Aπιστία

χτίστε τη και σοβαντίστε τη γρήγορα την τρύπα…

Αγόρι μου ο πιο ΜΕΓΑΛΟΣ (κυριολεκτικά και μεταφορικά) είσαι εσύ

Το moto ζωής του Sirjim είναι κάτι που είπε ο CHE? «Ας είμαστε ρεαλιστές, ν? αναζητάμε το αδύνατο»

On topic τώρα. Η απιστία είναι συμπληρωματικό του Ερωτά? Άρα και η ίδια είναι Έρωτας? Απλά οι σχέσεις «νόμιμες ? παράνομες» οδηγούν μια προσωπικότητα προς την ολοκλήρωση. Όταν η παράνομη σχέση γίνεται πιο ζουμερή, κάνεις την παράνομη, νόμιμη και τούμπαλιν και βρίσκεις την υγειά σου?

Ο Καζαντζάκης έγραψε το εξής αμίμητο γι? αυτή:

«Ο Θεός συγχωρεί όλες τις αμαρτίες. Μία δεν συγχωρεί. Να σε καλέσει γυναίκα στα κρεβάτι της και να της αρνηθείς»

H απαντηση μου ηταν μια παρεα ειμαστε ολοι αλλα θελω να κανω και μια ερωτηση:ειναι απιστια να πηγαινεις στις μικρες,τρυφερες,υπεροχες SVETLANES(Lido,Musses κλπ,κλπ) μια φορα το μηνα?

kai na simplirwsw o axreios…

“O gamos einai kalo prama, arkei na min xehnas tis palies sou sinithies”
D. Sirinakis - Megas filosophos kai gois. 1968-… (zei akoma!!!)

Είδες διαφορά επιπέδου εμείς οι μεγαλύτεροι;

Δίνουμε στο κέρατο μια φιλοσοφική και λογοτεχνική διάσταση και ξεδίνουμε από την παντόφλα…

(Αυτοσαρκασμός)
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

agori mou, i filosophia einai spoudaio prama, i agapi kai o eros omos einai akoma megalitera!!
Kai epeidi emeis imaste kai emeis megaloi, xezoume sto telos tin filosophia kai ependioume se pio praktika pragmata, asxeta an to filosophoume kai ligo… xm…xm… goux…goux…!!!

TELI THEE PARE TIN PAE!!!

Εννοείται ότι η φιλοσοφία είναι to ορεκτικό του ξενοπηδήματος. Tο “κυρίως πιάτο” στην περίπτωση μας είναι το ανελέητο, γρήγορο, έντονο και ανώδυνο (χωρίς χρεώσεις) sex με οποιαδήποτε άλλη εκτός την γυναίκα μας…

Αλήθεια η chl chillin που είναι να μας δώσει τα φώτα της;

i na mas allaxei ta fota???

pos exoume mazeitei edo oloi …peiragmenoi, den katalavenw…

To site έχει ψυχοπαθητικό μαγνήτη…

χτίστε τη και σοβαντίστε τη γρήγορα την τρύπα…

Αγόρι μου ο πιο ΜΕΓΑΛΟΣ (κυριολεκτικά και μεταφορικά) είσαι εσύ

Το moto ζωής του Sirjim είναι κάτι που είπε ο CHE? «Ας είμαστε ρεαλιστές, ν? αναζητάμε το αδύνατο»

On topic τώρα. Η απιστία είναι συμπληρωματικό του Ερωτά? Άρα και η ίδια είναι Έρωτας? Απλά οι σχέσεις «νόμιμες ? παράνομες» οδηγούν μια προσωπικότητα προς την ολοκλήρωση. Όταν η παράνομη σχέση γίνεται πιο ζουμερή, κάνεις την παράνομη, νόμιμη και τούμπαλιν και βρίσκεις την υγειά σου?

Ο Καζαντζάκης έγραψε το εξής αμίμητο γι? αυτή:

«Ο Θεός συγχωρεί όλες τις αμαρτίες. Μία δεν συγχωρεί. Να σε καλέσει γυναίκα στα κρεβάτι της και να της αρνηθείς»[/quote]

8O 8O 8O που το εγραψε αυτο?εχω κατεβασει ολη τη βιβλιοθηκη μου κατω αλλα πουθενα…

8O 8O 8O που το εγραψε αυτο?εχω κατεβασει ολη τη βιβλιοθηκη μου κατω αλλα πουθενα…[/quote]

Mην αμφισβητείς την εγκυρότητα μου…
Αντί να σπαταλάς το χρόνο σου στο ψάξιμο εφάρμοσε τα λεγόμενα του…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

8O 8O 8O που το εγραψε αυτο?εχω κατεβασει ολη τη βιβλιοθηκη μου κατω αλλα πουθενα…[/quote]

Mην αμφισβητείς την εγκυρότητα μου…
Αντί να σπαταλάς το χρόνο σου στο ψάξιμο εφάρμοσε τα λεγόμενα του…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

αγαπημενε μου δεν αμφισβητω την εγκυροτητα σου απλα μου αρεσει να μαθαινω…απλα να σου πω οτι δεν μπορω να εφαρμοσω τα λεγομενα του…δεν θα γινω τωρα στα γεραματα λεσβια …εκτος και αν τα λογια του εχουν απηχηση και σε γυναικες 8O 8O 8O …ειπαμε προοδευτικος για την εποχη του αλλα οχι και τοσο πολυ…σωστα???

Ωσάν νέος Καζαντζάκης παραφράζω τη ρήση του τιτανομεγιστοτεράστιου Κρητικού συγραφέως και λέγω:

“O Θεός συγχωρεί όλες τις αμαρτίες, εκτός από μία… Να σε καλέσει ώριμος νέος, βαριά μεταχειρισμένος, αλλά με αποθέματα, στο κρεβάτι του και να του αρνηθείς”…

Σε κάλυψα;

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

αν μιλας για τον εαυτο σου ναι με καλυψες… :lol: :lol: :lol:
χα χα χα χα

εγω σε καλυψα???

υ.γ.βαρια μεταχειρισμενος???κολλαει και ενσημα??? 8O

Είμαι γενικά κατά της νομιμότητας… Λατρεύω τη μαύρη εργασία…

Είμαι γενικά κατά της νομιμότητας… Λατρεύω τη μαύρη εργασία…[/quote]

δεν θα συνταξιοδοτηθεις ποτε δηλαδη??? 8O 8O 8O …Και ο Καζαντζακης κατι τετοια εκανε αλλα εμεινε στην ιστορια τουλαχιστον…Ηξερε τι εκανε…Ολοι για μια υποληψη και για ενα κουτελο ζουμε :twisted: …Δυστυχως…

Είμαι γενικά κατά της νομιμότητας… Λατρεύω τη μαύρη εργασία…[/quote]

δεν θα συνταξιοδοτηθεις ποτε δηλαδη??? 8O 8O 8O …Και ο Καζαντζακης κατι τετοια εκανε αλλα εμεινε στην ιστορια τουλαχιστον…Ηξερε τι εκανε…Ολοι για μια υποληψη και για ενα κουτελο ζουμε :twisted: …Δυστυχως…[/quote]

Κι εγώ θα μείνω στην ιστορία…

Είμαι γενικά κατά της νομιμότητας… Λατρεύω τη μαύρη εργασία…[/quote]

δεν θα συνταξιοδοτηθεις ποτε δηλαδη??? 8O 8O 8O …Και ο Καζαντζακης κατι τετοια εκανε αλλα εμεινε στην ιστορια τουλαχιστον…Ηξερε τι εκανε…Ολοι για μια υποληψη και για ενα κουτελο ζουμε :twisted: …Δυστυχως…[/quote]

Κι εγώ θα μείνω στην ιστορία…[/quote]

Ως??? :roll:

Είμαι γενικά κατά της νομιμότητας… Λατρεύω τη μαύρη εργασία…[/quote]

δεν θα συνταξιοδοτηθεις ποτε δηλαδη??? 8O 8O 8O …Και ο Καζαντζακης κατι τετοια εκανε αλλα εμεινε στην ιστορια τουλαχιστον…Ηξερε τι εκανε…Ολοι για μια υποληψη και για ενα κουτελο ζουμε :twisted: …Δυστυχως…[/quote]

Κι εγώ θα μείνω στην ιστορία…[/quote]

Ως??? :roll:[/quote]

Καβλιτζάκης… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Δες pm

Καβλιτζακης…Ε,οχι!!! 8O 8O Δεν ειναι δυνατον…Ετσι θα σε λεω απο εδω και περα…Δεν νομιζω να σε πειραζει???Αν ειναι να μεινεις και στην ιστορια ετσι καλυτερα να συνηθιζεις απο τωρα :lol: :lol:

Άσε τις αηδιούλες… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: