AC/DC - Sofia (Bulgaria) 14.05. - May 2010

Παιδιά υπάρχει καμιά ενημέρωση για οργάνωση ταξιδιών από πρακτορεία για την συναυλία των AC/DC στην Βουλγαρία? Υπάρχουν πολλοί που ενδιαφέρονται να πάνε!

Ευχαριστώ

[CENTER]Από την Καβάλα θα διοργανωθεί εκδρομή με λεωφορείο για την 14/05/2010
Το λεωφορείο θα αποχωρήσει την ίδια μέρα και θα επιστρέψει μετά το τέλος της συναυλίας[/CENTER]

Η τιμή είναι 60 ευρώ με το εισιτήριο της συναυλίας (Αρένα)

Για περαιτέρω πληροφορίες 2510233396 (Δισκοπωλείο LOBBY)
και στο 6944606724 (Βαγγέλης)

[SIZE=“1”]ΥΓ: Δεν έχω κάποια σχέση με την διοργάνωση της εκδρομής, απλώς το μεταφέρω. Αν πάντως μπορώ να βοηθήσω κάποιον, καθώς μένω μόνιμα στην Καβάλα, ρίξτε ένα πμ :)[/SIZE]

Υπαρχει κατι απο Θεσσαλονικη;; Το rock radio κανει εκδρομη αλλα μου ειπαν 70? χωρις το εισιτηριο της συναυλιας και μου φανηκε ψιλοακριβο… ξερει κανεις κατι αλλο;;;

Μία ώρα και κάτι είναι η Καβάλα αδερφέ… 8)

8O8O8O8O

Εδω Σερρες 90 ευρω το εχει το εισητηριο ενα πρακτορειο που διοργανωνει εκδρομη.

Δεν θέλω να διαφημίσω τη συγκεκριμένη εκδρομή, αλλά όπως τα λέτε, σίγουρα συμφέρει!

εγω εκλεισα με πρακτορειο απο Ηρακλειο για Σοφια με αεροπλανο πηγαινε ελα μαζι με ξενοδοχειο με 4 διανεικτερευσεις και πρωινο 250ε χωρις το εισητηριο της συναυλιας.

θα το σκεφτω…βασικα σκεφτομαστε να παμε με αυτοκινητο αλλα για να μην ρισκαρουμε αυτοκινητο στη Βουλγαρια παιζει να ερθουμε μεχρι Καβαλα και να ερθουμε με το πουλμαν Σοφια!!!:-k

και εγω καβαλιώτης ειμαι και παίζει να παω…ρώτησα και εδω στης σερρες που σπουδάζω και ειναι πιο ακριβά…θα δείξει και απο τα μαθήματα…

Ολοι στη Σοφια !!!
Αντε ρε παιδια γιατι ανησυχουσα οτι θα ηταν περισσοτεροι αυτοι που
θα πανε στο Παρισι.
Εγω θα το κανω 4μερο (ac/dc + pleasure)
Οι ac/dc θα ειναι η αρχη.

Παιδιά ξέρει κανείς που μπορώ να δω το χάρτη του γηπέδου με τα zones των εισιτηρίων; Στο επίσημο site δε μου τον εμφανίζει για κάποιο λόγο! Τα Standing από τα Fan zone θα έχουν μεγάλη διαφορά; (Δυστυχώς δεν πρόλαβα τα Front of stage)

Εδω ειναι

http://www.eventim.bg/portal/en/seatmap/181257/?currency=BGN&disable_gzhandler

Εγω εκλεισα fan zone

Σε αυτό μπαίνω αλλά δε μου το ανοίγει! Λείπει μάλλον κάποιο plug-in από το pc μου… Δοκίμασα με Chrome, Firefox και ΙΕ πάντως!

κατεβασε την εφαρμογη της java:)

Σωστος ,
πρεπει να σου λεει να κανεις download το javascript οταν πατας πανω στο σχεδιο .
τοτε θα ανοιξει .

Στο Chrome μπυ βγάζει ένα σφάλμα ότι μου λείπει το MSVCR.dll, στο Mozilla απλά ένα κενό και στον ΙΕ ένα μικρό χ εκεί που θα έπρεπε να είναι ο χάρτης…:-k
Νομίζω ότι έχω javascript και στους τρεις browsers.

Συγγνώμη για το off=topic. Καλύτερα να το σταματήσουμε εδώ… Θα το κοιτάξω από κάποιο άλλο pc. Ή αν είναι εύκολο σε κάποιον ας το κάνει ένα print screen :stuck_out_tongue:

έχει παραλάβει κανεις τα εισιτηρια της συναυλιας? να ανεβασει καμια φωτο να τα δουμε και εμφανισιακα… :stuck_out_tongue:

εμφασιακα τα εισητηρια ειναι χαλια σε σχεση με τα δικα μασ

ναι μη πας…:p:p