Aπιστία

Άσε τις αηδιούλες… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Ειναι μικρουλες μωρε γιατι να τις αφησω???Οχι πες μου γιατι…Αφου μου αρεσειιιιιιι :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Άσε τις αηδιούλες… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Ειναι μικρουλες μωρε γιατι να τις αφησω???Οχι πες μου γιατι…Αφου μου αρεσειιιιιιι :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :D[/quote]

Τι σου αρέσει δηλαδής;

Άσε τις αηδιούλες… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Ειναι μικρουλες μωρε γιατι να τις αφησω???Οχι πες μου γιατι…Αφου μου αρεσειιιιιιι :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :D[/quote]

Τι σου αρέσει δηλαδής;[/quote]

Μου αρεσει να μου λες να αφησω τα μικρα (αηδιουλες) και να πιασω τα μεγαλα… :lol: :lol: :lol: Και μη μου πεις ποτε το ειπες… 8O

Φιλοσοφία = Ζωή
Ζωή = Έρωτας =>
Φιλοσοφία + Έρωτας = Ζωή

Πρόσεχε τι γράφεις… και κυρίως τι πιάνεις…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πρόσεχε τι γράφεις… και κυρίως τι πιάνεις…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

γιατι κοκκινησες??? 8O 8O

Πρόσεχε τι γράφεις… και κυρίως τι πιάνεις…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

γιατι κοκκινησες??? 8O 8O[/quote]

Δεν κοκκινίζω εύκολα μανάρι μου

Οχι καλέ απλά

Οχι καλέ απλά [/quote]

“Το παλαμάρι του βαρκάρη” με πρωταγωνιστή τον διάδοχο του Γκουσγκούνη, τον ένα και μοναδικό Ανδρέα Γιαννάκενα

Πρόσεχε τι γράφεις… και κυρίως τι πιάνεις…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

γιατι κοκκινησες??? 8O 8O[/quote]

Δεν κοκκινίζω εύκολα μανάρι μου[/quote]

μαναρι μου??? 8O :roll: :roll: :roll: κατι σαν το μανουρι???η’ και το σαντουρι???

Πρόσεχε τι γράφεις… και κυρίως τι πιάνεις…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

γιατι κοκκινησες??? 8O 8O[/quote]

Δεν κοκκινίζω εύκολα μανάρι μου[/quote]

μαναρι μου??? 8O :roll: :roll: :roll: κατι σαν το μανουρι???η’ και το σαντουρι???[/quote]

Άμα κάνεις αναγραμματισμό του “α” με το “ου” ΜΠΟΡΕΙ να βγάλεις και συμπέρασμα…

Κοκκίνησες;

Πρόσεχε τι γράφεις… και κυρίως τι πιάνεις…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

γιατι κοκκινησες??? 8O 8O[/quote]

Δεν κοκκινίζω εύκολα μανάρι μου[/quote]

μαναρι μου??? 8O :roll: :roll: :roll: κατι σαν το μανουρι???η’ και το σαντουρι???[/quote]

Άμα κάνεις αναγραμματισμό του “α” με το “ου” ΜΠΟΡΕΙ να βγάλεις και συμπέρασμα…

Κοκκίνησες;[/quote]

ναι αλλα οχι απο την ντροπη μου…καθαριζα κατι παντζαρια και κοκκινησα γιατι βαφουν 8O 8O :lol:

Εκ του ασφαλούς υπάρχει άνεση στις απαντήσεις…

Και που ξέρω εγώ απο τι κοκκίνησες;

Από τα μπατζάρια ή από το “μουνάρα”

ε,μαλλον θα πρεπει να με εμπιστευτεις… :lol: :lol: :lol: δεν σε πειθω??? 8O

ε,μαλλον θα πρεπει να με εμπιστευτεις… :lol: :lol: :lol: δεν σε πειθω??? 8O[/quote]

Πρέπει να με πείσεις για να σ’ εμπιστευτώ… Αυτή είναι η σωστή σειρά… lol
Ρόζ topic το έχουμε κάνει…

ε,μαλλον θα πρεπει να με εμπιστευτεις… :lol: :lol: :lol: δεν σε πειθω??? 8O[/quote]

Πρέπει να με πείσεις για να σ’ εμπιστευτώ… Αυτή είναι η σωστή σειρά… lol
Ρόζ topic το έχουμε κάνει…[/quote]

για το ροζ topic εχεις δικιο…περι πειθους και εμπιστοσυνης εχεις λιγουλακι αδικο…απλα πρεπει να δειξεις δυνατο χαρακτηρα και ισχυρη προσωπικοτητα και να δεχτεις οτι υπαρχει και κατι που λεγεται ενστικτο…το αφηνω στη κριση σου :smiley:

Η πειθώ είναι χάρισμα… Η εμπιστοσύνη αγαθό…

Η πειθώ είναι χάρισμα… Η εμπιστοσύνη αγαθό…[/quote]

και η απαντηση σου δεν εχει καμια σχεση με αυτο που σου εγραψα εγω…εκτος και αν η λεξη ενστικτο δεν σου λεει κατι και μου το λες με εμμεσο τροπο 8O 8O 8O

Η πειθώ είναι χάρισμα… Η εμπιστοσύνη αγαθό…[/quote]

και η απαντηση σου δεν εχει καμια σχεση με αυτο που σου εγραψα εγω…εκτος και αν η λεξη ενστικτο δεν σου λεει κατι και μου το λες με εμμεσο τροπο 8O 8O 8O[/quote]

Χάρισματα και αρετές έχουν πολλοί,

Ένστικτο έχουν ΟΛΟΙ… Δεν το υποβαθμίζω ίσα - ίσα…

Η πειθώ είναι χάρισμα… Η εμπιστοσύνη αγαθό…[/quote]

και η απαντηση σου δεν εχει καμια σχεση με αυτο που σου εγραψα εγω…εκτος και αν η λεξη ενστικτο δεν σου λεει κατι και μου το λες με εμμεσο τροπο 8O 8O 8O[/quote]

Χάρισματα και αρετές έχουν πολλοί,

Ένστικτο έχουν ΟΛΟΙ… Δεν το υποβαθμίζω ίσα - ίσα…[/quote]

το θεμα ειναι ποια ειναι η χρησιμοτητα του καθετι που εχεις και κατεχεις…(οπα με τους εχοντες και κατεχοντες μηπως παω αλλου το θεμα??? :lol: )