Ac/dc στο oaka, 28/5/2009

αύριο θα γίνει χαμός!!!
απο τις 5 κ 30 θα παω και ας έχω για κερκίδα!!! καλα να περάσουμε μάγκες !!

στην Αγγλια δεν ξερω τι κανουν, εδω παντως βλεπω να του μπαινει καμια χελς μπελς
στον πατο αμα κανει κανα τετοιο… :stuck_out_tongue:

Στην Αγγλία είναι οι υπέρτατοι βρωμιάρηδες και γύφτοι…

αχαχαχαχαχαχ
:lol::lol::lol::lol: και η rosie!

Αύριο το πρόγραμμα λέει ψιλο-κοπάνα απ’ τη δουλειά, για να μαστε εγκαίρως εκεί που πρέπει.:wink:

I’ll give you black sensations up and down your spine
If you’re into evil you’re a friend of mine
See my white light flashing as I split the night
‘Cause if God’s on the left, then I’m stickin’ to the right
I won’t take no prisoners, won’t spare no lives
Nobody’s puttin’ up a fight
I got my bell, I’m gonna take you to hell
I’m gonna get you, Satan get you

Hell’s Bells
Yeah, Hell’s Bells
You got me ringing Hell’s Bells
My temperature’s high, Hell’s Bells

Αυτό το Thunder μεγάλη κομματάρα!!! Ειδικα στο σημείο που κάνει ααααααα ααααα ααααα ειναι γαμάτο. Το έχω ακουσεί λαιβ απο τους Ονειραμα και ήταν τέλειο

Ααααααα ααααα ααααα αααα
Θαντερ,

Αααααα αααααα ααααα αααα
Θάντερ,

Ααααααα ααααα αααααα αααα
Θαναι
σαν να μπαίνει άνοιξη…

ααααχαχαχα δεν υπαρχει…!!

Υπάρχει, στο λέω αλήθεια :D:D:D:D

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα…
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πλάκα κάνεις! :o
λινκ?

χολι ντάιβερ και παναγια…

δεν νομιζω να το αντεξω…#-o[-X

μπα που να τρέχουμε τώρα :slight_smile:
μην πας κι εσύ κι είσαι μόνος έλα απόγευμα:D

Παιδιά ένα τρισεκατομύριο συγνώμη αλλά μπορείτε να στείλετε λινκ για να δω το σετλιστ που να είναι έγκυρο?γιατί ότι βρίσκω μέχρι στιγμής είναι από άλλες συναυλίες

ΟΚ.Θα στο στείλω αύριο γύρω στις 12 το βράδυ.:stuck_out_tongue: μα ρε συ από τις άλλες συναυλίες μαθαίνουμε το σετλιστ.τα ίδια θα παίξουν…Μπες στο www.ac-dc.net να δεις και μόνος σου.

μωρε κι εγω μαζι σου…

αν σου κατσει και τον βρεις!!

οκ το δέχομαι απλά έλεγα μπας και είχατε το ακριβές σετλιστ γιατί μπορεί να άλλαζαν κάνα τραγούδι,αλλά δεν παίζει μάλον αυτό άρα:D

Να το σετλιστ που έπαιξαν στις 24.20 τραγούδια πρέπει να έιναι πλάκα σας έκανα,δεν υπάρχει σετλιστ:stuck_out_tongue:http://www.ac-dc.net/archives/date.php?date_id=4153

Tο ηλεκτροφόρο κύμα των AC/DC θα σαρώσει την Ελλάδα αυριο Πέμπτη 28 Μαϊου!! Τουλάχιστον 30 φορτηγά που μεταφέρουν την φαντασμαγορική παραγωγή των AC/DC είναι ήδη εδώ! Το στήσιμο της μοναδικής σκηνής των AC/DC, που ταξίδεψε αυτούσια και στην Ελλάδα, ξεκινησε από την Δευτέρα. Το σχεδιασμό της σκηνής υπογράφει ο Mark Fisher, παγκοσμίως γνωστός για τις δουλειές του όπως το The Wall των Pink Floyd, τις περιοδείες των Rolling Stones, U2, και άλλων μεγάλων καλλιτεχνών, αλλά και της Τελετής Έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων του Πεκίνου και του Cirque Du Soleil!

Και ένα extra tip:?

Ένας τεράστιος διάδρομος θα φεύγει από τη σκηνή και θα διασχίζει τη μισή αρένα του Ολυμπιακού Σταδίου! Ο Angus Young με την ανεξάντλητη ενέργεια του θα σαρώσει το στάδιο, χαιρετώντας για πρώτη φορά το ελληνικό κοινό!

28 ωρες για το τρενο

  • 7 ωρες υπνος
    -2 champions league
    =19

δεν προλαβαινουμε λεμεεε

Έχω την δεύτερη στη σειρά ολόιδια!

Εγώ άμα είχα μια τέτοια μπλούζα… θα την φορούσα μια φορά στην συναυλία, και μετά θα πήγαινε γυάλινο εικόνισμα στο σαλόνι για να φαίνεται, κολλημένο με UHU, και κλειδωμένο με κλειδαριές.

Αυτό το Thunder μεγάλη κομματάρα!!!!! Ειδικα στο σημείο που κάνει ααααααα ααααα ααααα ειναι γαμάτο. Το έχω ακουσεί λαιβ απο τους Ονειραμα και ήταν τέλειο

Ααααααα ααααα ααααα αααα
Θαντερ,

Αααααα αααααα ααααα αααα
Θάντερ,

Ααααααα ααααα αααααα αααα
Θαναι
σαν να μπαίνει άνοιξη......

:lol::lol::lol::lol:

Έχω φτάσει μέχρι την σελίδα 64 σε αυτό το Topic. Τι κάνω; Αποθηκεύω όλες τις συζητήσεις εδώ, και τα σπαμ, και τα λολ, και τα πάντα όλα. Να έχουν να διαβάζουν τα παιδιά μου. Όποτε, άμα αυτό το φόρουμ δεν υπάρχει σε 60-50 χρόνια, θα έχω τουλάχιστον τις συζητήσεις!

Ρε δεν ξέρω τι κάνω… pffff… πωρωμένος τελειώς…

[SIZE=“7”][FONT=“Trebuchet MS”]AC/DC[/FONT][/SIZE]

[FONT=“Trebuchet MS”][SIZE=“5”]We are on the highway to hell…[/SIZE][/FONT]