Absu Live In Athens 10-9-2011

To κορυφαιο συγκροτημα στον χωρο του black/thrash,για μια και ΜΟΝΑΔΙΚΗ εμφανιση στην Αθηνα,το Σαββατο 10 Σεπτεμβριου 2011!
Η πρωτη και μοναδικη ευκαιρεια για να δειτε απο κοντα το συγκροτημα του κορυφαιου drummer Proscriptor.
To βαλαμε στοχο και το κανουμε πραγματικοτητα.
Λεπτομερειες για τιμη εισητηριου κλπ θα ανακοινωθουν.

http://www.facebook.com/event.php?eid=167641116622693
:D:D:D:D:D

Όχι ρε μαλάκες, αυτά είναι :!:

8O8O8O[SPOILER]8O8O8O[/SPOILER][SPOILER]τι λεει ρε φιλε!8O[/SPOILER]

ΝΑΙ ΜΩΡΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΑ!

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!8O8O8O

Μου χε φερει ενας φιλος “κατα λαθος” (ασχετος με μουσικη, πηγε και πηρε στην τυχη κατι που του ειχαν πει πως ηταν “ψαγμενο”…:p) το “TARA” δωρακι πριν καμια δεκαετια και ετσι εγινε η αιτια να τους γνωρισω και γω!:drunk:

Γαμω ρε αλλα δυστυχως δεν παιζει να ειμαι Ελλαδα μεχρι τοτε.:frowning:
Μακαρι να εχουν παει ολα καλα και να καταφερουμε να παρουμε καμια αδεια να κατεβουμε.[-o<:metal:

Τώρα θα κλαιγόμουνα πάλι όπως για κάθε λάιβ που γίνεται μόνο Αθήνα, αλλά θα τους δω το καλοκαίρι στο Party San οπότε δεν πειράζει 8)

Μπορεις να μιλας πιο ομορφα αν θελεις? Δεν ειναι δυσκολο. Φιλικα μιλαω. Υπαρχουν ανθρωποι που δεν τους ακουγονται ωραια αυτα. Και ενας απο αυτους ειμαι και εγω. Λιγο σεβασμο, τιποτα αλλο, στα πιστευω του καθενος. Μπορεις να εκφραστεις και με αλλους τροπους. Εγω δεν σου εβρισα τον διαολο για παραδειγμα. Δικο σου προβλημα ειναι αν πιστευεις σε κατι η οχι αλλα λιγο σεβασμος αρκει. Τα λεω φιλικα και πολιτισμενα και νομιζω με λογικη. Σε ευχαριστω και ελπιζω να κατανοεις αυτα που σου εγραψα. Υποψιν δεν ειμαι ουτε θρησκοληπτος ουτε κανας πουριτανος.

Παρακάλαγα να πεταχτεί κανα τέτοιο ποστ

και εγω στην αρχη

  1. ηθελα να απαντησω
  2. ηθελα να το ποσταρω στις ατακες
  3. περιμενα να αναλαβεις
    :stuck_out_tongue:

ΑΜΑΝ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ!!!

ΝΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑΟΛΟ !!!

Μπορεις να μιλας πιο ομορφα αν θελεις? Δεν ειναι δυσκολο. Φιλικα μιλαω. Υπαρχουν ανθρωποι που δεν τους ακουγονται ωραια αυτα. Και ενας απο αυτους ειμαι και εγω. Λιγο σεβασμο, τιποτα αλλο, στα πιστευω του καθενος. Μπορεις να εκφραστεις και με αλλους τροπους. Εγω δεν σου εβρισα τον θεο για παραδειγμα. Δικο σου προβλημα ειναι αν πιστευεις σε κατι η οχι αλλα λιγο σεβασμος αρκει. Τα λεω φιλικα και πολιτισμενα και νομιζω με λογικη. Σε ευχαριστω και ελπιζω να κατανοεις αυτα που σου εγραψα. Υποψιν δεν ειμαι ουτε θρησκοληπτος ουτε κανας πουριτανος.

ον τοπικ μονο κατσικες και καλτ φαση; :slight_smile:

ναι γαμω την πουτανα μου …χαμος

Αυτά είναι, !!! Κάνουν απίστευτα live !!! Eτοιμάζουν και καινούργιο άλμπουμ αυτή την περίοδο…

Καμία σχέση με κατσίκες γενικά.

ΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΜΠΕΛΕΝΟΣ :!:

δεν γαμιεστε ολοι με το παρτιζαν ? αντε πια …:blow:

[SPOILER]*και με ινφερνο κ ροντμπερν κ νιουροτικ κ ολα γενικα … ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΛΕΜΕ[/SPOILER]

ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΤΑΧΤΗ!!!
ABSU ΕΧΟΥΜΕ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΜΠΑΧΑΛΑ ΚΑΙ ΚΛΟΤΣΙΔΙΑ

ναι ναι…
θα τιμηθει ανετα!!
ευγε…:smiley:

Κάτι φήμες σε ξένο φόρουμ λένε πως θα χει και Zemial μαζί

κλάμα και ακούγεται και λογικό.