Ac/dc στο oaka, 28/5/2009

το ελληνικο κοινο ειναι το καλυτερο παγκοσμιως,τι να λεμε τωρα το να τ’αλλο!!! :metal:

Και που’στε, κάτι τελευταίο από το Νικόλα. Για όσους δεν ήξεραν, δεν μπορούσαν, δεν είχαν φράγκα, δεν ήθελαν, απέλαση ρε, απέλαση…

ακόμα χύνω

μια απο τα ιδια και εγω φιλε!!!η απολυτη rock’n’roll συγκροτηματαρα!!!:bow2::bow2:

Να αναφέρω ότι την συναυλία των Answer την έκλεισαν οι AC/DC…

να πω ότι ωραία μπάντα οι Answer αλλά άδικο το opening … όπως είπα με κάτι άλλους άρρωστους μόνο αν άνοιγαν οι Sabbath με Ozzy ίσως δεν ήταν τόσο ανυπόμονος ο κόσμος

μουρλαθηκαμε ολοι απο χθες!!!μαγικες στιγμες!!angus angus angus!!!

Στους the answer που ήθελα να τους δω δεν μπορούσα να αναπνεύσω κι εγώ και πολλοί που ήμασταν πολύ μπροστά από το σπρώξιμο(και κάποιοι άκουσαν τα σχολιανά τους:evil:).Έτσι δεν τους απόλαυσα καθόλου(ευτυχώς τους είδα στην προηγούμενη περιοδεία).Ο ήχος προς το τέλος πάντως μου ακουγόταν πεντακάθαρος.Τώρα για AC/DC τι να πω?Στα 3 καλύτερα live που έχω δει και εύκολα.Tρελάθηκα σε Shoot to thrill,Dirty Deeds,Shot Down in Flames(από τον αγαπημένο μου δίσκο ever),Highway και For those about to rock που μου φάνηκε ότι διήρκησε 1 λεπτό μόνο ρε γαμώ…Α!Και πονάνε τα πόδια μου:D!

Α, και δεν ξέρω αν γράφτηκε παραπάνω, δεν διάβασα όλες τις σελίδες, αλλά είτε πλήρωνες 70, είτε 80, είτε 90 ευρά, πήγαινες παντού σε κάτω διάζωμα και αρένα. Τουλάχιστον αυτό γινόταν από τις θύρες 5-7-9 και την αρένα. Εμείς αλλάξαμε τρεις φορές θέση, αναλόγως με τους ποιους γνωστούς βρίσκαμε…

oso ki an fainetai apisteuto, sold-out to oaka exei ginei aptous Pink Floyd to 88, kai ap ton…Ntalara!!! (2 fores malista!) :stuck_out_tongue:

τελικα πηγα και γαμισε η συναυλια!!!

AC/DC!!! apla empeiria kai to na tous akouseis live, toso k na tous deis, an kai hmoun kerkida h8ela polly na mpw arena, alla to men pneyma pro8ymo h de sarks… 3ekinhsan polly gamata, gia mena to 3ypnhma hr8e sto back in black k apogeiw8hke sto the jack, idiws me to striptiz tou angus k oxi toso me tis epido3es strippers :stuck_out_tongue: (de lew, kala kanane ta koritsakia, apla den phga AC/DC na dw byzakia, an k eixe polla, tyxerh neolaia, pou tetoia palia…!! :stuck_out_tongue: ) kai pros to telos eixame kaei… ante na 3anadeis live syntoma twra…!!! :smiley:

  • 100000000000000000000000000
    :thumbup:

AEROSMITH- STEVEN TYLER!!! μακαρι να ερθουν του χρονου:papas:

Υ.Γ. ο Ντεμης θα τους φερει πιστευω8)

Εμένα ήταν το πρώτο μου live ever,αρένα,δίπλα στο διάδρομο περίπου στη μέση.Αν και εκνευρίστηκα λίγο γιατί με σπρώχνανε κάτι τύποι πριν αρχίσει η συναυλία,για να έρθουν κοντά στο διάδρομο,μόλις μπήκαν οι answer άρχισε να στρώνει,και μόλις μπήκαν οι ac/dc,έκρηξη,πυρηνική.Απίστευτο μάγκες,απίστευτο.

Ήμουν εκεί…

τετοια ωρα χτες tελειωνανε οι answer και τα ποδια μας ειχαν κοπει γιατι σε λιγο θα βλεπαμε τους θεους.

Άμα καταφέρεις και της κάνεις παιδιά, φώναξε με να κοιτάω !! :lol::lol::lol:

Δε θελω να σας το χαλασω αλλα σας μισω…ολους σας…Τι εχασα η αχρηστη???#-o:x

:D:lol::lol:

εχουν γραφτει τοσα πραγματα εδω, αλλα παιδες ο, τι και να πουμε αυτο το πραγμα δεν περιγραφεται.
απλα απειρος σεβασμος.

:lol::lol: Και εγω επιασα συζητηση με έναν αγνωστο το μεσημέρι !

Απο Βουλγάρα αγορασα το εισητήριο μου, ένα των 80 αρένα για 50 !