημερίδα που γκρέμισε τον Μπερτομεϊσμό…