AC/DC - Sofia (Bulgaria) 14.05. - May 2010

Ναι δεν είναι πολλα???Αν συγκριθούν με την τιμή του εισιτηρίου. …Συμφέρει μόνο σε περίπτωση που αγοράσεις για πολλά άτομα (μέχρι 8 νομίζω επιτρέπεται) και μοιραστεί το ποσό,το οποίο είναι standard.

Πάρα πολλά!Γιατί έτσι?Drums που παρήγγειλα από Γερμανία πιο φθηνά έρχονται!:lol:
Ξενέρωσα τώρα γιατί σκεφτόμουν να πάω στο Sonisphere της Βουλγαρίας αλλά ρε γμτ δυσκολεύομαι να δώσω λεφτά σε μια βουλγάρικη ιστοσελίδα και να τα παραλάβω από εκεί…δεν τους πολυεμπιστεύομαι![-X

Δεν ξέρω για το Sonisphere αλλά για τους ACDC είναι τόσα. Όπως και ένα άλλο παιδί από το forum έστειλα e- mail και μου απάντησαν ότι έχει box office στο στάδιο που μπορείς να τα παραλάβεις από εκεί. Αλλά και πάλι είναι λίγο ρίσκο…η αλήθεια είναι…

κανονικά πρέπει να έχει εξω από το γήπεδο όπως είχε στο OAKA και στο O2 arena στο Λονδίνο που πήγα εγώ, και επίσης θα έχει στο Παρίσι που έκλεισε ο αδερφός μου και του είπαν οτι θα το πάρει από εκεί.
βέβαια υπάρχει πάντα ο φόβος μηπως γίνει κάτι αλλά δεν νομίζω να γίνει λόγω οτι εμπλέκεται και η Live Nation.

νομίζω οτι καλύτερο είναι να στείλει ο κάθε ενδιαφερόμενος ένα mail η να πάρει τηλέφωνο ώστε να είστε όλοι σίγουροι.

εμάς πάντως 3 εισιτήρια τα αγόρασε Βούλγαρος γνωστός του ενός από τα γραφεία τους και θα μας τα στείλει με κούριερ. :smiley:

το αγχος μας τώρα είναι για αεροπορικά και διαμονή :slight_smile:

τελικα εχουμε καμια αξιολογη εκδρομη απο θεσσαλονικη? το ροκραδιο κανει εκδρομη μαζι με εισητηριο?? να παραγγειλουμε απο νετ και να παμε με πουλμαν??? τι ειναι πιο ακινδυνο??

νομιζω εχει γινει ποσταρισμα η εκδρομη απο Eightball που νομιζω ειναι η πιο αξιολογη απο Θεσσ/νικη…νομιζω 40? πηγαινε-ελα…

γενικα η παρεα μου το ακυρωσε αλλα το ψηνω να ανεβω και μονος μου…θα το σκεφτω…να μου κανετε παρεα ομως…!!:stuck_out_tongue:

Να θυμίσω ότι από Καβάλα υπάρχει η εκδρομή του Lobby (60 ευρώ με εισιτήριο συναυλίας)
Για περαιτέρω πληροφορίες 2510233396 (Δισκοπωλείο LOBBY)
και στο 6944606724 (Βαγγέλης)

Αν έχουν μείνει, μπορείτε να ρωτήσετε και για τα εισιτήρια μεμωνομένα… :wink:

Παιδιά τι χρειάζεται για να παραλάβουμε τα εισιτήρια από εκεί; Η απόδειξη (email) εκτυπωμένη + την ταυτότητα του ατόμου στου οποίου το όνομα έγινε η κράτηση ή αυτό είναι περιττό; Έχω κάνει μία κράτηση για 6 άτομα και άλλη μία ξεχωριστά για 1! Και οι δύο κρατήσεις είναι στο όνομά μου! Αυτός που έχει το ένα που είναι μόνο του, δε μπορεί να παραλάβει μόνο με την απόδειξη;

λογικα τα παραγγειλς απο την εταιρια eventim.

Στο email που σου εχουν στειλε ενα και ρωτησε τους για διευκρινησεις για το πως ακριβως θα παρεις τα εισητηρια απο εκει!

Μου ηρθε το εισητηριο σημερα yeahhhhhh!!!:vibrate::vibrate::yahoo::yahoo:=D>:band::metal::trumpet:

ε ποσταρε το!! τι περιμενεις??:p:)

Και μένα!!!Μόλις 2 μέρες μετά από την παραγγελία…πολύ γρήγοροι ομολογώ!!!

για ποιο σημειο εισιτηριο?? ειμαι απο αυτους που το σκεφτονται ακομα αν θα παω η οχι…αφου η παρεα το ακυρωσε… ισως το αποφασισω τελευταια στιγμη…

ξέρει κανένας να μας προτείνει κανένα ξενοδοχείο?
που να έχει πάει και να ξέρει

http://www.rodina.bg/EN/Home.htm

Ειναι πολυ καλο ξενοδοχειο. Ειναι 20 λεπτα με τα ποδια ισως και λιγοτερο απο το σταδιο. Εγω που θα παω απο Ηρακλειο αεροπορικα και διαμονη μου βγηκαν 250? 4 μερες.

Και ειναι προσβασιμο ευκολα στο γηπεδο.

Καθως απο οσο ειδα στο χαρτη στην ουσια για να πας στο χωρο της συναυλιας απο το ξενοδοχειο ειναι 2 κεντρικοι δρομοι.

Ενας δρομος 10 λεπτα μεχρι το NPC (το μεγαλυτερο πολιτισμικο κεντρο της Σοφιας και απο εκει αλλα 10 λεπτα στο σταδιο. Αν ψαξεις στο google earth θα βρεις την διαδρομη

[SIZE=“6”][/SIZE]Μαγκες εχω 2 εισιτηρια αγορασμενα απο το eventim για αρενα των 90 ευρω, οι κλυτερες θεσεις δηλαδη, και επειδη κατι προεκυψε θα χρειαστει να τα δωσω! Ειμαι διατεθειμενος να τα δωσω ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ωστε να μη μου μεινουν απουλητα! Οποιος ενδιαφερεται ας μου απαντησει!

απο οσο ξερω δεν υπηρχαν εισιτηρια με 90?..67? νομιζω ηταν τα ακριβοτερα…

Ναι σορι εχεις δικιο, 67 τα πηρα, μπερδευτηκε ο πατερας μου απλα! Τα δινω πιο φθηνα απο 67 ωστε να μη μου μεινουν απουλητα!!!

Αρένα standing

των 67? ειναι αρεναι μπροστα στη σκηνη