Ac/dc στο oaka, 28/5/2009

Ρε του πούστη όποιος ακούει γενικότερα ηλεκτρική μουσική -από Μαντόνα και Depeche Mode μέχρι Slayer και Gorgoroth- και δεν ήρθε είναι για σκότωμα. Μόνη δικαιολογία να έδιναν ΑΟΘ ή να είχαν το τρελό το οικονομικό πρόβλημα…

Θάνατος και ΠΟΥΤΣΑ στους 5 γαμιόληδες που είχαν πιάσει το κάγκελο κι έλεγαν ο ένας στον άλλο να απλωθούν πιο πολύ για να μην πιάσει κανείς άλλος.

Θάνατος και ΠΟΥΤΣΑ στα μαλακισμένα που καθόντουσαν κάτω μέχρι τις 8 και έπιαναν χώρο.

Θάνατος και ΠΟΥΤΣΑ σε όσους δεν φώναζαν στο The Jack. ΕΛΕΟΣ.

Ποια μελαχρινή από όλες?:lol::lol::lol: ΓΚΑΒΛΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Kαι τωρα ομως ειδαν τι χανανε τοσο καιρο.Anyway,καλλιο αργα παρα ποτε.:smiley:

Tι ποια μελαχρινή? ΔΙΑΛΕΧΤΕ!

Ηθελα να γραψω πολλα.Βαριεμαι.
Απο χτες ολη η παρεα ολη την ωρα τραγουδαμε ριφακια ακεντεκε.
Αυτο δεν ηταν συναυλια ηταν
[SIZE=“5”]ΟΛΕΘΡΟΣ ![/SIZE]

ρε μαλάκα έχω πάθει σοκ ! Ηξερα οτι οι Ελληνες είμαστε απο τους καλούς οπαδους, σε σχέση με πολλες ευρωπαικές χωρες, αλλα σιγουρα δεν περίμενα έτσι τους Αμερικάνους !
Άμα βγαλεις τον ήχο, νομιζεις οτι βλέπεις θέατρο!

μαλάκες [SIZE=“5”]ΚΛΑΙΩ[/SIZE] από συγκίνηση!

AC/DC-For Those About To Rock-Live in Athens 2009

orly?

Μημπως ποσταρες λαθος βιντεο?:-k

Κι εγώ δάκρυσα στο Φορ Δόουζ…

καλά μωρέ, όχου…

Δάκρυσα!!!

χμ…σιγουρα με αυτη τη σειρα??? γιατι ετσι πας μεσα για ανθρωποκτονια και νεκροφιλια

Μηπως θα προτιμουσες πουτσα & θανατος…εκει τουλαχιστον πας μεσα για βιασμο & ανθρωποκτονια…

εκτος αν γουσταρεις νεκρη φυση…παω πασο…

Ω ΡΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ!!8O8O

Ακομα να πιστεψω οτι το εζησα live.

κατάλαβα λάθος ή ο johnson μόλις μας είδε είπε “it’s big here” ?

μπας και μας ξανάρθουν δηλαδή…

Δεν χρειαζεται να πω κι εγω τι καυλα και δεος ενιωσα,τα ειπατε ολοι.Χαηλαητς της βραδιας για μενα τα You shook me all night long,TNT,Highway to Hell και φυσικα το for those.
Θα γκρινιαξω λιγο,το 15λεπτο σολο μου φανηκε κουραστικο,ας βαζανε το Razor’s Edge :Ρ

Απο μεσα μου φανηκε πολυ ψοφιο το κοινο παντως,αλλα τωρα που βλεπω βιντεακια βλεπω οτι μαλλον εκανα λαθος.

Χιτσικερ σ’αγαπω.Το ξερεις.Και σου χρωσταω 3-4 μπυρες :Ρ

Χλωμο.:frowning:

Ελπίζω τώρα μετά και απο τους AC / DC να καταλάβατε ολοι σας τι χάνατε τόσα χρόνια που δεν ερχότανε τόσα μεγάλα συγκροτήματα οπως οι AC / DC … Καλιο αργα παρα ποτε πάντως για οσους τους ειδαν χτές για πρώτη φορά μετα απο τόσα χρόνια…:slight_smile:

Παιδιά πείτε μου αν έχω άδικο αλλά…

[SIZE=“7”]WE WANT MORE!!![/SIZE]

Παδια εγω εφυγα με μια χαρα αλλο πραγμα.Ενιωσα ολοκληρωμενος.Και μολις ξυπνησα το πρωι συνειδητοποιησα οτι δυσκολα θα τους ξαναδουμε και ειμαι με μια μελαγχολια,Ποτε ηρθε η χθεσινη μερα ποτε περασε.Τι να πω.Μακαρι να ειχα γεννηθει 20 χρονια πριν