AC/DC - Sofia (Bulgaria) 14.05. - May 2010

θα παω Παρισι εχει πιο ωραιο εισητηριο:lol::lol::lol:

απο θεσσαλονικη κανει το eightball εκδρομη για οσους ενδιαφερονται.

εχει αφισα, αν σκρολαρετε κατω θα τη δειτε. εχει και τηλεφωνα για πληροφοριες.

Σωστόοοοοος!!! :D:D8)8)

Το ότι μου βγάζει Fan Zone Right σημαίνει ότι τέλειωσαν τα Left ή ότι δεν άρχισαν ακόμη; Απλή περιέργεια για το πώς πάει η προπώληση… :stuck_out_tongue:

Παιδιά μια ερώτηση. Μπαίνω στο www.eventim.bg για να αγοράσω εισιτήριο και για delivery μου βγάζει 90 BLG. Συμφέρει περισσότερο να κάνω pick up από εκεί.Αλλά θα μπορέσω την ίδια μέρα γιατί είναι σε μια άλλη διεύθυνση το office???Τι συμβουλεύετε???Ευχαριστώ.

η τιμη τι περιλαμβανει???

δεν εχω ιδεα τι και πως φιλε μου. πρεπει να επικοινωνησεις μαζι τους.

Μπορεί να μας απαντήσει κάποιος που έχει παρόμοια εμπειρία ή ξέρει από Σόφια; Με προβλημάτισε κι εμένα αυτό… Νόμιζα ότι θα τα παίρναμε από το γήπεδο…

λοιπόν. Εγώ όταν είχα πάει, είχα πληρώσει τα ταχυδρομικά για να’χω το κεφάλι μου ήσυχο.

Γενικώς στη Σόφια δεν είναι να βασίζεσαι πολύ στους βούλγαρους γιατί:

α) Πιθανόν να φτάσεις με καθυστέρηση στη Σόφια (ειδικά άμα πας με τρένο)

β) Για τις μετακινήσεις σας, βρείτε ένα χάρτη και ελέγξτε προσεκτικά τις διαδρομές. ΣΤΗ ΣΟΦΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑΜΠΕΛΕΣ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ. ΜΟΝΟ ΒΟΥΛΓΑΡΙΚΑ!

γ) Άμα χρειαστεί να μετακινηθείτε, προτιμήστε ταξί. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ θα σας πιάσουν τον κώλο (λιγότερο από τους αντίστοιχους Έλληνες ταρίφες βέβαια) αλλά θα φτάσετε σίγουρα εκεί που θέλετε.

δ) Ελάχιστοι βούλγαροι ξέρουν Αγγλικά.

οπότε, εγώ θα συμβούλευα (αφού φτάνετε εκεί τη μέρα της συναυλίας) να μην το ρισκάρετε και να πάρετε τα τίκετς ταχυδρομικά.
Βέβαια, στους Μετάλικα το 08 που είχα πάει, έβρισκες εισιτήριο και στα εκδοτήρια το μεσημέρι, αλλά φυσικά δεν το ρισκάρεις.

Για την παραλαβη των εισητηριων εστειλα email και μου απαντησαν πως υπαρχει ενα σταντ της eventim μπροστα απο την εξοδο του μετρο εξω απο το γηπεδο, οποτε δεν χρειαζεται να παμε μεχρι τα γραφεια τους…

Ευχαριστώ παιδιά. Οπότε τα παίρνουμε από εκεί!!!

Δεν ξέρω αν το έγραψε κάποιος σε προηγούμενο ποστ αλλα υπαρχει εκδρομη απο Καβάλα με 60 ευρω που περιλαμβάνει μεταφορικα με λεωφορείο και εισητήριο για την αρένα.

Παίχτηκε υπέρτατη μαλακία…Έκατσε δουλειά, την περίοδο της συναυλίας και κατα 99% θα την χάσω…:frowning: Ξέρει κανένας αν μπορώ να εξαργυρώσω το εισιτήριο, ή να μπορέσω να αλλάξω όνομα στην κράτηση του εισιτηρίου(για να πάει ένας άλλος φίλος μου)?

Δωσε info, ποιος και τι…:slight_smile:

Θα έχεις πληροφορίες αυριο το απόγευμα γιατι σήμερα δεν μπορω να παο απο το μαγαζι για να σου πω τηλεφωνα κτλ

Αν πάω για καφέ σήμερα στο μαγαζί που είδα την ανακοίνωση θα ποστάρω.

παίδες όσοι έχετε πάει Σόφια και ξέρετε καλύτερα, τι γίνετε με τις μετακινήσεις?
θα μπορούμε να κινηθούμε άνετα ή καλύτερα να μείνουμε στο κέντρο της Σόφιας
και οτι θέλουμε να το κάνουμε με τα πόδια?

το στάδιο είναι κέντρο… μείνε κατά εκεί κι όλα τα κάνεις με τα πόδια…

ευχαριστώ αδερφέ:thumbup:
τα είπαμε και αυτό θα κάνουμε τελικά

90blg μόνο τα μεταφορικά?Δηλαδή 45??