Ac/dc στο oaka, 28/5/2009

Tώρα πάντως δεν έχει μείνει κάτι που να πεθαίνω να δω εκτός από Rolling Stones.Να ελπίζω σε επανασύνδεση Camel?

Την συναυλια δεν θα την εδειχνε ο ΑΝΤ1 ; Τι εγινε τελικα ;

Βασικα οποιος βρει τορρεντ/ραπιντ/οτιδηποτε με ολη τη συναυλια,το ποσταρει αμεσα.Δεν παιζει να μην την βιντεοσκοπησε καποιος απο κερκιδες ολοκληρη.

Για τα δικά σου γούστα ειδικά, έχω να πω ένα όνομα:
Allman Brothers Band 8)

A!Το ξέχασα…#-oAλλά θέλω live Andrew Latimer γαμώτο!

Απίστευτο live,Απίστευτος Αngus !!!

απο σερβια το boot βγηκε…περιμενουμε λιγες μερουλες και θα βγει κατι της αθήνας

Δεν μπορουσε η πουτανα η ελληνικη τηλεοραση να τη βιντεοσκοπησει;; :x

Ειχε το ντημπεητ,σε παρακαλω,σιγα μην ασχολειται με αυτους του EHΣΗΝΤΗ.

Exμ δεν παει ετσι ακριβως… Για να βιντεοσκοπηθει μια συναυλια μπλεκονται αμεσα/εμμεσα: το συγκροτημα, το management του συγκροτηματος, η διοργανωτρια εταιρια, η δισκογραφικη εταιρια και αλλοι φορεις… δεν ειναι θεμα ΕΡΤ μονο…

Δε με νοιαζει …ας τα βρισκανε.

Εγω που θελω, ηρεμος πια ( :p), να απολαυσω τη συναυλια του αιωνα για την Ελλαδα τι θα κανω;; :x

Στην τελικη ας παρουν απο τους ΑC/DC αυτο που 'δειχναν οι οθονες.

Φιλε Therion να σε διορθωσω.Το συγκροτημα δεν λεγεται ΕΙΣΙΝΤΙ.Λεγεται ΕΙΝΤΙΣΙΣΙ.Λιγος Σεβασμος τουλαχιστον.

Έτσι είναι, μη τα θεωρούμε όλα εύκολα. Μάλλον προς το αδύνατο γέρνει η φάση. Και ντιμπέϊτ να μην είχε, πάλι δεν υπήρχε περίπτωση. Δε γίνονται αυτά τα πράγματα, όσο και αν δε μας αρέσει.

Ρε φιλε ξεκολλα ο Therion σατηριζει τους ασχετους που ασχολουνται με το ντιμπειτ και τις αλλες σαχλαμαρες γι’αυτο και το ΕΙΣΙΝΤΙ πηγαινε σ’αυτους!

και εκτος αυτου που εγραψε ο ελενασακης το συγκροτημα δε λεγεται ουτε ΕΙΝΤΙΣΙΣΙ οπως λανθασμενα διορθωσες.

(Βεβαια παιζει και το δικο σου ποστ να ειναι απλα ειρωνικο και να ακουσες καπου στις ειδησεις να τους λενε ΕΙΝΤΙΣΙΣΙ οπως ο θεριος ακουσε να τους λενε ΕΙΣΙΝΤΙ και συνεχιζεις στο ιδιο υφος του θεριου κι εσυ. :p)

Πφ ηρθε ο ΠΗΣΜΕΗΚΑ.

Παίζαν οι AC/DC εδώ προχθές;

κατι επαιξαν οι ταλαιπωροι!!αν δεν πηγες καλα εκανες!!!:D:D:D:D:D

Ακόμα να το πιστέψω