Absu Live In Athens 10-9-2011

δεν ειναι φημες… θα ειναι οντως μαζι τους!!! :smiley:

Μεσα με τα μπουνια!!!:stuck_out_tongue:

Μεταλ Ντιφαηανς… κατι τετοια κανεις και γινεσαι σιγα σιγα το συναυλιακο τοτεμ μου.

Πω πω τι πακετο μπουλντοζα ειναι αυτο.

Aσχετο με το λαιβ αλλα λογω διοργανωσης κυριως ρωταω εδω!ξερει κανεις γιατι δεν συνεχιστηκε το United Darkness Fest???περυσι κ γαμω ητανε!!!

Πω τί λέτε ρε, Absu με Zemial σαπόρτ…δε χάνεται με τίποτα

νιώθω συγκινημένος…θα δω τον αδερφό μου live ,support πριν από τους absu :cry:

Κατσε ρε ποίος είσαι,ο Eskarth the Dark One?:stuck_out_tongue:

δεν τον έπιασα τον παραληρισμό είναι η αλήθεια αλλά θα τον παλέψω :stuck_out_tongue:

Τίποτα μωρέ χαζομάρες.Αυτός που έγραψα είναι αδερφός του Vorskaath των Zemial

από ότι μου έχει πει ο μπρο θα παίξουν κι οι obduktion! ξέρεις αν υσχίει ή αν μπέρδεδψε τα live?

A οκ παρεξήγησις,δεν ξέρω, δεν έχω δει/ακουσει κάτι για Obduktion

εντιτ το έψαξα και μάλλον έχεις δίκιο

Για co-headline τη βλεπω τη φαση (και μακαρι). Οι Zemial βεβαια θα ηταν το λογικο να βγουν πρωτοι, οι Absu ερχονται για πρωτη φορα στην Ελλαδα κι αυτο απο μονο του ειναι αρκετο. Δεν τους αξιζει κατι λιγοτερο ομως.

Πακεταρα εκει θαμαστε δεν το χανουμε

γιατι λεει στην αρχικη σελιδα του rocking εκει που λεει για το Apzu οτι θα παιξουν 10/10?

Support. Δε χωρα αλλη λεξη. Θα ειμαστε εκει.

Ελπίζω πάντως οι Zemial να έχουν αρκετό χρόνο για να ακούσουμε εκτός από τα καινούργια και παλιό υλικό

Εντiτ:Eτσουξε λιγο το 25αρι γαμωτο…

πολλα … παρα πολλα!!!
Βεβαια απ τη μια ειναι Absu κι αυτο απο μονο του ως επιχειρημα ειναι αρκετο αλλα 25 και μαλιστα μες τη ποντικοτρυπα :-k

ΑΝ + αμοιβή + αεροπορικά από ΗΠΑ δε σου λένε κάτι?

Ασχέτως του ότι 25 ευρώ σε απόλυτα νούμερα ασφαλώς και είναι σημαντικό ποσό, καλό είναι να εξετάζουμε και το κόστος μιας συναυλίας. Γιατί με τα max 200 άτομα που θα μαζευτούν, προβλέπω πάλι τη Metal Defiance να μπαίνει μέσα.

νταξ εγω θα κατεβω και απο θεσσ… γαμησετα θα τσουξουν τα εξοδα… αλλα νταξ EXTREME ATTACK BLACK THRASH METAL ΠΟΡΩΝΟΜΕ!!!1