Aπιστία

Ένα από τα πιο φλέγοντα θέματα της εποχής… Είστε υπέρ του κερατώματος;

Ναι. Να το τρώω.

Οχι … είμαι μονογαμικός εδω και πολλά χρονια … αν θελώ να το ριχνω δεν θα εκανα ουτε θα κρυβομουν πισω απο μια σχεση … δεν υπαρχει λογος να την εχω τοτε .

Kαλά λέω εγώ πως είσαι καληνυχτάκιας… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kαλά λέω εγώ πως είσαι καληνυχτάκιας… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

Οταν θα φτασεις να γινεις ετσι απο το κέρατο , τότε να μην κλαίγεσαι :lol:

Αν και το εχω κανει και χωρις τυψεις δεν ξερω αν θα το ξαναεκανα…Ισως μονο αν βρεθει …Μπα,μεγαλη μπουκια φαε μεγαλο λογο μη πεις… :slight_smile:
Τωρα για το αν μου αρεσει να το τρωω…Μπα προτιμω κατι σε κοψιδια…Δεν ειναι Better? :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:

ΧΑΧΑΧΑ :smiley:
Βρε Τελη βαλτος είσαι? :stuck_out_tongue:
Λοιπόν, το κέρατο είναι μια κατάσταση η οποία συμβαίνει αναπόφευκτα, είτε είμαστε στη θέση του κερατά, είτε του κερατούκλη, είτε του κερατευόμενου!!! :roll:
Πρέπει πολύ απλά να το δεχτούμε και να συμβιβαστούμε μ? αυτό! :slight_smile:
Because ζούμε σε μία κοινωνία τύπου safe sex όπου όλα περιστρέφονται γύρω από αυτό!!
Οπότε??κερατώστε, κερατωθείτε και γίνεται υπεύθυνοι κερατώματος κάποιου άλλου ελεύθερα, δεν θα είσαστε ούτε οι πρώτοι ούτε οι τελευταίοι!8)
Και σε τελική ανάλυση, ποιος μπορεί να επιβεβαιώσει το γεγονός ότι ο άνθρωπος είναι μονογαμικό ον???:twisted:

Απλά είσαι ΘΕΑ!!!

Ας γίνουμε όλοι ο Unholy!

hehe dld?? mas exi mperde4i…

Μ’ αρέσει, κάνει και ομοιοκαταληξία!

Δεν έχετε ακούσει που λέει ο φτωχός λαός: “ΚΕΡΑΤΩΝΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΑΓΙΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ”? Μόλις υποψιαστείτε ότι κάτι δεν πάει καλά αμέσως τρέχετε… Εγώ βέβαια το έχω δηλώσει εδώ και καιρό ότι οι άντρες έχουν κερατοανιχνευτή αλλά anyway…
Και για να σοβαρευτούμε, είναι κάτι παιδιά-κουμπιά που το φωνάζει η συμπεριφορά τους “Κεράτωσέ με!!” Ε, κι εγώ άμα έχω την ατυχία να μπλέξω με κάνα τέτοιο σμαράγδι να του χαλάσω το χατίρι?
Όλα τελικά είναι θέμα συμπεριφοράς, αν ο άλλος καταφέρει να σε κρατήσει κοντά του γιατί να κοιτάξεις αλλού? Βέβαια αν το σκεφτείς ώριμα το ζήτημα, όταν βλέπεις ότι χάνεται η μαγεία χωρίζεις και συνεχίζεις τη ζωή σου χωρίς τύψεις και ενοχές. Όταν όμως σου έχει σπάσει τα νεύρα και τελικά δε σ’αφήνει και να τον χωρίσεις και παρά τις όσες ευκαιρίες του δίνεις εξακολουθεί να σου φέρεται απαίσια (να σε υποτιμάει σαν άνθρωπο, βρε αδερφέ!) ε, τότε συγνώμη αλλά ναι, θα τον κεράτωσω και ασύστολα και χωρίς καθόλου, μα καθόλου τύψεις! Έτσι, για να βρω την αυτοπεποίθηση μου!
Υπό διαφορετικές συνθήκες, είμαι υπέρ των ξεκάθαρων λογαριασμών και δε θα κεράτωνα ποτέ έναν ανθρωπο που εκτιμώ.
Αυτά είχα να δηλώσω… Την ψήφο μου λοιπόν! Φιλάκια!!

8O

Καλά τα λες snuffleeva (σε ορισμένα σημεία)
Δεν μας είπες την γνώμη σου όμως για το να σε κερατώνει ο άντρας σου!
(ή και το να γίνεσαι υπαίτιος κερατώματος κάποιου άλλου)
Ψηφίζεις ΝΑ ΤΟ ΡΙΧΝΩ για να καταλάβω;

Ρε κάτι ξέρει η snuffleeva…

Δεν τον τρώει κανάς άλλος; :frowning:

Η επανάσταση των γυναικών…

Όλοι μια παρέα είμαστε. Εγω ψηφίζω όλοι με όλους. Αλλά επειδή είμαι παλαιών αρχών ΜΟΝΟ ΕΤΕΡΟΦΥΛΟΦΙΛΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ.

υ.γ. Εντάξει αμα είναι να φέρει και καμιά φίλη της δεν πειράζει το παραβλέπουμε…

Εγώ ανχολάκο μου, και να το τρώω και να το ρίχνω, απ’ όλα είπαμε!
(εξακολουθούμε να μιλάμε για το κέρατο έτσι)?

Εγώ ανχολάκο μου, και να το τρώω και να το ρίχνω, απ’ όλα είπαμε!
(εξακολουθούμε να μιλάμε για το κέρατο έτσι)?[/quote]

That’s the idea…

TelisVas!!!

Ti na po apla eisai MEGALOS!!
Alla na xereis, i zoi einai diskoli!!!

Agori mou den mporw na se sxoliasw pia…

mexri kai tripa sto texas exei to onoma sou…