AC/DC -- Backtracks

To ότι το Black Ice ήταν νέο album είναι παντελώς άσχετο. Έτσι κι αλλιώς ο μόνος τρόπος για να είχες πολλά από τα κομμάτια του Backtracks είναι να τα είχες κατεβάσει. Αν δεν σου αρέσει εσένα ο ενισχυτάκος και δεν τον γουστάρεις με γεια σου με χαρά σου. Κανένας δεν επιβάλλει στον άλλον να αγοράσει. Αυτό που λες με τις κου$$άδες κτλ είναι για γέλια. Αν βγάλουν του χρόνου ένα boxset οι AC/DC και μου αρέσει όσο το Backtracks ναι θα το πάρω. Αλλιώς όχι. Δεν έχω κόλλημα να έχω ότι έχουν κυκλοφορήσει οι AC/DC γιατί έτσι κι αλλιώς ξέρω ότι δεν θα τα έχω ποτέ όλα.

ΥΓ: Ότι έχει νόημα να αγοράσεις αυτή τη στιγμή στη μουσική είναι μόνο το περιτύλιγμα. Το υλικό το έχεις πάντα τζάμπα.

Έχει βουήξει ο κόσμος ότι βγάζουν για σπάνια και ακυκλοφόρητα, κομμάτια που υπάρχουν.Δεν τα έχω με σένα αλλά με τη νοοτροποία.Αν βγάζαν όχι 5 αλλά 2 cd και 1 DVD με πραγματικά σπάνια κομμάτια με 40-50Ευρώ θα το είχα πάρει πρώτος.Αλλά εδώ είναι καθαρή κοροϊδία.Όποιος δεν το καταλαβαίνει πρόβλημα του.
Αν είναι να αγοράζω και έχει νόημα το περιτύλιγμα τότε πραγματικά θα ήθελα μια κουρ#δα Angus.Αλλά αρωματισμένη.
Αν έβγαινε το Circus μόνο του (αλλά με τη λύσσα τις Sony το βλέπω να βγαίνει) θα το είχα πάρει για πλάκα.Και φυσικά είναι θέμα τα λεφτά αλλά αν αξίζει θα τα σκάσω.Τώρα για το μεταμορφωμένο backtacks που μας πουλά αναμασημένη τροφή όχι 200, ούτε 10 δεν έδεινα.
Μπορούν να μου βγάλουν κάτι σαν το volts;Μέσα σε μια πλαστική σακούλα και το cd να είναι cd-r;Ευχαρίστως να τα σκάσω.Για μονόβατους και βιβλία και κονκάρδες δε θα μπορέσω.
Y.Γ. Για το black ice το εσύ ανέφερες γιάυτο σου απάντησα.Όχι μια χαρά είναι να το αγοράσεις.Προσωπικά έχω το Japan promo και κάποιο χρώμα απο τα original.Αν είχα βρει το promo πρώτο δεν θα έπερνα το original.

Λοιπόν το link είναι ready. 2GB αρχείο mkv.
Pm όποιος θέλει.

Και άλλο link γιατι full video. Pm κλπ.Τα γνωστά…

Παίδες βγήκε και το complete live σε Rapidshare.
Δεν νομίζω να παραβώ κανόνες αν πω να κάνετε 1 search στο νετ για

ACDC - Live At The Circus Krone(2009 dvd iso)

25 parts είναι το τέρας.

Ωραιος ρε χχχ! κατεβαινει ηδη!

Α καλά.
Λοιπόν όποιος θέλει pm με για το γνωστό θέμα, έχει βγει και το full list στο γνωστό…Θέμα.

On another note.Είστε πολύ χ#στες έδω μέσα να σβήνετε post χωρίς καν να έχουν link.Ή αυτό ή τα πέρνετε απο τη Sony.Ας βγει αυτός που έσβησε τα post να μου πει το λόγο γιατί είμαι μάλλον πολύ χαζός και δε καταλαβαίνώ.Άντε βγες και λέγε…

  1. Ναι, τα παίρνουμε απ’ τη Sony

  2. Εκτός απ’ τα λινκ, προφανώς και απαγορεύονται ποστ τύπου “πηγαινε google.com και γραψε acdc rapidshare μπλα μπλα μπλα”.

  3. Ξέρετε οτι η δουλειά μπορεί να γίνει πολύ καλά μέσω πμ, δε χρειάζεται να μαθαίνουμε όλοι τι κατεβάζετε κλπ.

Ελπίζω να έγινα κατανοητός.

Ρε αγόρι μου, οκ σβήσε το τελευταίο ποστ.Το πρηγούμενο που έλεγε pm me γιατί το έσβησες;Δλδ θα μας βγάλεις και παράξενους έδω μέσα.Τα ban μου χάμο…

Family jewels 3 σε RS.
Αν δε το βρίσκετε pm.

Έριξαν την τιμή.Βγαίνει 199ευρώ πλέον…#-o

Αφού δεν το πέρνει κανείς ρε συ, δε μπορείς να το καταλάβεις;
Και η φανατίλα έχει τα όρια της.

Το backtracks με 2cd+1dvd ειναι πολύ καλή επιλογη για 20 ευρω. :wink:

Επειδη δεν το κοβω να μαζευω πολλα λεφτα συντομα, αποφασισα να παρω την Standard Edition, προχθες το συζηταγα και σημερα μου την πηρε δωρο η κοπελα μου… :smiley: Εχω πωρωθει, σημερα δεν θα εχω πολυ χρονο, αλλα αυριο μεθαυριο θα αρχισει το λιωσιμο…

Γιατι;;; Πρεπει να ανταποδωσεις το δωρο;;; :roll: :stuck_out_tongue:

Χρόνια πολλά και σκίσε τη γάτα μαν! :stuck_out_tongue:

Πολύ καλό το δισκάκι. Μ΄άρεσε πολύ!!! ΝΑΙΙΙΙ!!!

Αμεσως στο πονηρο το μυαλο σας… Ανοητοι…:stuck_out_tongue: Απλα ειχα κανονισει και αργησα να γυρισω…

Eγω ψηνομαι πολυ για το limited edition αλλα ειναι πολυ ακριβο και δεν εχω τοσα για να το αγορασω…Με τοσα λεφτα μπορω να παρω cd,ρουχα και και και…Αν και πιστευω πως θα πεσει κι αλλο η τιμη…Τοτε μπορει…!