AC/DC - Sofia (Bulgaria) 14.05. - May 2010

για ποιο σημειο εισιτηριο?? ειμαι απο αυτους που το σκεφτονται ακομα αν θα παω η οχι…αφου η παρεα το ακυρωσε… ισως το αποφασισω τελευταια στιγμη…

ξέρει κανένας να μας προτείνει κανένα ξενοδοχείο?
που να έχει πάει και να ξέρει

http://www.rodina.bg/EN/Home.htm

Ειναι πολυ καλο ξενοδοχειο. Ειναι 20 λεπτα με τα ποδια ισως και λιγοτερο απο το σταδιο. Εγω που θα παω απο Ηρακλειο αεροπορικα και διαμονη μου βγηκαν 250? 4 μερες.

Και ειναι προσβασιμο ευκολα στο γηπεδο.

Καθως απο οσο ειδα στο χαρτη στην ουσια για να πας στο χωρο της συναυλιας απο το ξενοδοχειο ειναι 2 κεντρικοι δρομοι.

Ενας δρομος 10 λεπτα μεχρι το NPC (το μεγαλυτερο πολιτισμικο κεντρο της Σοφιας και απο εκει αλλα 10 λεπτα στο σταδιο. Αν ψαξεις στο google earth θα βρεις την διαδρομη

[SIZE=“6”][/SIZE]Μαγκες εχω 2 εισιτηρια αγορασμενα απο το eventim για αρενα των 90 ευρω, οι κλυτερες θεσεις δηλαδη, και επειδη κατι προεκυψε θα χρειαστει να τα δωσω! Ειμαι διατεθειμενος να τα δωσω ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ωστε να μη μου μεινουν απουλητα! Οποιος ενδιαφερεται ας μου απαντησει!

απο οσο ξερω δεν υπηρχαν εισιτηρια με 90?..67? νομιζω ηταν τα ακριβοτερα…

Ναι σορι εχεις δικιο, 67 τα πηρα, μπερδευτηκε ο πατερας μου απλα! Τα δινω πιο φθηνα απο 67 ωστε να μη μου μεινουν απουλητα!!!

Αρένα standing

των 67? ειναι αρεναι μπροστα στη σκηνη

thanks bro.:wink:

βρήκα και στο google earth την διαδρομή, είναι πανεύκολο.
μία ευθεία κάτω και στη λεωφόρο αριστερά και βλέπεις τα κόκκινα κέρατα να αναβοσβήνουν :lol:

Εαν κανονισεις να μεινεις στο ξενοδοχειο στειλε μου prive μηνυμα!

τελικα εστιλε κανεις μαιλ στην εταιρια γιανα ξερουμε τι χριαζονται για τιν παραλαβη των εισιτηριων εξω απο το γηπεδο?

Rock Radio, 70 Euro
Dizzy Rock Bar, 30 Euro
Bolivar Cafe Bar, 28 Euro
Eightball, 40 Euro

Αυτά τουλάχιστον από Θεσσαλονίκη… Όλα περιλαμβάνουν μόνο μετάβαση κι επιστροφή, μερικοί αναλαμβάνουν και τα εισιτήρια, με το ανάλογο αντίτιμο βέβαια.

θα σου στείλω pm μείνουμε δε μείνουμε στο Rodina. πιστεύω οτι μέχρι το τέλος αυτής της βδομάδας θα το έχουμε τελειώσει κι αυτό.

Πότε πετάς? εμείς Παρασκευή πρωϊ με Olympic Αir

Χαχαχαχα! Είναι την ημέρα των γενεθλίων μου! :stuck_out_tongue: :lol:

Φίλε μου με ενδιαφέρουν τα εισιτήρια αν δεν τα έχεις δώσει στείλε μου p.m.

Mousikofile αν διαβάζεις, σου έχω στείλει εδώ και μέρες κι εγώ πμ για τα εισιτήρια

Σορρυ για το ολίγον τι οφφ-τόπικ

Για όσους ενδιαφέρονται υπάρχουν ακόμα εισιτήρια και έχουν βγάλει πάλι τα “front of stage” που μετά τις πρώτες μέρες είχαν τελειώσει.

https://tickets.acdc.com/

μπήκα πρίν από 5’ και τσέκαρα

Υ.Γ 1 εκτός θέματος: 2 νέες μέρες προστέθηκαν στη Black Ice tour.
26/6 Σεβίλλη 28/6 Μπιλμπάο

Υ.Γ 2 εκτός θέματος: η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία :slight_smile:

Πεμπτη πεταω με Ολυμπιακη απο Ηρακλειο για Σοφια μεσω Αθηνας. Τωρα ωρα και τετοια δεν ξερω καθως ειχα κλεισει με aegean αλλα μετα την αποφαση συγχωνευσης ακυρωσε τα δρομολογια και το ταξιδωτικο πρακτορειο εκλεισε με Ολυμπιακη και φευγω Δευτερα πρωι

Βασικα θα ανεβουμε 20 ατομα απο Ρεθυμνο αλλα μονο εγω θα παω ac/dc καθως ο λογος που ανεβαινουμε ειναι ενα φεστιβαλ λατιν που γινεται εκει. ε μου εκατσαν κουτι και οι ac/dc και δεν τους ειδα περυσι Αθηνα οποτε θα κανουμε ενα ωραιο συνδυασμο :p:p:lol::lol:8)8)

τωρα τα πηρα στη κρανα :lightsabre::thumbdown::thumbdown::blow: βαλανε νεα εισητηρια #-o#-o 10? παραπανω απο αυτους που θα ειναι fan zone και θα ειναι πιο μπροστα στη σκηνη. οποτε οσοι ειναι fan zone θα ειναι απο πισω απο αυτους αλλα και θα πανε πιο δεξια και αριστερα της σκηνης

Δειτε τον χαρτη της σκηνης

http://www.eventim.bg/portal/en/seatmap/181257/?currency=BGN&disable_gzhandler

Τα εισητήρια του mousikofile τα αγόρασα εγώ παίδες

Δεύτερη φορά AC/DC γιατί μόνο με μία δεν χορταίνεις!!!:D:D:D