Absu Live In Athens 10-9-2011

Ακούω

Δίκαιο double post

[B]ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΣΤΕΜΜΕΝΟ[/B]

Never blow out the fisted Gandalf

Μορφή ο προγραφέας.

LIVE-AΡΑ!!!Λοιπον Obtuktion βαρεθηκα απλως δεν ειναι η φαση μου!!!παιξανε πολυ καλα ομως!!!Καλα για τους Zemial τι να πω ρε γμτ???δεν τους ειχα ακουσει κ κυριολεκτικα εμεινα ΟΛΗ την ωρα με το στομα ανοικτο!!!μπανταρα με τα ολα της!!!τσιμπησα κ τα 2 αλμπουμ τους!!!τωρα οσο για Absu τι να πω??Proscriptor θεος!!!τα σπασανε!!!κ γενικα ειχε αρκετο κοσμο που δεν το περιμενα!!!αντε κ εις ανωτερα!!!παω να την πεσω!!!

Δε θα μιλησω για το ποσο θεοι ειναι και ποσο τα σπασανε Ζemial και Absu,ενα πραγμα θα πω μονο

[SIZE=“4”]Sleeping Under Tartarus μαζι με Proscriptor[/SIZE]

παρόλο που δεν είναι του γούστου γενικά τέτοια φάση πρέπει να πω ότι το live γενικά γάμησε:!:

Ρε τους μπαγάσηδες, νοσταλγική βραδιά η χθεσινή, πίσω στα λυκειακά (για μένα) 1991-1992 όπου κάποιοι έγραφαν ότι το μέλλον ήταν οι Living Color αλλά στην ουσία το μέλλον ήταν το ψάξιμο προς όλες τις κατευθύνσεις, για τις νέες μπάντες αλλά και για τους οπαδούς. Tape trading και demos από παντού, άλλος έπαιρνε DECEPTOR, άλλος ACID DEATH, άλλος ROTTING CHRIST κτλ Αλλά μη γελιέσαι, γενικά υπήρχε μια απαξίωση για τις ελληνικές μπάντες, οι περισσότεροι χάθηκαν στο δρόμο και ο κόσμος το ίδιο είναι η αλήθεια αλλά live σαν το χθεσινό μου θυμίζουν πράγματα. Είμαι Off topic όμως οπότε ας βάλω απλά κάποια βιντεάκια:
ZEMIAL ?[B][U]sleeping under Tartarus[/U][/B]-(ft.Proscriptor)
ZEMIAL ?[B][U]crying behind the golden walls[/U][/B]-
OBDUKTION ?[B][U]pain chronicles[/U][/B]-

Zemial ισοπέδωση, Αbsu πολύ καλοί και ρισπεκτ στον παιχταρά και φροντμαν Προσκρίπτορ.

Οbduction περαστικά τους, πρόλαβα ίσα ένα κομμάτι που μου φάνηκε απλά RANDOM. Δεν έχω άποψη, αλλά ο τύπος απαράδεκτος, ήταν στο μερτς και βαρέθηκε να μου πουλήσει μπλούζα Ζέμιαλ ενώ τον παρακάλαγα. Αν του ζήταγα κάτι δικό του, θα ξεσκιζόταν.

μη λες τετοια κι εχουμε παρομοιες καταστασεις [I]μ’ αυτο[/I]:!:

δεν ήρθες σε μένα που ήμουν εξυπηρετικός :stuck_out_tongue:

Κλαίω με τον χαρακτηρισμό “εστεμμένος”. ΘΕΪΚΟ live. Χαιρετίσματα στους τρεις κυρίους που βρήκα. 8)

Λατρεύω τους Absu,περιμενα πολλααααααααααα χρονια ενα live τους εδω αλλα απογοητευτηκα απο τον ηχο.Παρ’οτι γνωριζω τα κομματια τους απ’εξω,πολλες φορες “χανομουν” μεσα στο τραγουδι.Κριμα,πραγματικα κριμα γιατι δεν ευχαριστηθηκα μια συναυλια την οποια περιμενα 13 χρονια.

Mono eksypiretikos agori mou??? sou exei mathei o de maio apo swsto emporio…:stuck_out_tongue:
se blepw se oli tin england tour na eisai sto merchandise…:lol:

ektos apo adelfo elric eidame kai ton adelfo tou elric na basanizei tin kithara stous obduction…kali stadiodromia agori :smiley:

episis eidame kaiser na blepei me prosoxi kai eulabeia to live twn zemial…fysika ta katafere na bgalei photo me olous pali sto telos…:lol:

obduction kaloi an kai theloun akoma douleia sto live tous itan kai ligos o kosmos kai psyxri kapws i atmosphaira…deixnoun omws oti exoun mpei epitelous se mia poreia…

zemial megali syginisi…bathorila kai kako…:smiley:
megali xara na tous blepw meta apo 800 xronia pali live

absu oti kai na peis einai ligo…ta espasan…

o ixos genika itan kalos an kai mporouse na einai kaluteros, eidika stous absu…
epitelous eidame kai ena tetoio live akraiou ixou…
ante rantebou stous decapitated twra gia treli bothrila…:stuck_out_tongue:

p.s. ksanatonizw oti den exw ti dynatotita na grapsw me ellinikous xaraktires. sorry :frowning:

Το μήνυμα του Proscriptor προς τους Έλληνες οπαδούς

“[B]On behalf of myself and the others of ABSU, I want to say I am immensely pleased and satisfied with not only the royalty at Metal Defiance, but you, the people of Hellas for welcoming us for the first time in Athens. It was a grandiose experience, especially performing with our long-time brethren Zemial and hope to be back to slaughter your souls as soon as possible.
Proscriptor[/B]”