Aπιστία

Η πειθώ είναι χάρισμα… Η εμπιστοσύνη αγαθό…[/quote]

και η απαντηση σου δεν εχει καμια σχεση με αυτο που σου εγραψα εγω…εκτος και αν η λεξη ενστικτο δεν σου λεει κατι και μου το λες με εμμεσο τροπο 8O 8O 8O[/quote]

Χάρισματα και αρετές έχουν πολλοί,

Ένστικτο έχουν ΟΛΟΙ… Δεν το υποβαθμίζω ίσα - ίσα…[/quote]

το θεμα ειναι ποια ειναι η χρησιμοτητα του καθετι που εχεις και κατεχεις…(οπα με τους εχοντες και κατεχοντες μηπως παω αλλου το θεμα??? :lol: )[/quote]

Το topic από σεξουαλικό έγινε άκρως σεξουαλικό, εξελίχθηκε σε φιλοσοφικό και κατάληξε σε οικονομικό… Ενδιαφέρον θέμα πάντως η απιστία…

Η πειθώ είναι χάρισμα… Η εμπιστοσύνη αγαθό…[/quote]

και η απαντηση σου δεν εχει καμια σχεση με αυτο που σου εγραψα εγω…εκτος και αν η λεξη ενστικτο δεν σου λεει κατι και μου το λες με εμμεσο τροπο 8O 8O 8O[/quote]

Χάρισματα και αρετές έχουν πολλοί,

Ένστικτο έχουν ΟΛΟΙ… Δεν το υποβαθμίζω ίσα - ίσα…[/quote]

το θεμα ειναι ποια ειναι η χρησιμοτητα του καθετι που εχεις και κατεχεις…(οπα με τους εχοντες και κατεχοντες μηπως παω αλλου το θεμα??? :lol: )[/quote]

Το topic από σεξουαλικό έγινε άκρως σεξουαλικό, εξελίχθηκε σε φιλοσοφικό και κατάληξε σε οικονομικό… Ενδιαφέρον θέμα πάντως η απιστία…[/quote]

τουλαχιστον δεν ξεφυγε απο το αρχικο θεμα και πολυ.να σου θυμισω το δικο topic που κατεληξε να γινει τροπος συννενοησης για χτες το βραδυ στο texas…ouτε που το ξερω αυτο το μαγαζι… 8O 8O 8O 8O

Εσύ χάνεις που δεν το ξέρεις…

και εσυ χανεις που δεν ξερεις αλλα :lol: :lol:

και εσυ χανεις που δεν ξερεις αλλα :lol: :lol:[/quote]

Ποιά δεν ξέρω εγώ που πρέπει να μάθω;

και εσυ χανεις που δεν ξερεις αλλα :lol: :lol:[/quote]

Ποιά δεν ξέρω εγώ που πρέπει να μάθω;[/quote]

αυτα ειναι θεματα που πρεπει να ανακαλυψεις μονος σου.αν μεσα σε ολους εβαλες και τον εαυτο σου ( περι ενστικτου) τοτε πρεπει να το αφησεις να λειτουργησει για να δεις τι μπορεις να ανακαλυψεις.και εκτος απο Καβλιτζακης να γινεις και ενας μεταμοντερνος intianaposerojoouns… :lol: :lol: :lol:

To ένα δεν αναιρεί το άλλο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλά το θέμα απιστία πήρε και μουσικοκινηματογραφική διάσταση…

Που ήσουνα εσύ κρυμμένη;

To ένα δεν αναιρεί το άλλο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλά το θέμα απιστία πήρε και μουσικοκινηματογραφική διάσταση…

Που ήσουνα εσύ κρυμμένη;[/quote]

:oops: :oops: με εκανες και κοκκινησα τελικα…αυτος ηταν ο σκοπος σου??
αλλα πες μας τελικα τι προτιμας…???καβλιτζακης η’ το αλλο??(ειναι μεγαλο και δεν το γραφω)…οσο για το που ημουν κρυμμενη…μαλλον θα ειναι κατι ακομα που θα πρεπει να ανακαλυψεις…μηπως σε κουραζω??? :lol: :lol:

To ένα δεν αναιρεί το άλλο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλά το θέμα απιστία πήρε και μουσικοκινηματογραφική διάσταση…

Που ήσουνα εσύ κρυμμένη;[/quote]

:oops: :oops: με εκανες και κοκκινησα τελικα…αυτος ηταν ο σκοπος σου??
αλλα πες μας τελικα τι προτιμας…???καβλιτζακης η’ το αλλο??(ειναι μεγαλο και δεν το γραφω)…οσο για το που ημουν κρυμμενη…μαλλον θα ειναι κατι ακομα που θα πρεπει να ανακαλυψεις…μηπως σε κουραζω??? :lol: :lol:[/quote]

Γουστάρω και Καβλιτζάκης και το άλλο το μεγάλο… Όπως και να το κάνουμε το “ψάξιμο” δεν έβλαψε ποτέ κανένα κι ας κουράζει μερικές φορές, ειδικά εμάς τους γέρους… Δημιουργεί κίνητρα από μόνο του… Κι όταν το θέμα είναι τόσο ενδιαφέρον το “ταξίδι” προς αυτό είναι ακόμα καλύτερο…

και ακουραστος καβαλαρης λοιπον… :lol: :lol: :lol:

εχεις πολλα ταλεντα τελικα…εχεις σκεφτει να κανεις κατι?

Ναι αμέ… Να θέσω τον εαυτό μου στη διάθεση όλων των γυναικών του κόσμου…

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

Ναι αμέ… Να θέσω τον εαυτό μου στη διάθεση όλων των γυναικών του κόσμου…

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑ[/quote]

θα ξημερωσουμε τοτε…θα πρεπει να γινεις και ο Ντανκαν Μακλαουντ ως απεθαντος για να τις προλαβεις ολες… :lol: :lol:

μηπως ομως μετα οι πολλες ιδιοτητες σε μπερδεψουν και γινεις κατι σε Τζεκιλ…??

Θα θέσω τον εαυτό μου και στις υπηρεσίες της επιστήμης. Θα με κλωνοποιήσουν σαν σπάνιο είδος… Άσε που θα έχω εύκολα κι ανώδυνα όποια γουστάρω… Θα έχει κάνει άλλος τη βρώμικη δουλειά…

τον joe dassin τον ξερεις γλυκε μου posera???το μεταφραστικο δουλεψε στην Ελλαδα λιγα χρονια αργοτερα και επεσε και εδω ριμεικ…και εγω απλα ειμαι στην ευχαριστη θεση να στο αφιερωσω

ονειρα…ονειρα …πουλια μου ταξιδιαρικα… :lol: :lol: :lol: :lol:

Όνειρα και όνειρα πήγανε χαμένα…
Ενα όνειρο τρελό, όνειρο απατηλό…
Κι άλλα πολλά…

Με τα τραγούδια και τη στατιστική μπορείς εύκολα να κάνεις ένα μεγάλο ψέμα να μοιάζει με αλήθεια…

Όνειρα και όνειρα πήγανε χαμένα…
Ενα όνειρο τρελό, όνειρο απατηλό…
Κι άλλα πολλά…

Με τα τραγούδια και τη στατιστική μπορείς εύκολα να κάνεις ένα μεγάλο ψέμα να μοιάζει με αλήθεια…[/quote]

οπα να τα και ο στατιστικοβιος…εσυ παιδι μου πας χαμενος…στο τελος θα μαθουμε πολλα κρυφα ταλεντα σου…μηπως χορευεις και ρουμπα??σαμπα?παιζεις κλαρινο?η’ κλαρινετο?σε εχει παρει καποιο κομμα για να του φτιαχνεις τους προεκλογικους λογους??αν κανεις κατι απο ολα τα παραπανω μαλλον εισαι ο ενας και ο μοναδικος…αυτος που εψαχνα 2 ζωες τωρα… :lol: :lol:

Από μουσικά όργανα δεν γνωρίζω και πολλά… Από προεκλογικούς λόγους ξέρω πάρα πολλά. Αν και άσχετα από τα δύο τα παραπάνω σίγουρα είμαι αυτό που ψάχνεις εδώ και πολλές ζωές…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

και μου το ειχε πει η καφετζου…μη μπαινεις σε forum θα εχεις μπλεξιματα… 8O 8O 8O
δεν τη πιστεψα ποτε…και να κοιτα τωρα τι παθαινω 8O 8O

και μου το ειχε πει η καφετζου…μη μπαινεις σε forum θα εχεις μπλεξιματα… 8O 8O 8O
δεν τη πιστεψα ποτε…και να κοιτα τωρα τι παθαινω 8O 8O[/quote]

Δεν τα πάω καλά με τις καφετζούδες και μου κάνουν πόλεμο…

ωραια…θα σου κυρηξω και εγω τον δικο μου για να δουμε πως θα τα πας μαζι μου… :roll: :roll: :roll: